До чого сниться бачити голу жінку?

Сни багато в чому можуть пролити світло на події, що відбуваються в нашому житті. Головне навчитися правильно їх інтерпретувати, щоб вчасно сприймати підказки, які робить нам доля. У цій статті ми розповімо вам, до чого сниться гола жінка.

До чого уві сні приснилася жінка в костюмі Єви

Пропонуємо вам розглянути тлумачення даного нічного бачення з точки зору різних сонників.

За сонником Міллера

Якщо уві сні ви бачили оголену представницю прекрасної статі, — значить, доля підготувала вам певні неприємні моменти, з якими доведеться впоратися. Сон говорить про те, що у вашому оточенні є люди, які не думають про вас нічого хорошого. Вони займаються розпусканням пліток, готують різні інтриги і можуть завдати істотної шкоди вашій кар’єрі.

Багато про що ви зможете дізнатися за зовнішнім виглядом оголеної незнайомки:

  • наснилася світловолоса панянка, що має блакитні очі і кирпатий носик — це вказує на те, що за допомогою хитрих маніпуляцій вас змусять відмовитися від намічених планів. Не ведіться на провокацію — ви цілком зможете домогтися успіху.
  • шатенка з карими очима і орлиним носом є попереджувальним знаком — в цьому випадку, навпаки, відмовтеся від нових пропозицій, адже вони можуть виявитися авантюрними.

  • гола дівчина з рудою копицею волосся на голові вкаже на швидку появу певних проблем, з якими ви впораєтеся, але доведеться понервувати.
  • прівідевшіеся уві сні блондинка — найсприятливіший варіант сновидіння, вона позначає, що ви легко впораєтеся з будь-якими труднощами, зумієте обійти своїх недоброзичливців.

За сонником Цвєткова

В цьому випадку гола дама віщує погіршення стану вашого здоров’я. Якщо вона відчуває почуття збентеження і прагне всіма силами прикрити своє тіло — ви самі намагаєтеся заховати від інших людей свої негативні емоції, не хочете ділитися з оточуючими своїми душевними переживаннями.

Привиділося відразу кілька голих дівчат — не виключені різні події, в яких буде задіяна велика кількість людей — наприклад, катастрофи.

За мусульманським сонником

Бачити в нічному баченні оголену представницю своєї ж статі обіцяє дівчині поява в житті таємних або явних ворогів.

А чоловікам цей сон вказує на різні невдачі в бізнесі, порушення звичного розпорядку життя. Але якщо дівчина виявилася невинною — тоді, навпаки, аналогічне сновидіння віщує набуття колосального успіху.

За сонником Фрейда

Вважається, що еротичні сновидіння (особливо, якщо вони повторюються із завидною регулярністю), безпосередньо пов’язані з різними сексуальними порушеннями або фантазіями.

Якщо гола дівчина сниться дівчині, то це може ще означати те, що в реальному житті у вас багато комплексів з приводу своєї ваги і форм. Або те, що ви неусвідомлено побоюєтеся, щоб у вашому житті не з’явилася більш приваблива і сексуальна суперниця.

Представникам же сильної статі описані сюжети безпосередньо вказують на незадоволення потреби в сексі. Можуть також передавати глибоко заховане в підсвідомості невдоволення особливостями свого особистого життя.

Вам буде цікаво також дізнатися, до чого сниться дівчина — про це вам розповість наступне відео

За сучасним сонником

Вам приснилася прекрасна незнайомка в костюмі Єви? Значить, ваше особисте життя постійно підлягає обговоренню з боку оточуючих.

При цьому, коли сниться молода і приваблива дівчина — плітки засновані на реальних подіях, яких ви, ймовірно, соромтеся.

Якщо уві сні вам привиділася літня дама — ви будете сильно засмучені власними помилками. Особливо негативне значення сон має в тому випадку, якщо приснився жінка є вашою знайомою. Вам доведеться пережити ганьбу і впоратися з приниженням.

Самому (самій) роздягати когось до гола — значить, вас звинуватять в тому, що ви багато брешете. Проявляйте обережність і ретельно контролюйте власні висловлювання.

Інші варіанти тлумачень

  1. Уві сні ви були порушені гарними грудьми і животом оголеною представниці прекрасної статі? Готуйтеся до дрібних неприємностей, невеликим тривогам, з якими, однак, буде легко впоратися.
  2. Якщо гола дама була при цьому вагітної: значить, вам стане відомо про таємні інтриги в той момент, коли вже пізно буде приймати правильні рішення. Зазвичай жінка в положенні віщує позитивні події, але якщо вона гола, то радість затьмарюється поганими діями вашого оточення.
  3. У нічному баченні привиділася гола красуня з спокусливими пишними формами? Чоловік, споглядали це видовище, буде незабаром повністю задоволений в сексуальному плані. Багато його еротичні фантазії зможуть реалізуватися — можливо, він познайомиться з палкою і розкутою особливої, яка не боїться експериментувати.

Знаючи, до чого сниться гола дівчина або жінка, ви зможете вчасно насторожитися і підвищеної уваги приділити своєму оточенню. Придивіться, що за люди оточують вас, адже в більшості випадків гола жінка уві сні вказує на таємних ворогів і інтриги. А, можливо, вам просто не вистачає пристрасного проведення часу зі своїм партнером? Тоді варто також задуматися і вжити певних заходів.

Ссылка на основную публикацию