Де знайти постачальників для інтернет-магазину

Відкрити магазин в інтернеті останнім часом стає все простіше, а з огляду на майбутні збільшення оподаткування на нерухомість ще й вигідніше з фінансової точки зору. Як і в кожній справі, тут є свої плюси і мінуси, ризики і складності. Один з найбільш важливих і гострих питань, яке постає як перед початківцям, так і перед досвідченим підприємцем: «де взяти постачальників для свого інтернет-магазину?».

В цілому немає особливої ??різниці, будете ви реалізувати одяг, електроніку, побутову техніку, дитячі товари або щось ще — питання оптових поставок залишається гострим завжди. При цьому навіть ті, кому вдалося знайти перші контакти з виробниками, продовжують вирішувати ряд різних складнощів, пов’язаних з самим процесом роботи: від регулювання часу поставок і розрахунків за товар до або після його продажу до повернення бракованого або просто залежавшегося на складі вироби. Багато інтернет-магазини на початку роботи організовують діяльність за схемою Дропшиппінг з готової товарної вугільної базою партнера.

Якщо залишити на час тонкощі безпосередньо торговельної діяльності, то можна виділити всього три джерела товарів для інтернет-магазину:

  • Створити щось власними руками (фізичний або електронний товар).
  • Продавати плоди чужої праці за певний відсоток. Для цього досить створити майданчик та забезпечити її відповідними механізмами, які дозволять вашим партнерам взаємодіяти з клієнтами безпосередньо або через вас як посередника.
  • Здійснити замовлення продукції у конкретних компаній, які займаються оптовою торгівлею.

У перших двох випадках вам буде потрібно знайти команду хороших програмістів і пропрацювати бізнес-план. В останньому варіанті доведеться налагоджувати зв’язки з оптовими постачальниками і вирішувати ряд питань для мінімізації ризиків, захисту від шахрайства і багато інших, але головне — потенційних партнерів потрібно знайти, з чим у новачків часто з’являються проблеми. На перший погляд, досить прийти на оптову базу і закупитися товарами, проте в дійсності покупець не прагне здобувати в інтернеті те, що може знайти на ринку за подібною ціною.

Порада: перш ніж працювати з тим чи іншим постачальником товарів, ретельно перевірте всі пункти угоди, знайдіть його конкурентів і порівняйте умови, виберіть тих, що вам вигідніше і безпечніше, і тільки після цього починайте роботу. Чим більше нюансів врахуєте відразу, тим менше в підсумку виникне непередбачених витрат.

Як знайти постачальника для інтернет-магазину?

Вибір постачальника для інтернет-магазину є процес аналогічний тендеру, але в даному випадку Вам доведеться не тільки самому знайти базу кандидатів, а й оцінити їх надійність, скоротити перелік, а згодом ще й переконати «фіналістів» в тому, що їм вигідно працювати з конкретної мережевої майданчиком. З тими, хто залишиться, доведеться ще узгоджувати окремі умови поставок і укладати угоди.

Першим способом знайти оптових постачальників для інтернет-магазину залишаються бази пошукових систем. Набираєте назву товару, додаєте «купити оптом» і на виході отримуєте величезну кількість сторінок, на яких були знайдені відповідні слова. Зрозуміло, доведеться переглянути багато сторінок, що мають лише віддалене відношення до тематики, але там будуть і потрібні контакти. На сайтах потенційних постачальників товару для вашого інтернет-магазину варто зібрати максимум інформації, а в разі дефіциту звернутися за подробицями безпосередньо. Особливу увагу потрібно приділити асортиментом, цінами, умовами співпраці.

Порада: не судіть про постачальника по його сайту, навіть якщо перед вами з’явиться в повному обсязі зроблений ресурс. Вам потрібна база товарів, а не красива візитка. На якість продукції стан сайту ніяк не вказує, оскільки оптові постачальники, як правило, не отримують великої кількості клієнтів через Мережу. Зручним повинен бути саме Ваш інтернет-магазин.

Ще одне джерело оптових постачальників для мережевого бізнесмена стануть бази профільних інтернет-каталогізаторів. В їх рубриках можна відшукати найрізноманітніші товарні групи, які можна продавати в своєму інтернет-магазині. До числа таких порталів можна віднести:

  • optlist;
  • opt-union;
  • optom;
  • openmarket;
  • postavshhiki.

Ще одним варіантом при пошуку постачальників для інтернет-магазину може стати тематична виставка товарів або конференція виробників того чи іншого продукту. Такі заходи традиційно привертають професіоналів галузі, які мають намір укласти угоди про поставку своєї продукції. Варто враховувати, що на них зустрічаються як представники компаній, що працюють досить довго, так і новачки ринку.

Не в останню чергу збори здійснюються для обміну досвідом, тому фахівці можуть дати ряд корисних порад, допоможуть вибрати більш цікавий кінцевому покупцеві товар, а також зрозуміти тенденції ринку, уникнути закупівлі застарілого товару. Логічним продовженням стане прямий візит на місця виробництва. У конторах при заводах-виробниках можна переговорити з директором підприємства або особою, відповідальною за здійснення оптових поставок. Домовитися з невеликими підприємствами для новачка легше, оскільки на початковому етапі великі закупівлі бажано не робити через відсутність постійного обороту і клієнтської бази.

Мало хто сьогодні не знає про таке джерело закупівлі товарів для інтернет-магазину, як Tаоbао, Alibaba, Dealextreme, Aliexpress, батьківщиною яких є Китай. Ці бази пропонують різні товари за низькою вартістю. При цьому тривалість очікування прибуття товару досить значна, щоб покупці спробували знайти альтернативу на місцевому ринку, нехай і трохи дорожче. Якість також залишається під великим питанням. Можна знайти оптових постачальників і в інших країнах, проте для цього необхідно володіти іноземними мовами на достатньому для ведення переговорів рівні.

Варто враховувати і той факт, що іноземні постачальники не відрізняються високим рівнем довіри до російських магазинах. Це стало наслідком різних причин, але ситуацію можна виправити, провівши особисту зустріч з представником зарубіжної компанії. Це зажадає додаткових витрат, а позитивний результат зовсім не гарантований. Серед негативних факторів даного рішення виділяється необхідність розмитнення. Вона збільшує кінцеву вартість товарів, а значить, може знизити конкурентоспроможність інтернет-магазину.

У той же час деяким вдається укладати угоди на поставку високоякісних товарів від зарубіжних партнерів за досить низькими цінами. В результаті співробітництво стає взаємовигідною, а конкуренти часто не можуть зробити клієнтам відповідну пропозицію.

Попередньо необхідно тверезо зважити свої шанси на отримання вигідного контракту. Можливо, варто відкласти візит до зарубіжних партнерів до того часу, поки не вдасться набрати трохи більше досвіду в даному виді підприємницької діяльності. Згодом знадобиться набрати штат співробітників. Багато з них шукають роботу в інтернеті без вкладень і обману, тому важливо заздалегідь потурбуватися наданням їм можливих гарантій. Внесіть свій магазин в базу мережевих каталогів на початку активної діяльності, щоб до моменту розширення колективу мати тривалу історію роботи.

постачальники одягу

Одяг — один з найбільш поширених видів товарів для інтернет-магазину. Найбільш простий варіант для підприємця — відкриття власного складу, з якого буде відбуватися доставка заздалегідь викупленого товару. Наявність запасу збільшує швидкість обслуговування клієнта, а значить, і його лояльність по відношенню до інтернет-магазину. У той же час з’являється необхідність в додаткових витратах на утримання складу і першу закупівлю товару, який не завжди розкуповується. Цей момент вирішується досить просто, якщо відкрити магазин одягу в конкретному місті і продавати речі з вітрини, проте витрати на бізнес також істотно зростуть.

Ще одним варіантом є продаж товарів на замовлення. В такому випадку інтернет-магазин оформляє закупівлю у постачальників одягу тільки після отримання заявки замовника, який робить вибір з каталогізувати бази продукції. Цей метод вимагає великих витрат за часом на проміжні операції. Необхідно перевірити наявність товару у постачальників, потім зробити замовлення, отримати кошти у клієнта.

Плюсом виступає можливість відправки товару від постачальника безпосередньо клієнту, не зачіпаючи працівників інтернет-магазину. Щоб зберегти зацікавленість клієнтів, незважаючи на тривалість процесу покупки, варто запропонувати високу знижку, яка змусить їх змиритися з незручностями, або пропонувати ексклюзивний товар, на який є постійний попит.

Можна організувати діяльність інтернет-магазину так, щоб вийшов якийсь компромісний варіант — тримати невеликий склад і поставляти окремі види одягу виключно за попереднім замовленням. Зберігати на складських приміщеннях має сенс тільки той товар, який користується постійним попитом або підходить по сезону.

Одним з найбільш відомих вітчизняних постачальників для інтернет-магазину недорогого одягу є Outmaxshop. Фактично — це дилер взуття і одягу від відомих світових брендів. На цьому порталі можна домовитися про оптові поставки продукції Nike, Reebok, Аsics, Adidas і т.д .. При цьому поставки будуть здійснюватися прямо з заводських майданчиків. Хорошим фактором для початківця інтернет-підприємця є можливість проведення DropShipping-поставок. Це дає інтернет-магазину можливість торгувати товарами відомих брендів з невеликою маржею, але без необхідності утримувати власний склад.

У базі цього постачальника можна знайти вартість саме для партнерських інтернет-магазинів. Постачальник самостійно проведе розсилку замовлених товарів для кінцевих клієнтів. Перед стартом повноцінної взаємодії необхідно провести першу пробну закупівлю, щоб оцінити зручність роботи і налагодити механізми посередницької діяльності. У стандартному варіанті роботи вся інформація щодо характеристик товарів, а також їх фотознімки будуть поставлятися партнерам, проте бажано створити власний унікальний контент.

Ще одним постачальником одягу для інтернет-магазину може стати Altermoda. Це вітчизняний постачальник, який пропонує потенційним партнерам самим визначити рівень націнки на товари, а також надає необхідні для автоотгрузкі товарів інструменти. Програмісти досить швидко підключаться до вашого інтернет-магазину. Щоб почати роботу з Altermoda, переговорити з представниками порталу. На сьогодні доступні кілька різних обсягів для партій поставок. Є можливість як безкоштовної доставки, так і варіант з внесенням заставної суми в обсязі 20% від загальної вартості замовлення.

Постачальник LightInTheBox дозволить розширити асортимент інтернет-магазину не тільки одягом, а й запропонує проводити поставки сумок, біжутерії, годинників, продукції для будинку і дачі, а також електроніку і велика кількість інших товарів. З недоліків можна відзначити розташування постачальника за межами Росії, тому на доставку буде потрібно більше часу, ніж при співробітництві з вітчизняними компаніями.

Щоб почати роботу з LightInTheBox в рамках партнерства, потрібно пройти реєстрацію в якості учасника системи процесу проведення прямих продажів із зазначенням вашого інтернет-магазину. Після цього вам нададуть можливість вибрати товари, якими плануєте торгувати на власній мережевий майданчику, а також оформити перше замовлення і після оплати отримати товар в рамках проведення тестової покупки.

Перевірка реквізитів для проведення плати буде проводитися 2 рази після завершення реєстрації, і це варто враховувати, щоб не потрапити в халепу при оформленні партнерства. Постачальник зі свого боку дає інтернет-магазину гарантії отримання клієнтом товару в цілості. Окремо вказується пункт про те, що на ньому не буде присутній список контактів самого постачальника, а також інформація про оптову вартості продукту і націнці посередника. Для тих, хто отримує VIP-членство, портал надає більш вигідні умови спільної роботи. Зокрема, істотно поліпшуються умови поставки, а також надаються спеціальні пропозиціями від постачальника.

За найскромнішими підрахунками на сьогодні можна знайти кілька сотень постачальників одягу для інтернет-магазину, у всіх різні умови співпраці і різна спрямованість діяльності. Варто відзначити, що аудиторія і варіанти підтримки співпраці з постачальниками сезонного одягу і нижньої білизни будуть істотно відрізнятися. В першу чергу необхідно розуміти, з яким саме товаром ви готові працювати, на яку аудиторію орієнтуватися. Виходячи з цих передумов, необхідно вибудовувати як свою стратегію підприємництва, так і оформлення самого сайту, рекламні матеріали.

Постачальники електроніки і побутової техніки

Співпраця з постачальниками побутової та електронної техніки відрізняється певними нюансами. В першу чергу, вибираючи постачальника для свого інтернет-магазину, необхідно орієнтуватися на широту асортименту можливого партнера. Електроніка — товар, який не терпить вузького пропозиції. Якщо ви хочете максимально розширити аудиторію, то малої за обсягом номенклатури слід уникати. Природно, здійснити закупівлю великої кількості товару буде досить складно, однак при роботі за методом замовлення забезпечити наявність на сайті великої кількості варіантів приладів для виконання тих чи інших функцій досить легко.

Необхідно звернути увагу на ряд основних пунктів співпраці. Крім вартості товару із закупівлі важливо знати, як швидко відбувається доставка, які можуть бути причини затримки, на якій відстані від вас розташований склад постачальника, як можна контролювати процес доставки замовленої техніки, а також методи перевірки якості товару і можливість здійснення повернення. Ряд постачальників ставлять умовою замовлення на якусь мінімальну суму або кількість товару. Варто звернути увагу на можливість синхронізації кількості товарів у постачальника з показниками на сторінках інтернет-магазину. Обов’язково поцікавтеся наявністю дозвільних документів, ліцензії, сертифікатів якості.

Порада: не обмежуйтеся взаємодією тільки з дропшіппінг-партнерами. На відповідні опції товарів в перший час можна поставити мінімальну маржу, близьку до нульового значення, щоб привернути першу аудиторію. При цьому в інтернет-магазині повинні бути і ті товари, які будуть приносити прибуток і забезпечувати ефективність комерційної діяльності.

Як приклад постачальника побутової та електроніки можна привести портал BuySKU, основний офіс якого розташований на території Китаю. Він відрізняється досить широким асортиментом для комерційного обороту товарів. Крім гаджетів, на які він робить основний упор, постачальник пропонує інтернет-магазинам інструментарії для робіт різного профілю, одяг, сувеніри, приладдя для офісу, а також безліч товарів з інших груп.

Робота з цим постачальником проходить за алгоритмом, який мало відрізняється від партнерства з іншими компаніями. Першим кроком є ??реєстрація на порталі, другим — вибір товарів для закупівлі. Далі потрібно вибрати опцію «DropShipping», що дозволить вам взаємодіяти як інтернет-магазину. Після цього оплачуєте адреси доставки для конкретних товарів або їх груп, а також оплачуєте зроблене замовлення.

Після цього ви отримаєте список із зазначенням термінів доставки по кожному адресату. Постачальник гарантує, що всі товари будуть поставлені клієнтам вашого інтернет-магазину в термін. В умовах роботи з партнерами компанія призводить гарантію відсутності своїх лейблів на упаковці або товар, як і контактних даних. Таким чином, виключається пряма робота клієнта і оптового постачальника.

Крім іншого, BuySKU пропонує партнерам ряд спеціальних пропозицій. Наприклад, передачу знімків товарів без будь-яких водяних знаків для використання в каталозі інтернет-магазину. Під час обробки доставки товарів саме партнерам віддається перевага в чергах доставки, а знижка з моменту підписання угоди співпраці залишається постійною, незалежно від загальної суми замовлення, що виключає необхідність накопичувати замовлення і створювати затримку поставок для клієнтів. У той же час знижка є накопичувальною і при обліку сумарного обсягу обороту за час взаємодії буде тільки рости.

Постачальники годин для інтернет-магазину

Одним з відносно вільних напрямків в електронній комерції є реалізація годин за допомогою інтернет-магазинів. Варто розуміти, що вільним його робить аж ніяк не новизна, а конкурентоспроможність. Найбільш привабливу вартість пропонують самі виробники, тому обмежуватися виключно годинами не варто. Як мінімум, можна розширити асортимент різної біжутерією.

Порада: додайте в асортимент годин дорогі преміальні моделі. Таке рішення дозволить надати інтернет-магазину більш «дорогий» вигляд, а також збільшити довіру з боку покупця, оскільки до майданчиків, на яких присутні виключно дешева продукція, споживачі традиційно ставляться з недовірою.

Хорошим варіантом буде укласти угоди про продаж годин з великим числом невеликих компаній-виробників. Це обіцяє великі прибутки, однак з точки зору витрат часу на укладання угод виникає досить високе навантаження. Щоб інтернет-магазин не простоював, його можна наповнити товарами постачальника Focalprice.

Це портал пропонує величезний асортимент годин від самих різних брендів ближнього і далекого зарубіжжя. Варто відзначити, що загальний асортимент перевищує 50 тисяч одиниць. Крім годин в каталозі цього постачальника можна знайти продукцію майже 1000 брендів. Таким чином, крім годин у вас буде можливість набрати портфель супровідної продукції — біжутерія, портмоне та інші товари аж до мобільних гаджетів і ювелірних виробів від компаній зі світовим ім’ям.

Щоб почати співпрацю в якості партнера, необхідно пройти на ресурсі реєстрацію та перейти в розділ особистого кабінету, промаркірований як «Drop-Shipping». З переліку всієї продукції потрібно вибрати ту, для якої ви знайшли покупців на власному майданчику інтернет-магазину. Наступними кроками стануть введення адрес і оплата товарів.

Компанія традиційно надає партнерам доступ до баз даних зі знімками і описами характеристик товарів, логотипів компаній-виробників і т.д .. До того ж можна провести інтеграцію з API порталу свого інтернет-магазину. Це дозволить контролювати кількість товарів на складі постачальника і більш ефективно управляти замовленнями. Хорошим рішенням стане автоматизація оплати замовлення, налаштована на передачу всіх основних даних (найменування товарів, адреси доставки і т.д.). Це збільшить витрати на послуги програміста, але при великих оборотах дозволить істотно заощадити час.

Постачальники дитячих товарів для інтернет-магазинів

Купівля дитячих іграшок актуальна в будь-який час року і від рівня доходів клієнтів залежить досить опосередковано. З цієї причини відкриття інтернет-магазину іграшок представляється вигідним справою багатьом підприємцям. Ведення бізнесу за допомогою мережі особливо перспективно за рахунок зниження витрат на старті бізнесу. В цілому, торгівля іграшками в інтернет-магазині — досить трудомісткий бізнес, який може обернутися крахом при найменшій помилці. Якщо ви не готові до скрупульозного вивчення ринку і обліку безлічі незначних, на перший погляд нюансів, то краще відкрити пивний магазин по франшизі. Попит на продукт постійний, а перспективи на початковому етапі набагато вище.

У числі ключових переваг можна виділити відсутність гострої необхідності в пошуках приміщення під торговельний зал, хоча якщо поєднати інтернет-майданчик з фізичним магазином — це буде рішенням, яке дозволить збільшити прибутковість. Основною проблемою при організації торгівлі дитячими товарами через інтернет-магазин є мінімізація термінів доставки продукції. Тому в першу чергу підприємцю знадобиться продумати, як буде проводитися система доставки замовлень. Дуже часто дитячі товари купуються в поспіху, до того ж діти не схильні проявляти терпіння, чекаючи обіцяного презенту. Це призводить до того, що покупці часто готові заплатити більше, але отримати товар швидше.

Для магазину іграшок дуже важливо мати зрозумілу навігацію, виділення для модних новинок і можливість розглянути товар з якомога більших сторін. Серйозно на рівень продажів впливає наявність відгуків про продукцію. Опис повинен містити досить багато опцій, щоб покупці могли бути впевнені, що їх дитина може без побоювань користуватися конкретної іграшкою.

Якість товарів має величезне значення. Якщо ви виявили, що один з товарів фарбується за допомогою засобів, які можуть викликати алергічну реакцію у дітей, зніміть його з продажу в своєму інтернет-магазині. При цьому саму картку товару видаляти не слід. Просто додайте в опис причину, по якій товар більше не можна знайти на Вашу електронну майданчику.

Як і у випадку з іншими товарами, бажано укласти угоди на поставку товарів відразу з декількома постачальниками, що дозволить мінімізувати простої в разі виникнення проблем у одній з компаній, яка поставляє вам продукцію. Щоб прискорити доставку товару, доведеться створити хоча б мінімальний запас на власному складі. При цьому бажано підібрати оптимальні варіанти доставки з точки зору швидкості і вартості. Чим більше регіон, в який ви можете зробити доставку, тим більше будуть ваші продажі. Має сенс підписати угоди з декількома кур’єрськими службами і надати користувачеві можливість самому вибрати доставку

Перш ніж займатися реалізацією товарів у власному інтернет-магазині, забезпечте законність своєї діяльності. Чимале значення має вибір системи оподаткування для ВП. Має сенс ретельно вивчити це питання, щоб забезпечити максимум прибутку і відсутність претензій з боку контролюючих органів. Більш простим бізнесом, здатним приносити стабільний дохід, є відкриття перукарні. Якщо ж ви твердо маєте намір створити саме інтернет-магазин, приготуйтеся до необхідності витрачати частину доходів на рекламу, щоб залучати покупців.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Організувати успішну торгівлю можна практично будь-яким товаром, проте бажано розширити асортимент. У разі інтернет-магазинів хорошим ходом є зниження вартості товарів на початковому етапі роботи. Останній може розтягнутися на рік і більше, однак у мережевому бізнесі також є свої терміни окупності. Періодично доведеться міняти дизайн майданчика для збільшення зручності покупців, що теж знижує підсумкову прибуток. Проте коли ваша майданчик отримає популярність серед користувачів, відкриваються дійсно серйозні перспективи розвитку.

Ссылка на основную публикацию