Дієта при оксалатних каменях у нирках

Якщо у вас є камені в нирках, то необхідно виконати унікальну дієту. По-перше, Ваш лікар буде виконувати тести, щоб дізнатися, який тип каменів у вас сформувалося. З цього, лікар може визначити, які дієтичні зміни можуть бути для Вас. Дієтолог може допомогти вам внести необхідні зміни в свій раціон.

Яку дієту мені потрібно дотримуватися?

Вас можуть попросити внести зміни в кількості солі, кальції, оксалату, білках, цитрат, калії і рідини в вашому раціоні. Дієтолог може допомогти Вам внести ці зміни.

Оксалат кальцію камені-найтиповіший вид каменів в нирках. Камені в нирках-це тверді маси, що формуються в нирках, коли є високі рівні кальцію, оксалатів, цистину, фосфатів і чи занадто мало рідини. Існують різні види каменів в нирках. Ваш лікар може перевірити ваші камені, щоб визначити, який тип у Вас є. Оксалат кальцію камені причина викликаних надмірним оксалату в сечі.

Оксалат-це натуральна речовина, виявлений в багатьох продуктах харчування. Ваш організм використовує їжу для отримання енергії. Після того, як Ваше тіло використовує те, що він вимагає, відходи відправляються в подорож через кров в нирки і виводяться через сечу. Сеча має численні відходи в ньому. Якщо є занадто багато відходів при недостатній рідини, то кристали можуть почати утворюватися.

Ці кристали можуть злипатися і утворювати суцільну масу (камінь в нирці). Оксалат-це один з видів речовини, які можуть утворювати кристали в сечі. Це може мати місце при наявності надмірної кількості оксалатів, недостатньо рідини, і оксалат «прилипає» до кальцію при сечі здійснюваного нирками.

Як я можу знизити мої шанси формування оксалатних каменів?

Пийте достатньо рідини

Краща річ, яку Ви можете зробити, це пити необхідну кількість рідини, як вода. Споживаючи достатню кількість рідини буде проріджувати Вашу сечу і зробити його більш важким для накопичення хімічних речовин і утворювати кристали. Ваш лікар повинен буде поглянути на Ваше загальне стану здоров’я, дієти і способу життя і рекомендувати правильне кількість рідини на кожен день.

Запобігти вживання зайвого білка

Їсти занадто багато продуктів з високим вмістом білка може привести до формування каменів.

Їжте менше солі

Дієта з високим вмістом солі (натрію) призводить кальцинуванню, щоб сформувати у Вашій сечі. Занадто багато кальцію в сечі може викликати нові камені. Це також може привести до Ваших ослабленим кісток.

Включати достатню кількість кальцію у вашому раціоні

Деякі люди можуть думати, що вони можуть тримати каміння від формування з профілактики кальцію, однак вірно зворотне. Кальцій є живильною речовиною, яке міститься в молочних продуктах, таких як йогурт, молоко і сир. Потрібно їсти кальцій, так щоб він міг зв’язати оксалат в шлунку і кишечнику до його передачі до нирок. Вживання в їжу продуктів з кальцієм-це хороший спосіб для оксалатів, щоб покинути тіло і не утворити каменів.

Кращий спосіб отримати кальцій в Ваш організм через продукти, які Ви їсте. Здавалося б, легше збільшити кальцій, приймати добавку. Однак кальцій у вигляді добавки може підвищити ваші шанси сформувати нові оксалатних каменів. Консультування з лікарем допоможе Вам знайти кращий спосіб включити кальцій в вашому раціоні. Це допоможе уникнути занадто малого або занадто великого кальцію в Вашому тілі.

Уникати вітамін С добавки

Поговоріть з Вашим лікарем, перш ніж приймати вітамін С добавки. Надмірна кількість вітаміну С може викликати збільшення кількості оксалату в сечі.

Їжте менше багаті оксалатами продукти

Обмеження кількості оксалат-багаті продукти, які Ви їсте кожен день може допомогти знизити можливість формування абсолютно нових каменів. Є деякі продукти, які Ви повинні уникати, тому що у них високі рівні оксалатів. Деякі продукти дійсно високим вмістом оксалату в собі:

  • горіхи
  • буряк
  • шоколадне соєве молоко
  • все висівки
  • гречана мука
  • місо
  • насіння кунжуту
  • швейцарський мангольд.

У Вас ниркові камені з кальцію? Якої дієти мені слід дотримуватися? Мені потрібно, щоб запобігти є високо кальцієві продукти?

Кальцій-це не ворог. Якщо у Вас високий вміст кальцію в сечі, то зниження натрію зручний спосіб для уникнення каменю. Досить скоротити споживання кальцію, зосередитися на обмеженні солі у вашому раціоні і пара багатих кальцієм продуктів з багатими оксалат-продукти. Додатковий натрій змушує Вас втратити більше кальцію в сечі, покласти Вас на ризик створення ще одного каменю. Ваш лікар швидше за все порадить Вам обмежити сіль до 2000 мг щодня.

Існує безліч джерел «прихованого» натрію, наприклад, консерви або оброблені харчові продукти на додаток до ресторанів і нездорової їжі. Дієтолог допоможе Вам зрозуміти маркування харчових продуктів і внести зміни в кількість натрію, що Ви їсте.

Якщо Ви не маєте високий вміст кальцію в сечі тоді освіту каменю зменшується, що може бути набагато краще зосередитися на інших дієтичних змін. Ваш лікар або дієтолог може допомогти з’ясувати, якщо Вам потрібно більше або менше кальцію, і допомогти Вам розробити дієту, яка є здоровою.

У Вас ниркові оксалатних каменів. Якої дієти мені слід дотримуватися? Я повинен запобігти їсти продукти з високим вмістом оксалатів?

Кальцій оксалатних каменів в нирках є провідним типом каменів в нирках. Оксалат міститься в багатьох продуктах харчування, що складається з овочів і фруктів, горіхи і насіння, зерна, бобові, і навіть шоколад і чай. Деякі приклади продуктів, які містять високі рівні оксалатів включати: арахіс, ревінь, шпинат, буряк, шоколад і солодка картопля.

Зміст оксалату в їжі може варіюватися через відмінності в таких речах, як якість грунту і стан стиглості. Там може бути великий розкид в опублікованій інформації, як і різні підходи можуть бути використані для визначення вмісту оксалатів в їжі.

Деякі дослідження рекомендує обмежувати високі оксалат продукти і можуть допомогти зменшити можливість формування інших оксалатних каменів. Проте, численні високі оксалату продукти є здоровими, так що це гарна ідея, щоб не надто обмежувати свій раціон, якщо немає потреби.

Більшість каменів в нирках утворюються, коли оксалат зв’язується з кальцієм в той час як сеча виробляється нирками. Нові дослідження показують, що споживання кальцію і оксалату продукти, багаті разом під час їжі, набагато краще, ніж обмеження оксалату повністю з оксалатом і кальцієм, швидше за все, щоб прив’язати одне до іншого в шлунку і кишечнику до того, як нирки починають обробку, що робить його менш імовірно, щоб каміння в нирках будуть утворюватися.

Поговоріть зі своїм лікарем про те, як строго Ви повинні уникати оксалат-містять продукти.

Типове оману полягає в тому, що урізати багаті оксалат продукти у Вашому раціоні, Ви будете знизити ймовірність утворення оксалатних каменів у нирках. Хоча теоретично це може бути правдою, цей підхід не дуже мудрий з загальної точки зору здоров’я. Багато каміння в нирках утворюються, коли оксалат пов’язує кальцій, а сеча виробляється нирками.

Замість цього: їсти і пити кальцій і оксалат-продукти, багаті разом під час їжі. При цьому оксалат і кальцій, швидше за все, щоб прив’язати одне до іншого в шлунку і кишечнику до нирок почати обробку, що робить його менш імовірно, щоб каміння в нирках будуть утворюватися.

Кальцій-це не ворог! Швидше за все через його назви і структури, багато з них перебувають під враженням, що кальцій-це основний винуватець в кальцій-оксалатних каменів. «Я все ще бачу пацієнтів, які задаються питанням, чому вони отримують повторні камені незалежно від зниження споживання кальцію», — заявив Доктор Джагро. «У мене навіть були пацієнти кажучи, що їх медичні працівники інформували їх, щоб зменшити своє споживання кальцію.»

Дієта з низьким вмістом кальцію дійсно збільшує ризик розвитку каменів в нирках.

І не знижувати кальцій. Працювати над урізанням солі в своєму раціоні і поєднувати продукти багаті кальцієм з оксалат-продуктами.

Успіхів! Приємних вихідних!

Ссылка на основную публикацию