циклу, Естровел або Климадинон: що краще?

Жінок, які зазнають труднощів клімактеричного періоду, часто цікавлять фармакологічні властивості препаратів циклу або Естровел: що краще допомагає впоратися з симптоматикою гормонального дисбалансу? Щоб відповісти на це питання, необхідно розглянути механізм дії вищеназваних препаратів, що існують протипоказання до застосування і можливі побічні реакції організму.

1 Лікувальні властивості препаратів

Для початку варто ознайомитися з фармакологічними властивостями і зі специфікою лікувального впливу препарату циклу (Климадинон як аналог):

 1. Засіб є біологічно активною добавкою (БАД), являє собою натуральний замінник гормональних засобів, що застосовуються в період менопаузи.
 2. Сухий екстракт цимицифуги (фітоестроген) є активним компонентом препарату.
 3. Засіб має седативний ефект, що благотворно впливає на вегетативну нервову систему.
 4. Цикл прискорює процеси відновлення клітин, збільшує вміст колагену і гіалуронової кислоти.
 5. БАД знижує частоту припливів і сприяє зменшенню потовиділення. В ході застосування засобу перестають турбувати головні болі, нормалізується артеріальний тиск і підвищується працездатність.
 6. Від частоти прийому препарату залежить ефект терапевтичного впливу, так як концентрація активної речовини поступово накопичується в жіночому організмі (близько місяця), що збільшує шанси на поліпшення самопочуття з кожним наступним прийомом.

Тепер варто ознайомитися зі складом і механізмом дії препарату Естровел:

 1. Це засіб рослинного походження, що застосовується в період клімаксу, після видалення яєчників, для полегшення перебігу передменструального синдрому, а також з метою профілактики старіння у віковій категорії від 35 років.
 2. Препарат містить 3 рослинних екстракту. Ізофлавони сої та екстракт кореня дикого ямсу впливають на зниження інтенсивності припливів. А екстракт плодів Вітекс священного благотворно впливає на загальне самопочуття жінки: знижується рівень дратівливості, усуваються хворобливі відчуття в області молочних залоз. Що входять до складу вітаміни Е і В6 сприяють зміцненню імунних сил організму.
 3. Додатково дію Естровела знижує ризик виникнення раку молочної залози завдяки вмісту в ньому індол-3-карбінолу. А бор в складі натрію тетраборату (являє собою найбільш доступну органічну форму) широко застосовується в цілях профілактики остеопорозу.

Дія обох препаратів направлено на запобігання дискомфорту в період клімаксу. Основа обох засобів — рослинні компоненти. Можна зробити висновок, що цикл (Климадинон) — хороший препарат, але Естровел є найкращим по ряду причин. Наприклад, до складу Естровела входять 3 діючих фітокомпоненти, а до складу Цікліма — всього лише один. І Естровел має додаткові лікувальні властивості, необхідні для підтримки жіночого здоров’я. Тому важливо ознайомитися з тим, як організм жінки реагує на активні компоненти даних засобів.

2 Які існують протипоказання?

У список протипоказань, властивих обом препаратам, входять вагітність і період грудного годування. В ході досліджень терапевтичної дії Естровела були зафіксовані побічні реакції організму.

Слід перерахувати існуючі протипоказання до застосування Цікліма (відмінні риси в порівнянні з Естровелом):

 1. Органічна непереносимість діючої речовини (гіперчутливість).
 2. Наявність естрогенозавісмих пухлин.
 3. Міома матки і ендометріоз (лікування препаратом можливо під наглядом лікаря, але вкрай небажано).

Також важливо звернути увагу на те, які побічні ефекти мають цикл і його аналог Климадинон:

 • хворобливі відчуття в животі;
 • біль в області молочних залоз;
 • виділення, що подібні менструального кровотечі;
 • збільшення маси тіла.

Але перераховані вище побічні реакції виникають вкрай рідко. Але все ж важливо розуміти, що Естровел взагалі не має ніяких побічних ефектів, на відміну від значного списку Цікліма і його аналога.

При виборі препарату не слід нехтувати консультацією вашого лікуючого лікаря, який зможе встановити доцільність застосування того чи іншого натурального кошти. Адже може трапитися так, що препарат, який вважається кращим, не підійде конкретно вам по ряду причин. Будьте відповідальними за своє жіноче здоров’я.

Ссылка на основную публикацию