Деформація нігтьової пластини на руках: причини і лікування

Багато жінок помічають на своїх нігтях рук нерівності і хвилястість, що викликає дискомфорт. Це і називається деформація нігтьової пластини на руках, причини такого стану намагаються усунути за допомогою фахівця з манікюру. Однак це не приносить результатів.

Види і причини зміни нігтьової пластини на руках

Виділяють кілька видів деформації нігтів.

 • Поздовжні або хвилясті лінії у вигляді гребінців.
 • Увігнутість, яку можна порівняти з западиною на ложці.
 • Ніготь збільшується в розмірах і змінює форму.
 • На нігтях можна побачити невеликі смужки.
 • Нігті шаруються, і на них з’являються різні плями.

Перше місце, де можна виявити деформацію — ніготь на великому пальці. Є кілька причин, за якими виникає така проблема.

 • Найбільш часта причина — грибкові захворювання, які можна отримати від хворої людини або при процедурі проведення манікюру в салоні.
 • Ще вона причина — неправильне обрізання кутикули, що призводить до травми нігтя і припинення його зростання.
 • Ніготь може деформуватися і в тому випадку, коли людина травмував палець.
 • Якщо у людини є захворювання серця, суглобів або щитовидної залози це теж може вплинути на деформацію нігтя. В такому випадку, позбувшись від захворювання організму, можна допомогти нігтям.
 • Можливою причиною можуть бути і різні захворювання шкіри.
 • Змінити форму нігтя може і використання без рукавичок різних хімічних засобів.

Дуже часто за станом нігтів можна говорити і про стан загального здоров’я людини. Проводити терапію деформованого нігтя можна не один місяць. Головне, виконувати всі призначені процедури вчасно. Щоб виявити справжню причину проблеми нігтів, потрібно звернутися за допомогою до фахівця. Краще здати аналізи і пройти обстеження.

Лікування деформації нігтьової пластини

Для боротьби з грибковими захворюваннями підійдуть антибіотики і протигрибкові засоби. Приділити увагу потрібно і лікування хронічних захворювань. Фахівці з манікюру підкажуть, як правильно доглядати за нігтями і зроблять цю процедуру в салоні, поки не відросте новий хороший ніготь. Допоможе і харчування нігтів спеціальними засобами. А також введення в раціон продуктів, в яких будуть корисні вітаміни і мінерали.

Допомога деформованим нігтям в домашніх умовах може бути у вигляді масажу, ванн з сіллю, травами або ефірними маслами. Під час лікування звичайний лак для нігтів краще не використовувати, а покривати нігті лікувальним лаком або засобом для зростання.

Чого точно не потрібно робити, якщо нігті деформувалися, так це штучно нарощувати. Можна зробити тільки гірше.

Доглядати за нігтями в період захворювання і обрізати кутикулу бажано в салоні. Будинки проводити такі процедури тільки після отримання консультації та інструкцій від косметолога. Чи не полірувати нігті до повного лікування.

Отже, деформація нігтів — це клік про допомогу організму. Тому, турбота про здоров’я і дбайливий догляд за нігтями допоможуть позбутися від цієї проблеми назавжди. Такі способи допоможуть швидко усунути деформацію нігтьової пластини на руках, причини повинні допомогти в ситуації.

Ссылка на основную публикацию