Діагностика карми: як розвинути в собі навички екстрасенса

Діагностика карми потрібна для того, щоб визначити, які завдання стоять перед вами в нинішньому житті, які кармічні борги потрібно відпрацювати, дізнатися цілі поточного втілення.

Як проводиться діагностика карми?

Наукових методів дослідження карми не існує, тому доводиться покладатися тільки на віру. Або звернутися до екстрасенса, який володіє потрібними здібностями і допоможе вирішити проблему.

Що важливо визначити при діагностиці:

 • Вловити енергетичні вібрації і відчути тонке, духовне тіло людини
 • Зрозуміти, чи є кармічні блоки, які слід усунути. Блоки — це пам’ять попередніх втілень, негативний досвід

Щоб виконати діагностику, людина повинна володіти астральним зором. Тоді він побачить енергетичний кокон і блоки в ньому, як щільні темні згустки.

Визначення кармічного «багажу»

Кармічний багаж — це сукупність всіх блоків, які перебувають в казуальному тонкому тілі людини. Це явище також називають прихованою кармою — вона може не проявляти себе довгий час, чекаючи слушного моменту в майбутньому, за умови, що розташована в задній півсфері тіла.

Якщо ж кармічний багаж знаходиться в передній півсфері, значить, блоки готові реалізуватися і це може статися в самий найближчий час. Чим більше блоків і чим вони щільніше, тим більше величина кармічного багажу.

Оцінити це можна тільки астральним зором. Якщо людина не володіє таким навиком, слід звернутися до екстрасенса.

Визначення ступеня тяжкості карми

Існують певні правила, які допомагають визначити, наскільки негативна карма у людини. Екстрасенс зчитує цю інформацію за розміром шлейфу енергетичних блоків:

 • Якщо шлейф перевищує довжину в 1 метр і виглядає як своєрідний «кармічний хвіст», то карма дуже важка і негативна. Швидше за все, в житті людини відбувається безліч сумних подій, які завдають йому страждання і біль
 • Шлейф розмірами від 30 до 60 сантиметрів говорить про карму середньої тяжкості. Це явище спостерігається у більшості людей, що живуть на нашій планеті
 • Шлейф розміром до 30 сантиметрів говорить про легку карму. Людина живе легко, йому супроводжує удача, він успішний і безтурботно ставиться до всього, Доля не відчуває його. Швидше за все, в попередніх життях йому вдалося спокутувати гріхи і зцілити душу

Якщо ви тільки встали на шлях духовного розвитку, кармічні «хвости» можуть вам дуже сильно перешкодити. Тому перше, що потрібно зробити — зменшити величину шлейфу за допомогою спеціальних практик.

У міру розвитку вашого духовного потенціалу та відпрацювання кармічних блоків довжина енергетичного шлейфа буде зменшуватися. Цьому сприяють позитивні вчинки, думки, емоції і наміри. Негативні дії і думки, навпаки, збільшують кармічні блоки і додають проблем.

Поняття кармічних блоків

Кармічні блоки з’являються в тонкому тілі людини як відображення його призначення в поточному втіленні.

це:

 • Невиконані кармічні завдання, які не вдалося реалізувати в минулих життях. Наприклад, нереалізований талант художника або скульптора
 • Провалені «іспити» — випробування, які були послані вашої душі для її зцілення. Як правило, це повторювані в житті ситуації. Наприклад, жінка тричі виходить заміж і кожен раз їй дістається чоловік-алкоголік
 • Кармічні борги перед іншими духовними сутностями, світом, Всесвіту і Богом

Якщо поглянути на людину астральним зором, кармічні блоки будуть виглядати як щільні чорні вузли, об’єднані між собою безліччю тонких ниток. Кожен блок — символ певної події минулого.

Хто може проводити діагностику?

Прийнято вважати, що діагностувати тонке тіло здатний лише фахівець, що володіє екстрасенсорними здібностями. Чи так це?

Насправді в кожній людині є величезний енергетичний потенціал, просто не у всіх він досить розвинений. Ви здатні пізнавати світ не тільки п’ятьма фізичними органами почуттів, а й за допомогою астрального, ментального тел.

Сила людського підсвідомості величезна — якщо ви досить вірите в неї, зможете творити справжні чудеса і діагностувати карму самостійно.

Подивіться відео про діагностику карми:

Як розвинути в собі навички екстрасенса?

Щоб розкрити глибоко заховані енергетичні органи сприйняття, доведеться постаратися. Найчастіше екстрасенсорний потенціал знаходиться дуже глибоко, і щоб дозволити йому розкритися, доведеться докласти масу зусиль.

Основні методи:

 • Розвиток інтуїції. Існує безліч вправ і духовних практик. Найважливіше — навчитися відключати розум і включати підсвідомість, зуміти відчути, що говорить вам душа.
 • Духовні практики і медитації повинні займати не менше двох годин на день. Зрозуміло, не кожна людина готова встати на шлях духовного розвитку настільки кардинально.
 • Кардинальна зміна способу мислення — необхідно прибирати зі свідомості всі негативні думки і емоції, жити в злагоді з духовними законами і божественними заповідями.
 • Відпрацювання власних кармічних боргів і призначення. Вивчення методів радикального вибачення.

Важливо: у вас повинні бути хоча б задатки вроджених здібностей до екстрасенсорики. Чим їх більше, тим швидше досягнете успіху. Це як з музичним слухом — при його відсутності розвинути здібності буде неймовірно складно. А при вродженому таланті досить декількох вправ.

Щоб стати екстрасенсом, цього необхідно присвятити життя. Лише одиниці готові до такого самозречення. Тому для діагностики карми краще пошукайте «готового» талановитого фахівця.

Ссылка на основную публикацию