До чого сниться багато дітей по сонникам: Міллера, Ванги та ін.

Найчастіше наші сновидіння є відображенням наших власних бажань і почуттів до оточуючих людей. Однак сни можуть нести і інший сенс, який саме, допомагає розібратися сонник. До чого сниться багато дітей? Даним нічним мріям різні сонники дають своє пояснення.

Загальна тлумачення сну

Бачити багато дітей уві сні, які радісно грають і не плачуть — на превелике щастя, загальному добробуту і процвітання Вашої родини. Для матері бачити багато дітей, які чимось хворі, насправді означає міцне здоров’я її власних дітей в майбутньому, проте їй загрожує багато інших турбот з улюбленими чадами.

Багато дітей уві сні, які тяжко хворі або мертві — до великої біди наяву і неприємностей у всіх членів Вашої родини. Якщо у вашій родині є дитина, яку Ви побачили в такому стані уві сні, то слід пройти незаплановане обстеження у лікарів.

До чого сниться багато дітей, які тягнуться до Вас? Цей сон може знаменувати початок поліпшення Ваших взаємин з оточуючими людьми, родичами, колегами по роботі, і навіть незнайомцями.

Багато діточок, які плачуть в Ваших мріях — символ прийдешньої біди і тривожних передчуттів. В цьому випадку необхідно бути гранично обережним, щоб уникнути підставних ситуації з боку підступних і уявних друзів, або ж партнерів по бізнесу.

Купаються дітки або дітлахи в воді — символ Ваших планів на життя, яким незабаром судилося здійснитися. Потворні, брудні малюки в рваних одязі — до розчарувань і прикростей наяву. Можливо, скоро Ви будете обмануті або втягнуті в фіктивну угоду. Варто бути обережнішим і побоюватися привабливих пропозицій від незнайомих людей.

Всиновлювати дітей уві сні — до виконання всіх Ваших заповітних бажань. Грати з хлопцями — сприятливий знак, який обіцяє Вам досягнення всіх поставлених цілей в любовних справах і комерційних проектах. Після такого сновидіння можна сміливо братися за реалізацію своїх бізнес-ідей, або починати відносини з людиною, до якого Ви маєте ніжні почуття.

Бачити себе батьком або матір’ю діточок в нічних мареннях — знак нереалізованих потреб у саморозвитку. Можливо, Ви вже довго відкладаєте якісь прагнення і душевні справи в сторону, не помічаючи їх необхідності в Вашому житті. Також це може означати наявність гострої підсвідомої потреби надавати на кого-то вплив.

Тлумачення різних сонників

За сонником Міллера

В даному сонник представлено кілька тлумачень снів з дітьми:

 • маленькі усміхнені діти — до великих успіхів в майбутньому. Незабаром всі Ваші поточні проблеми вирішаться, і в Вашому домі настане гармонія і комфорт;
 • ваші діти хворі уві сні — до їх міцному здоров’ю в майбутньому. Не варто турбуватися зайвий раз, нічого страшного вашому чаду не грозить;
 • дітки, які роблять уроки — до гармонії і порядку в Вашій родині;
 • смерть великої кількості дітей — попередження про нещастя, яке незабаром обрушиться на Вашу сім’ю;
 • дітлахи в сльозах — до натягнутих відносин з колегами або близькими. Варто бути готовим до того, що проти Вас почнуть будуватися неприємні підступи;
 • грати з дітьми в пісочниці і відчувати при цьому веселощі — до досягнення поставлених цілей. Це стосується як любовних справ, так і комерційної сфери.

За сонником Лоффа

Сонник Лоффа має кілька інтерпретацій сновидінь з дітьми:

 • незнайомі діти — символ Ваших внутрішніх протиріч. Наяву Ви не можете вирішити для себе якісь прості питання, відповіді на які лежать буквально на поверхні;
 • дітки, які називають Вас мамою або татом — знак бажання мати власних дітей. Такий сон також може говорити про налагодження Ваших відносин з власними батьками;
 • маленькі діти уві сні — відображення Ваших переживань, страхів або ставлення до інших людей. Можливо, Вам варто уважніше ставитися до оточуючих Вас подій.

За сонником Ванги

Відома провидиця вважала, що приснилися маленькі діти означають безліч проблем у Вашій реальному житті. Можливо, ці проблеми не такі істотні, однак це не скасовує необхідність їх вирішення. В сонник наведені й інші трактування сновидінь:

 • малюки плачуть — до сумних подій наяву. Вам варто більше уваги приділяти Вашим родичам і близьким. Можливо, хтось із них незабаром важко захворіє;
 • діти-інваліди або ж просто хворі малюки — знак того, що Вам варто відмовитися від шкідливих звичок. Це може дуже згубно позначитися на Вашому здоров’ї;
 • грати з діточками — символ того, що Ваші захоплення та заняття перестали Вас морально задовольняти. Ваше підсвідомість підказує Вам про необхідність знайти собі інше хобі до душі.

За сонником Фрейда

Бачити уві сні дітей з теорії Фрейда вважається відображенням стану Вашої сексуального життя наяву. Турбота про малюків в сновидінні говорить про хороше функціонуванні Вашої статевої системи і стабільних сексуальних відносинах.

Сновидіння, в якому діти плачуть, символізує Вашу чуттєву сексуальну натуру, яка бажає і вміє отримувати повне задоволення від інтимної близькості. Якщо Ви карали малюків, то в реальності Ви страждаєте від незадоволеності Ваших сексуальних фантазій.

За сонником Нострадамуса

В сонник Нострадамуса діти є символом майбутнього. Тлумачення сновидінь з їх участю:

 • хворі дітки — попередження про небезпеку;
 • усміхнені і здорові малюки — сприятливий знак, який пророкує зміни у Вашому житті в кращу сторону;
 • шукати дітей уві сні — спроба знайти втрачений щастя наяву;
 • засмучені малюки — символ дрібних неприємностей в майбутньому;
 • тримати маленьких дітей (немовлят) на руках — символ того, що незабаром Ви знайдете нову надію і знову повірите у власні сили.

За сонником Хассе

Сновидіння, в якому діти були радісні і щасливі, обіцяють сновидцу матеріальне благополуччя або отримання очікуваного прибутку в недалекому майбутньому.

Якщо Ви заколисували малят уві сні — Вас очікувати велика радість наяву, били діточок — ознака насуваються сімейних сварок.

Велика кількість дітей в нічних мареннях само свідчить про безпідставні клопотах, тривоги і переживання в Вашій душі. Можливо, Вам варто спокійніше ставитися до дрібних негараздів у Вашому житті.

Ссылка на основную публикацию