Де взяти кредит з поганою кредитною історією і простроченням?

На жаль, далеко не кожен сьогодні може похвалитися відсутністю боргів і кредитів. Не всі можуть похвалитися і відсутністю боргів по самим кредитами, прострочень і стресів, які вони породжують. Банки, як правило, ведуть спеціальну статистику по всім своїм клієнтам, а саме по тому, скільки, коли, на які потреби, з якими проблемами по виплатах клієнт бере кредит або позику. Ця статистика дуже важлива і часто зумовлює, схвалять вам заявку чи ні.

Дізнатися свою кредитну історію можна в будь-якому банку, навіть якщо ви не є його клієнтом. Достатньо написати заяву. Однак за таку послугу може стягуватися плата. Історія може бути як поганий, так і хорошою. Щоб заробити хорошу репутацію, достатньо виконувати всі умови договору з банком. Щоб отримати погану — іноді вистачить однієї прострочення більше, ніж на три дні. Банки, які видають кредит з поганою кредитною історією і простроченням, зазвичай намагаються убезпечити себе від збитків і видають позики під високий відсоток. Втім, є у них для такої мети і інші інструменти. Крім банків є популярні організації, офіси яких стоять на кожному кроці. Вони видають експрес-позики онлайн з поганою кредитною історією. Процедура така ж, як і заповнення онлайн-заявки на кредит в Ощадбанку, тільки відповідь приходить практично відразу, і гроші можна буде отримати вже в цей же день не виходячи з дому.

Порада: не намагайтеся виправити вашу кредитну історію за допомогою кредитних брокерів. Ви витратите гроші, час і нерви даремно.

Де взяти кредит з поганою кредитною історією і простроченням?

Надіслати заявку на кредит в усі банки ???

Незважаючи на те що в вас з поганою репутацією не видадуть кредит в таких великих і знаменитих організаціях, як Ощадбанк, вихід все ж є. Спробуйте звернутися до молодим компаніям, які зазвичай готові йти на поступки, щоб заманити своїх клієнтів. Однак не варто чекати, що процентна ставка буде невисокою. Все-таки для них це великі ризики.

Російський Стандарт

Банк, який не пропонує послуг з державною підтримкою, не відмовить клієнтам з поганою репутацією в кредиті. Сума, на яку ви можете розраховувати, 450 тисяч рублів. Правда, і відсоток чималий — 36% річних.

Тінькофф

Молода, швидко розвивається організація, яка видає кредитні карти з моментальним рішенням з поганою кредитною історією. Притому ви можете відправити заявку на неї, перебуваючи на сайті, з будь-якої точки світу і отримати рішення практично через кілька хвилин. Ліміт по карті 300 тисяч рублів при процентній ставці 24,9% -45,9%, яка розраховується індивідуально для кожного клієнта.

ренесанс Кредит

Популярний банк серед ненадійних позичальників. У нього ви можете оформити кредит за двома документами, а сума, на яку ви зможете розраховувати у своїй ситуації, близько 400 тисяч. Відсоток теж вам не здасться великим щодо інших варіантів — 36%.

Траст

Ще один банк, який навряд чи вам відмовить. При цьому процентну ставку теж пропонують всього 20%, а суму кредиту аж до 750 тисяч рублів. Не дивно, що він користується популярністю.

Невеликі комерційні організації

Якщо вам потрібна невелика сума грошей, зовсім не обов’язково звертатися в крупні банки. Є безліч організацій, які охоче видадуть вам короткострокову позику на термін до 45 днів і процентною ставкою 0,5% -2% в день. До таких компаній відносяться:

  • Займер. Пропонує займ до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і просуває свої послуги наданням можливості виправити кредитну історію. Передбачається, що з кожним новим позикою ви все більше її покращуєте. Досить оформити заявку на сайті, і в разі схвалення отримати гроші будь-яким зручним способом, в тому числі на дебетову карту. Процентна ставка від 1,2%.
  • Кредити. Організація також пропонує оформити заявку на сайті, і про рішення теж чекати вам довго не доведеться. Сервіс досить популярний серед людей з поганою репутацією по кредитах. До 30 тисяч рублів зі ставкою в 1,9%.
  • Займи Просто. Точно ті ж умови, які і роблять дані компанії такими популярними. До 30 тисяч рублів з терміном до 30 днів і з переплатою в 1%.
  • Позика без відмови. Ще одна цікава компанія. За інформацією на їхньому сайті і за назвою можна судити, що в позиках вони дійсно не відмовляють. При цьому ви можете розраховувати на суму до 200 тисяч рублів і строком до 2-х років. Можливе повернення грошей без переплат.

Як швидко отримати кредитну карту з поганою історією?

Найчастіше такими картами займаються онлайн-сервіси. Наприклад, такі як Тінькофф, про який говорилося вище. Ви просто берете свій паспорт і заповнюєте анкету на їхньому сайті. Через кілька хвилин вам на пошту і мобільний телефон приходить повідомлення про рішення. Якщо воно позитивно, то банк відправляє вам вашу карту поштою на зазначену адресу. Банк Русский Стандарт теж готовий запропонувати кілька вигідних варіантів. При цьому пропонують безкоштовну доставку по Москві або пересилання продукту поштою. Також ви можете звернутися в Хоум Кредит, де вам не відмовлять за ставку 34,9% -44,9% лімітом до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і пільговим періодом в 51 день. Ще один банк, який може вам допомогти, це Альфа Банк. У нього ви можете розраховувати на більш вигідні умови, а саме: від 26,9% річних, ліміт до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і пільговий період на цілих сто днів.

Кредит з поганою кредитною історією пенсіонерам

У свій час пенсіонери як клієнти у банків користувалися великою довірою і отримували за це вигідні пільги по кредитах. Однак тепер і у них зустрічаються випадки з поганою репутацією, що не дивно: адже пенсійні виплати своїми розмірами залишають бажати кращого, і їх просто не вистачає на життя, а не те щоб виплачувати борги. Але це зовсім не означає, що для них все втрачено. Виходи і варіанти є. Один з них є вище — мікропозик у комерційних організацій. Їх видають абсолютно всім. Також можна скористатися й послугами зазначених вище банків. Але якщо вести мову про знаменитих організаціях, таких як Ощадбанк, то для пенсіонерів умови будуть складнішими. По-перше, вік визначає багато. Старість ненадійна. По-друге, в разі видачі позики літня людина буде зобов’язаний застрахувати своє життя. По-третє, оскільки виплати цієї категорії громадян здійснює держава, приховати свої доходи у них фактично не вийде, але банку це вигідно, оскільки йому буде звідки відшкодовувати свої збитки в разі невиплати. По-четверте, навряд чи хоча б одна організація, не рахуючи тих, що дають мікропозики, надасть гроші в користування більше ніж на 1 рік. І по-п’яте, на велику суму зважаючи на вік і розміру доходів розраховувати не доведеться. 100 тисяч рублів — це максимум. Також необхідно пам’ятати, що якщо у вас ще й погана кредитна репутація, вам можуть схвалити позику тільки під великий відсоток.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Як ми з’ясували, отримати кредит, маючи погану кредитну історію, все-таки можна. Причому це може бути як мікропозик, так і велика сума. У першому випадку організації найчастіше просто ігнорують вашу погану репутацію, а в другому випадку намагаються себе убезпечити від невиплат і застосовують деякі заходи, а саме: піднімають річний відсоток, зменшують запитувану позичальником суму і примушують його до страхування життя, страхування від втрати роботи і т . Д. Однак перш ніж звертатися за подібного роду допомогою, необхідно враховувати той факт, що повинні ви опинитеся суму набагато більшу, ніж брали. А це їжа для роздумів про те, чи зможете ви не зробити вашу погану кредитну історію ще гірше.

Ссылка на основную публикацию