Дієта при атеросклерозі судин

Атеросклероз, клінічно визначається як затвердіння артерій, є ранньою формою серцевої хвороби, при якій бляшка накопичується всередині артерій і обмежує кровообіг значними органами, що складаються з серця, головного мозку і нирок, а також стегон, хребта, руки, ноги, пальці руки і пальці ніг .

Це може викликати серцеву недостатність, інсульт і аневризми, хронічне захворювання нирок, болі в спині, еректильну дисфункцію і хвороба периферичних артерій.

Формування і симптоми бляшок

Префікс «атеро» походить з латинського коріння, щоб позначити м’яке кашістое осадження. Артеріальна бляшка включає холестерин, жирові відкладення, кальцій і надлишок рідини, які можуть блокувати артерію або зменшувати швидкість кровотоку по всьому тілу.

Коли циркуляція крові обмежена, відбуваються дві речі: форма згустку крові — подальше звуження артерій — чи відбувається серцево-судинна хвороба. У Сполучених Штатах за кожні 43 секунди відбувається серцева зупинка, який щорічно складає 1,5 мільйона серцево-судинних захворювань — близько половини, які призводять до смерті.

Біль у грудній клітці, задишка, запаморочення, втома або відчуття поколювання в руках, ногах і ногах — все це симптоми зниження кровообігу по всьому тілу, які можуть бути виявлені за допомогою серії тестів, включаючи електрокардіограму (ЕКГ), стрес-тест, тест на кісточку-плечовий індекс (ABI), аналізи крові, рентгенівські знімки, ехокардіографію, ангіографію, сканування комп’ютерної томографії, магнітно-резонансну томографію (МРТ) та позитронно-емісійну томографію (ПЕТ).

Патологія і фактори ризику харчування

Атеросклероз часто починається у молоді, за 20 років до офіційного діагнозу. Судинний фізіолог Майкл Склілтон, доктор наук, з Інститутом ожиріння, харчування, фізичних вправ і розладів харчової поведінки Університету Сіднея, вважає, що він починається у внутрішньоутробному періоді, грунтуючись на результатах, які дієтичні рішення батьків надають на розвиток ендотеліальної функції. Або розвиток клітин, які вибудовують артерії.

Відповідно до Американським товариством харчування 97 відсотків дорослих не згодні зі споживанням споживаних харчових волокон, живильною речовиною, яке тільки що було виявлено на рослинах. Причому дорослі і підлітки приймають приблизно половину рекомендованих федеральним урядом 5 порцій фруктів і овочів щодня.

Тільки 13 відсотків дорослих беруть від 1,5 до 2 чашок фруктів, і просто 9 відсотків їдять від 2 до 3 чашок овочів щодня. Дієтичні моделі США країни допомагають показати, чому в однієї третини дорослих підвищений рівень холестерину і високий кров’яний тиск, і чому дві третини борються з надмірною вагою, 10 провідних фактора ризику серцевих захворювань.

лікування

Яскрава сторона полягає в тому, що дієтичне втручання на основі рослин набагато ефективніше, ніж сучасні ліки для лікування і профілактики серцевих захворювань завдяки високому споживанню фруктів, овочів, цільного зерна, горіхів, соєвих продуктів, волокон і фітохімікати і зниження споживання гідрогенізованих жирів і холестерину.

Близько половини американців, навіть ті, хто зберігає здорову вагу, як і раніше мають принаймні один гнучкий ризик, такий як високий кров’яний тиск або підвищений рівень холестерину, при хронічних захворюваннях.

Інтеграція дієти та інших змін способу життя — вправи, підтримання здорового ваги, уникнення тютюну і алкоголю — залишає споживачів тільки з бажаними побічними ефектами і може уникнути близько 80 відсотків усіх випадків передчасних захворювань серця.

Ніколи не пізно почати: дослідження показують, що залишилися в живих, які страждають серцевими нападами, які приймають дієту з високим вмістом клітковини, зменшують ризик повторення приблизно на 40 відсотків в порівнянні з рештою в живих, які не виробляють ніяких змін в дієті.

Щоб швидко викласти свою дієту для ідеального здоров’я серця, ось 5 стандартів:

Дієтичні рекомендації щодо профілактики атеросклерозу

Дієтичні рекомендації щодо профілактики атеросклерозу були опубліковані на Міжнародній конференції з харчування і медицині (ICNM) по серцево-судинним захворюванням, яка пройшла в суботу, 1 серпня 2015 року.

Дієтичні стандарти полягають в наступному:

1. Виберіть продукти на основі рослин: овочі, боби, цільні зерна і фрукти.
2. Зменшіть поліпшені зерна, додану сіль і підсолоджувачі.
3. Увімкніть деякі горіхи і насіння; уникайте масел.
4. Запобігайте продукти, що містять насичені і транс-жири. Майте надійне джерело вітаміну B12.

Дискусія про дієту при атеросклерозі судин

1. Виберіть рослинні продукти: овочі, боби, цільні зерна і фрукти

Середній дорослий, схильний до ризику серцевих захворювань, який приймає раціон на основі рослин, в поєднанні з щотижневими уроками харчування, може очікувати втратити 10 фунтів, знизити артеріальний тиск на 7/5 мм рт. ст., знизити рівень холестерину ЛПНЩ нижче на 13 мг / дл, покращуйте рівень глюкози в крові, або A1c, на 1,2 порції, а також побачите приріст продуктивності всього за 5 місяців.

Діти, у яких є проблеми з ожирінням і слідують дієті на основі рослин, показують порівнянні результати, одночасно покращуючи резистентність до інсуліну, високочутливий С-реактивний білок і миелопероксидазу, що виникають чинники ризику запалення і серцевих захворювань.

Рослинні вегетаріанські дієти також пропонують учасникам різного віку з найбільшою чистою втратою ваги, перевага для тих — 75 відсотків чоловіків, 67 відсотків жінок і 31 відсоток дітей — боротьба з надлишковою масою тіла.

Орієнтуючи харчування на овочі, фрукти, цільні зерна і бобові, люди можуть очікувати високої віддачі від своїх інвестицій в охорону здоров’я, оскільки дослідження показують, що цей підхід знижує ризик раптової смерті, визначених форм раку і деменції.

2. Зменшити тонкоподрібнені зерна, додану сіль і підсолоджувачі

На додаток до збільшення використання рослинних продуктів, що допомагає збільшити споживання вітаміну А, вітаміну D, вітаміну Е, фолієвої кислоти, вітаміну С, кальцію, магнію, калію і клітковини — поживних речовин, споживаних в американському раціоні — найкраще обмежувати або уникати рафінованих зерен , включаючи сіль і підсолоджувачі.

очищені зерна

Рафіновані зерна — це крохмалі, які були позбавлені поживних речовин із стратегій переробки харчових продуктів і включають білий рис, біле борошно і продукти з інших крохмалів. Ви виявите, що рафіновані зерна ховаються в секціях зернових і нездорових продуктів у вашому регіональному продуктовому магазині.

Вирішіть замість цього на неушкоджені цільні зерна, які включають ягоди пшениці (цілі ядра пшениці), коричневий рис, ячмінь, овес і лободу, які забезпечують нерозчинну клітковину, яка допомагає позбутися від надлишкового холестерину з вашого організму.

Кухонна сіль

Цільові рівні солі розрізняються залежно від віку, існуючих станів здоров’я, етнічної культури і статі. Проконсультуйтеся з постачальником медичних послуг, щоб знайти ідеальну мету, яка може варіюватися від 1500 до 2300 міліграмів щодня.

Дев’яносто відсотків населення перенасичує натрій, з типовим споживанням 3592 міліграма щодня. Для людей, що борються з гіпертонією, велика кількість солі сприяє надлишкової рідини в організмі і утрудняє підтримку ідеального кровотоку в серці — збільшує ризик серцево-судинних проблем.

включені підсолоджувачі

Включені підсолоджувачі додаються в продукти, оскільки вони обробляються, і включають в себе цукор-підсолоджені напої, газовані напої, солодкі, зернові і молочні десерти, солодкі пластівці для сніданку і йогурт. Дієта, багата цими інгредієнтами, збільшує ризик серцевих захворювань на 38-50%, грунтуючись на щоденних зразках споживання.

Перемикання на цукру у фруктах, які упаковані вітаміном С в раціон харчування, забезпечує захисні переваги, знижуючи ризик серцевих захворювань на 15 відсотків і ризик ранньої смерті на 20 відсотків.

Спробуйте чашку апельсинів, полуниці, червоних перцевий паличок, ананаса, приготовленої брокколі або брюссельської капусти, яка забезпечує майже 100 відсотків щоденної потреби вітаміну C для чоловіків, жінок і дітей.

3. Увімкніть деякі горіхи і насіння; уникати масел

Горіхи і насіння — особливо мигдаль, волоські горіхи, кедрові горіхи, бразильські горіхи і лляні насіння — використовують корисні для здоров’я переваги завдяки їх щільності поживних речовин.

Вони постачають клітковину, вітамін Е, рослинні стероли, L-аргінін, поліненасичені і мононенасичені жири, і омега-3-жирні кислоти. Ці вітаміни, поживні речовини і мінерали співпрацюють з метою зниження рівня холестерину ЛПНЩ, розвитку нальоту бляшок і забезпечення універсальної підтримки артеріальних стінок, знижуючи ймовірність згустків крові.

Використовуйте тільки невелика кількість кілька разів на тиждень, тому що горіхи — це висококалорійна їжа. Від однієї до 1,5 унцій, розмір вашої долоні, пропонує приблизно 250 калорій, і це все, що вам потрібно, щоб отримати корисні для здоров’я переваги. Спробуйте розчавити жменю горіхів або насіння розміром з долоню і використовувати їх в провідних салатах, супах, чашах для сніданку або вносити вклад в соуси або рагу.

З горіхами і насінням найкраще піти прямо до джерела і пропустити масла, їх оброблені еквіваленти. Коли масло витягується з її вихідного джерела — насіння соняшнику, оливки, волоські горіхи і т. Д. — волокно звільняється, і калорії починають швидко накопичуватися, зводячи нанівець вигоди для здоров’я і втрати ваги, які необхідно запропонувати в дієті на основі рослин.

4. Запобігайте продукти, що містять транс і насичені жири

Транс-жири

Управління з контролю за продуктами і ліками припиняє трансжирних кислоти, жири, які залишаються твердими при кімнатній температурі, які ви знайдете в маргарині, вершках для кави, курячих крилах, тістечок, крекерах, чіпсах та більшості упакованих та приготовлених харчових продуктів.

Транс-жири маніпулюють холестерином, підвищують рівень поганого, рівня ЛПНЩ, знижуючи рівень хорошого ЛВП. Крім зміни співвідношення холестерину, транс-жири викликають пошкодження клітин, які будують артеріальні стінки і підсилюють запалення, провісник проблем з вагою, серцевих захворювань, раку та інсульту.

Дослідження здоров’я та оцінка Гарварда 166 жінок, які захворіли коронарної артерією, відкриває дослідження, які вивчають людей, які споживали більшість транс-жирів, приблизно 3,6 г в день (еквівалент подвійного чверть-фунта з сиром з невеликим ванільним молочним коктейлем) потроїлися.

Гарвардської школи громадського здоров’я аппроксимирует, ми можемо уникнути чверть мільйона серцевих нападів щороку, просто знявши транс-жири з нашого раціону харчування.

насичені жири

Гідровані жири, які ви знайдете в продуктах і маслах тваринного походження, також ставлять значну небезпеку для здоров’я серця: для кожного 1 відсотка збільшення енергії з споживання насичених жирів концентрація холестерину ЛПНГ збільшується приблизно на 2 порції. Аналогічні закономірності виникають з дієтичним холестерином; на кожні 100 міліграмів, в перерахунку на половину яйця, загальний холестерин підвищується приблизно на 2-10 балів.

Провідними джерелами гідрованого жиру в американській дієті, які часто поставляються з дієтичним холестерином, є сири, піца, молочні та зернові десерти і курка з подальшим обробленим м’ясом, що складається з ковбаси, гамбургери і мексиканські змішані страви.

Недавні статистичні дані показують, що понад 70 відсотків дітей і підлітків і більше 50 відсотків дорослого населення США виходять за рамки насичених жирних пропозицій. Дієти з рясним змістом насичених і транс-жирів варто клієнтам годиіз їх життя, в порівнянні з еквівалентами, які вибирають здорову рослинну основу.

5. Доповнення вітаміном B12

Дорослі та діти віком старше 14 років повинні споживати 2,4 мкг вітаміну B12 кожен день, через добавки або полівітаміни без включення алюмінію, міді або заліза. Жінки, які вагітні або годують грудьми, повинні приймати 2,6 і 2,8 мкг, відповідно.

Успіхів! Приємних вихідних!

Ссылка на основную публикацию