Дешеві кошти від прищів, недорогий засіб від прищів

Навіть важко собі уявити, як багато людей страждає від прищів і як багато людей намагається на цьому заробити! Безперечно, є досить дорогі, але ефективні засоби, які по-справжньому стоять своїх грошей. Але не кожен може дозволити собі ці препарати. Сьогодні я хочу розглянути дешеві кошти від прищів, розповісти про їх переваги та недоліки. Перераховувати їх буду в порядку зростання ціни. Тож почнемо….

Борна кислота, вірніше, спиртова настойка борної кислоти, або як її звуть в народі «борний спирт». Детальніше я вже описував це недорогий засіб від прищів тут, тому скажу лише дві речі: підходить тільки людям з жирною шкірою (так як містить багато спирту), і може самостійно боротися з дуже легкою формою прищів. Більше підходить в якості профілактичного або доповнює засоби при комплексній терапії. Зате коштує дешевше всіх: від 6 до 15-ї рублів за пляшечку (в середньому 10-11 рублів). Так що якщо у вас жирна шкіра і трохи прищів — пробуйте, протирайте борним спиртом шкіру один раз в день перед сном.

Далі за ціною йдуть хлоргексидин і перекис водню: ціновий рівень у них приблизно однаковий. Хлоргексидин я теж вже описував окремо. Це чудовий антисептик, при цьому на відміну від спирту він абсолютно не палить шкіру. Тому підходить людям з різними її типами. Користуватися ним можна один-два рази на добу в залежності від тяжкості акне (оцінюйте самі). Єдиний нюанс: «щасливим» власникам жирної шкіри перед застосуванням хлоргексидину краще вмиватися теплою водою з милом, а власникам сухої і нормальної шкіри можна цього не робити. Вартість бульбашки хлоргексидину становить 10 — 15 рублів. Допомагає хлоргексидин також як і борний спирт при дуже легкій формі прищів, а ще добре служить для профілактики.

Перекис водню, на мій погляд, найслабше і майже марна засіб від прищів. Однак в дуже рідкісних випадках від нього все-таки є толк, тому оминути своєю увагою я його не можу. Протирайте перекисом особа два рази в день (вранці і ввечері), і якщо протягом тижня результат не буде видно — кидайте! Варто перекис водню від 7 до 18-ї рублів залежно від аптеки.

Саліциловий спирт. Це засіб теж висвітлювалося мною окремо. Інформація, що міститься в ньому саліцилова кислота має протизапальну дію і відбілюючий ефект. Саліциловий спирт я вважаю краще кожного з попередніх описаних в цій статті коштів. Як ним користуватися? Змочив ватний тампон і протирай особа один раз в день перед сном. Вмиватися перед цим необов’язково, а людям з сухою шкірою так і взагалі не потрібно. Саліциловий спирт прекрасно підходить як для боротьби з легкої різновидом акне, так і для профілактики. Для профілактики, на мою думку, це взагалі найкращий засіб. Ціна саліцилового спирту 15 — 23 рубля за бульбашку.

Спиртова настоянка календули. Це засіб на порядок вище саліцилового спирту, але при цьому незначно дорожче. Календула має безліч чудових природних властивостей: знищує багато видів мікробів, зменшує запалення, омолоджує шкіру. Це найкраще профілактичне недорогий засіб від прищів, і при лікуванні легкої форми акне дає теж непоганий ефект. Коштує від 16-и до 30-и рублів.

Тетрациклінова мазь 3%. Не плутати з очної тетрациклінової маззю, в якій вміст антибіотика тетрацикліну становить всього 1%. Крім тетрацикліну ця мазь містить також і допоміжні речовини, основними з яких є вода і вазелін. Саме через вазеліну цю мазь можна віднести до числа комедогенних, а тому непридатних для застосування людям з жирною шкірою засобів. Лікувати цією маззю можна легку ступінь акне людям з сухою і нормальною шкірою: мазати шкіру 2 рази в день. Тетрациклін — досить старий і поширений антибіотик, а тому ця мазь коштує дешево: 20 — 48 рублів залежно від аптеки.

Ерітроміціновая мазь. Досить відомий засіб на основі антибіотика еритроміцину. З давніх-давен застосовується для лікування прищів і вугрової висипки (до речі, еритроміцин є в складі такого засобу, як Зінеріт). Наноситься на шкіру до 3-х разів на день. Однак через те, що в ній міститься вазелін, ця мазь протипоказана людям з жирною шкірою. Допомогти це засіб може лише при легкій формі акне. При підліткових прищах її застосування не має сенсу. Крім цього, бактерії з часом пристосовуються до еритроміцину, тому застосовувати цю мазь більше одного місяця не доцільно. Варто ерітроміціновая мазь від 32-х до 102-х рублів.

Бовтанка. Я дуже багато писав про бовтанки. Бовтанки складаються з антибіотиків, антисептиків і протизапальних препаратів. Рецептів болтушек існує безліч. За рахунок того, що включає в себе кілька різних ліків різного спектру дії, бовтанка є досить ефективним засобом: допомагає при легкій і середній формі прищів. Рецепти болтушек виписує дерматолог в залежності від вашого конкретного випадку. Потім ви з цим рецептом йдете в аптеку, де по ньому вам готують бовтанку. Ви можете приготувати бовтанку самостійно, скориставшись рецептами, зазначеними в цій статті. Вартість бовтанки буде залежати від вартості вхідних в неї препаратів і може бути різною в кожному окремому випадку. Однак орієнтовно можна сказати, що її ціна становить від 150-ї до 200 рублів.

Метрогил гель. Це гель на основі антибіотика метронідазолу. Допомагає досить у багатьох випадках. Особливо ефективний він в поєднанні з ретиноїдами, або такими препаратами, як Базирон. Про плюси і мінуси Метрогілу, протипоказання і побічні ефекти, а також про те, як його застосовувати, ви можете прочитати тут. Що стосується його ефективності, то, на мій погляд, він програє в цьому плані бовтанку. Але можливо ви маєте досвід його застосування і можете мені заперечити. В цьому випадку напишіть мені через форму зворотного зв’язку або залиште свою думку в коментарях. Ціна Метрогілу 176 — 200 рублів за тюбик.

Лосьйон Угресол. Лосьйон являє собою розчин бензоїл пероксиду (аналог базірон). На мій погляд, це найкраще недорогий засіб від прищів. Може з успіхом боротися як з легкої, так і з важкою формою прищів. Більшість відгуків позитивні. Правда, у деяких людей спостерігається сильне роздратування і почервоніння шкіри, але це лише у деяких. Оптимальне співвідношення ціна — якість: препарат коштує від 123-х до 233-х рублів.

Скінонорм. Це той же Скинорен, але тільки вироблений в Білорусі, а тому більш дешевий. Хтось вважає білоруські ліки гірші за своїх європейських аналогів, а я з цим не погоджуся. Скінонорм нітрохи не гірше Скінорен, а коштує значно дешевше. Ціна тюбика Скінонорма 250 рублів, і вистачає його приблизно на 3 тижні. Скінонормом я завершую наш короткий огляд.

висновки:

Отже, ми з Вами розглянули добірку бюджетних зовнішніх коштів від прищів. Може бути, є ще якісь ефективні препарати, які я забув тут згадати. Напишіть мені тоді про це в коментарях або через форму зворотного зв’язку.

Майже всі ці кошти, за винятком бовтанки і Скінонорма, допомагають тільки при легкому ступені акне. А чого ще чекати від недорогих ліків? Проте, якщо ви ще тільки збираєтеся почати довгий шлях боротьби з прищами, почніть з одного з них. Може бути, саме це недорогий засіб дасть бажаний ефект, і тоді не доведеться витрачатися на дорогі ліки. А наостанок пропоную подивитися відео про приготування бовтанки в домашніх умовах:

Ссылка на основную публикацию