Де краще жити в Лос-Анджелесі?

Незважаючи на деякі стереотипи, Лос-Анджелес не є центром вуличної злочинності. Проживання в цьому мегаполісі недешево, тому відверто бідних і неблагополучних районів тут небагато. Тим більше що в Лос-Анджелесі відносно нескладно знайти некваліфіковану роботу, якої вам буде досить для оренди квартири і скромного життя. Негаразди в цьому місті переслідує в основному лише тих, хто має пристрасть у вигляді наркотиків або алкоголю, а також тих, хто не бажає докладати зусиль для пошуку роботи.

Якщо ви вперше приїхали в Лос-Анджелес і погано орієнтуєтеся в районах, для оренди житла найкраще вибирати квартали, розташовані на північ від даунтауна (центру міста з хмарочосами) і на північ від Санта Моніка Фрівей (на картах це шосе позначено як Interstate 10). В іншому випадку ви ризикуєте оселитися в якомусь мексиканському або чорному районі, проживання в якому, хоча і буде коштувати вам дешево, але має при цьому ряд нюансів.

Не можна сказати, що весь південь Лос-Анджелеса є кримінальне гетто. Це не зовсім так. Просто в таких районах потрібно розбиратися. Якщо вас після приїзду в Л.А. не зустрічається людина, добре орієнтується в місцевій географії, вибирати район для пошуку квартири слід за наступним принципом:

Благополучні райони Лос-Анджелеса:

  • Райони, розташовані на північ від даунтауна і Санта Моніка Фрівей — в цілому благополучні.
  • Вестсайд, Західний Голівуд, Беверлі Хіллс, Бел Ейр, Брентвуд, Пасифік Палісадес — дорогі багаті райони, де оренда житла відчутно перевищує середній рівень.
  • Санта-Моніка і всі інші райони, розташовані вздовж океану — відносно благополучні.
  • Глейдейл, Пасадена, Бербанк, Північний Голлівуд, а також більшість кварталів, розташованих в долині Сан-Фернандо — благополучні райони для середнього класу.

Неблагополучні райони Лос-Анджелеса:

  • Даунтаун (Скид Роу). Вдень це звичайний діловий центр з розташованими в ньому офісами банків, хмарочосами і державними установами, однак вночі в його околицях краще не з’являтися.
  • Південні і південно-східні райони Лос-Анджелеса (Комптон, Саут Сентрал, Інглвуд і ін.).
  • Туристичні райони (Голлівуд, Веніс) хоча і вважаються безпечними для проживання, проте завдяки чималій кількості пішоходів і туристів тут процвітають вуличні крадіжки.
Ссылка на основную публикацию