Де терміново дістати гроші?

У житті кожної людини хоча б один раз бували ситуації, коли терміново потрібні гроші, а на руках немає вільних коштів. Буває, людина потрапляє в біду або елементарно хоче зробити подарунок на день народження — не настільки важливо. Важливим є те, як з такої неприємності можна знайти вихід.

Де взяти гроші прямо зараз терміново на карту?

На питання «де терміново дістати гроші?» Є безліч відповідей. Звичайно, самий банальний — заробити. Але що робити, якщо гроші потрібно знайти протягом кількох годин? Щоб отримати гроші на карту негайно, можна просто звернутися в мікрофінансові організації, які працюють як в офісному режимі, так і онлайн. Якщо у вас немає часу для оформлення договору в офісі, це найпростіше зробити вдома біля комп’ютера з виходом в інтернет. Для цього, як правило, потрібно вибрати найбільш привабливу для вас компанію з тих, які діють в вашому місті (компанії, що ведуть свою діяльність повністю в інтернеті, готові надавати позики по всій Росії), і оформити заявку, вказавши паспортні дані та реквізити, куди перераховувати кошти. Протягом декількох хвилин ви отримаєте свої гроші.

У число популярних мікрофінансових організацій входять Вкармане, Езаем, Турбозайм, Манімен і інші.

Позика на рахунок в банку миттєво

Далеко не всі мікрофінансові організації видають позики безпосередньо на карту. Багато пропонують забирати гроші прямо в офісах компаній, а деякі дозволяють отримувати позики на рахунок в банку або, наприклад, електронні гаманці.

Порада: отримувати позики в мікрофінансових організаціях не тільки не шкідливо, але й корисно в разі, якщо ви маєте погану кредитну історію. Для цього достатньо брати позики і вчасно їх погашати. Крім того, МФО зазвичай охоче видають мікрокредити людям з поганою кредитною репутацією.

Де взяти 20 000 терміново?

Якщо у вас немає можливості позичити гроші або терміново їх заробити, можна звернутися в банк за кредитом або в мікрофінансову організацію за мікропозик. Тут все залежить від того, наскільки терміново вам потрібні гроші. Якщо справа терпить від двох днів до двох тижнів, можна оформити кредит в банку, якщо немає — доведеться звертатися в найближчий офіс сподобалася МФО. Звичайно, варто відзначити, що гроші можна отримати не тільки в офісі, адже багато компаній ведуть свою діяльність онлайн. Різниця між кредитом в банку і мікропозик чітко видно у визначенні процентної ставки, тому кредит обійдеться вам значно дешевше, але гроші терміново отримати не вийде.

Дізнатися заборгованість за кредитами можна буде за телефонами гарячих ліній банків. Якщо не звертатися ні в банки, ні в МФО, можна спробувати здати власне житло і тимчасово переїхати жити до друзів або родичів. Щоб отримати з житла 20 тисяч рублів, звичайно може бути досить і двох місяців.

Допомога грошима без участі банків

Хто ж ще може надати допомогу грошима? Потрібно відштовхуватися від того, яка сума вам потрібна і на які цілі. Якщо ви збираєтеся відкрити свій бізнес, гроші можна попросити у держави у вигляді субсидій. Для цього достатньо скласти бізнес-план по вашій ідеї і звернутися в територіальний центр підтримки підприємців вашого округу. Якщо все набагато простіше і ви хочете, наприклад, внести платіж за споживчим кредитом в Локо-банку, можна спробувати все-таки зайняти гроші у знайомих або родичів. Тільки робити це потрібно обережно. Вважається, що краще у кількох людей взяти по невеликій сумі, ніж у одного велику. Тут грає роль психологічний фактор. Припустимо, вам потрібно 5 тисяч рублів. Для однієї людини 5 тисяч — гроші, а ось для п’яти чоловік по тисячі — вже немає.

Де швидко знайти гроші без кредиту?

Як вже говорилося вище, можна просто зайняти у знайомих. Але якщо ви хочете знайти гроші, не вдаючись до жодних кредитами і позиками, можна спробувати все-таки заробити. Зрозуміло, що якщо ви влаштуєтеся на постійну роботу, вам доведеться відпрацювати всі зміни, і тільки через два тижні (найчастіше заробітну плату компанії виплачують частинами раз на два тижні) ви зможете отримати свій аванс, величина якого, можливо, вас несильно обрадує і не дуже-то допоможе у вирішенні проблеми. Однак є компанії, які готові прийняти співробітників на короткий термін і при цьому відразу ж після закінчення робочої зміни виплачувати заробітну плату. Зазвичай такі компанії займаються рекламою і промоцією. Звернувшись до центру зайнятості, можна також знайти підробіток на короткий термін з швидкими виплатами.

Порада: якщо робота є неможливою, можна вдатися до крайніх заходів. Наприклад, закласти якісь речі в ломбард або продати з великою знижкою за терміновість.

Оформити можна не тільки кредит, але і кредитну карту, що може значно полегшити завдання. Оформити кредитну карту через інтернет теж можливо, причому користуватися нею можна до 55-100 днів без комісії, в залежності від банку або організації, яка вам її надасть.

Порада: в більшості міст є спеціальні загони, які можуть швидко влаштувати безробітного людини на заробітки. Зазвичай вони не оформляють на роботу офіційно і навіть за договором, тому ні до чого потенційного працівника не примушують.

Де взяти 1 000 рублів терміново?

1 000 рублів можна взяти точно так же, попросивши в борг у друзів, знайомих або родичів. 1 000 рублів — досить маленька сума, тому вони навряд чи вам відмовлять. Але якщо ж таке трапилося, спробуйте звернутися в мікрофінансову організацію. Багато з них видають мікрокредити навіть на 1 000 рублів. Якщо ж зв’язуватися з боргами немає ніякої можливості і бажання, ці гроші знову-таки можна заробити. Найчастіше для того, щоб заробити 1000 рублів, досить попрацювати один день, а то і кілька годин. Що робити? Наприклад, попрацювати промоутером, роздаючи рекламну продукцію, або зайнятися дегустацією продуктів. Таку суму можна заробити, розклейки оголошень, а також проводячи опитування населення. Знайти такий підробіток легко в тематичних групах соціальних мереж, а також на віртуальних дошках оголошень.

Де взяти 500 рублів терміново?

Терміново отримати 500 рублів простіше, ніж дістати тисячу. Інтернет і дошки оголошень на зупинках допоможуть вам в будь-якій подібній ситуації. При цьому оплату можна отримати одразу після зміни, тобто робочий день плавно перейде в розрахунковий. Є й інші акції, участь в яких може оплачуватися так само або навіть дорожче. Крім того, 500 рублів не так важко попросити у знайомих позику.

Де взяти 200 тисяч рублів терміново?

Де ж терміново можна отримати 200 тисяч рублів? При відповіді на це питання виникає перша думка — кредит. І справді, адже 200 тисяч за короткий термін заробити практично нереально, якщо ви, звичайно, не менеджер в нафтовій компанії. Але що робити, якщо терміни оформлення кредиту вас не влаштовують або банки просто відмовляють у допомозі? Звичайно, можна спробувати продати що-небудь цінне, наприклад, автомобіль. Але кому захочеться розлучатися з машиною, особливо якщо гра не варта свічок? Багато мікрофінансові організації спеціалізуються на невеликих позиках, але є і такі, які готові надавати і більші суми на тривалий термін. Виглядає така перспектива як рятівна, але варто пам’ятати, що процентні ставки в таких компаніях в рази вище, ніж в банках, тому потрібно зважувати всі за і проти перед тим, як оформляти позику.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сьогодні терміново дістати гроші може бути набагато простіше, ніж здається. Маса варіантів (від «заробити» до «взяти кредит») постійно знаходиться перед очима, залишаючись непоміченою. Але, як то кажуть, хто шукає, той завжди знайде.

Ссылка на основную публикацию