Де взяти гроші, якщо все банки і мікропозики відмовляють?

У наш час нерідкі випадки, коли терміново знадобилися гроші, а потрібної кількості на руках не виявилося. У таких ситуаціях єдиною можливістю їх дістати є позичити їх у сторонніх організацій. Для цього можна взяти кредит в Совкомбанк або будь-який інший фінансової організації.

Але далеко не завжди це так просто. Іноді з якої-небудь причини все організації, в тому числі банки і МФО, відмовляють у видачі кредитів і мікропозик. Найчастіше це відбувається через негативної кредитної історії або сумнівів у здатності позичальника повернути необхідну суму. Однак не варто впадати у відчай. Існують і інші способи вирішення цієї проблеми.

Взяти гроші в позику від приватної особи

Цей спосіб дозволяє отримати досить велику суму на тривалий термін. Такий позику можна порівняти з пропозиціями від банків і мікрофінансових організацій. Але у даного способу є і певні недоліки, основним з яких є складність в пошуку кредитора. Однак поява сайтів з оголошеннями про пропозиції приватного кредитування практично звело цей недолік нанівець.

Оформлення кредиту у приватної особи складається з декількох етапів:

 1. Пошук пропозиції, що відповідає запиту;
 2. Перевірка надійності позичальника;
 3. Оформлення всього пакету документів;
 4. Отримання бажаної суми.

Коли людині знадобилися гроші, а йому відмовляють банки і він не в змозі отримати мікропозики, він завжди може відвідати сайт з оголошеннями від приватних осіб. Там можна переглянути всі пропозиції і вибрати найбільш підходяще. Якщо таких немає, то рекомендується створити власне оголошення. У ньому потрібно вказати загальну інформацію, в яку входять Прізвище, Ім’я та По батькові, а також необхідна сума, термін, ставка, на які цілі береться, вік позичальника, сімейний стан, дохід і контакти. Після чого залишається тільки чекати, поки хто-небудь відгукнеться на нього.

Якщо ж все-таки було знайдено підходящу пропозицію або хтось відгукнувся на розміщене оголошення, то процедура переходить до наступного етапу — перевірки позичальника. Тепер потрібно буде надати всю необхідну кредитора інформацію, щоб він не сумнівався в надійності того, кому він дає гроші. У випадку з приватним кредитором перевірка надійності в значній мірі відрізняється від такої в банках. Тут головним критерієм є чесність позичальника. Тому взяти гроші таким способом набагато легше.

Після вирішення всіх питань між кредитором і позичальником можна приступати до оформлення позики. Найчастіше це відбувається у вигляді взяття спеціалізованого договору і видачі розписки від позичальника про те, що він взяв гроші. Якщо сума не надто велика, то досить і однієї розписки. Після оформлення всіх документів і отримання коштів позичальник погашає позику відповідно до встановленого графіка.

Порада: рекомендується звернути увагу на те, що договір і розписка оформляються одночасно з отриманням грошей.

Чи варто звертатися в ломбард?

Заставляти майно в ломбард — ще один з поширених способів, щоб терміново взяти гроші. Це безвідмовний варіант. Здав майно — отримав частину його вартості. Єдина проблема полягає в тому, що не завжди є цінні речі, які можуть стати предметом застави, та й аферистів останнім часом розвелося дуже багато. За цінне майно пропонують копійки, а щоб потім його викупити, необхідно сплатити хороші відсотки за кожен день користування коштами ломбарду. Нормальні люди звертаються в такі заклади виключно при гострої потреби в грошах, коли їх більше взяти ніде. Однак є і свої переваги ломбардного кредитування:

 • Відсутність будь-яких перевірок позичальника при видачі позики, в тому числі працевлаштування, розміру достатку, кредитної історії.
 • Не потрібно надавати ніяких довідок і поручителів.
 • Гроші видаються терміново всім бажаючим.
 • Отримати позику можна в будь-який час.

Для застави ідеально підійдуть коштовності, побутова техніка, ноутбуки, мобільні телефони. Виручити за таке майно вдасться приблизно 1/3 його ринкової вартості.

Порада: варто пам’ятати, що після закінчення певного терміну закладене вами в ломбард майно буде перепродано. Тому, якщо ви хочете повернути назад свої речі, вам необхідно буде їх викупити відповідно до встановлених для вас термінами. Зразкові терміни зберігання речей в ломбарді — 1-2 місяці. Але це все обговорюється в індивідуальному порядку.

На сьогоднішній день найбільш популярними ломбардними мережами в Росії вважаються «Фіаніт Ломбард», «585 / Золотий», «Благо». Вони є в багатьох великих населених пунктах країни і пропонують більш лояльні умови кредитування.

Як виправити зіпсовану кредитну репутацію?

Сьогодні практично на кожному кроці можна почути розмови про кредитну історію. Поняття це нове, і увійшло в наш побут зі стрімким розвитком банківського сектора. Кожен клієнт, коли-небудь вирішив взяти кредит, кредитну карту, іпотеку або будь-який інший аналогічний продукт, формує собі кредитну історію. Це важливий критерій оцінки благонадійності позичальника, що відображає:

 • Чи є у нього поточні боргові зобов’язання.
 • Чи своєчасно він платив по кредитах, оформлених раніше.
 • Чи були прострочення в інших банках.
 • Скільки кредитів брав клієнт.
 • Які дострокові погашення були по кредитах і т.д.

Інформація про кредитні історії зберігається в спеціальному Бюро. Кожен банк може зробити запит і отримати необхідні відомості. Якщо вони характеризують клієнта з поганої сторони, в кредиті відмовлять.

Виправити кредитну історію можна. Погана — це ще не вирок. Численні МФО пропонують відновити добре ім’я в фінансовому середовищі. Звернутися можна в компанію Займер, Турбозайм, Мані Мен і т.д. Весь принцип наступний — клієнт оформляє кілька невеликих позик, достроково закриває їх, а кредитор передає інформацію про це в Бюро, тим самим підвищуючи рейтинг позичальника. На даний момент з поганою кредитною історією можна звернутися тільки в МФО, так як банки не хочуть мати справу з такою категорією позичальників. Однак великий мінус — позичити вдасться невелику суму на короткий термін.

Альтернативні варіанти отримання грошей

Існують і менш надійні способи:

 • Позичити гроші у знайомих або родичів. Це єдиний варіант, щоб взяти гроші безоплатно.
 • Знайти список банків, які не перевіряють кредитну історію.
 • Пошукати способи, наприклад, як взяти в борг на Ківі-гаманець, або швидкі позики на карту без перевірки кредитної історії.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Одним словом, ситуація, коли вам відмовляють банки та інші організації у видачі мікропозик і кредитів, не є безнадійною. Найголовніше — поставити собі за мету знайти спосіб отримати бажане і скористатися будь-якою можливістю.

Ссылка на основную публикацию