Чому під час, перед і після місячних хочеться сексу?

Так влаштовано природою, що всі процеси, що протікають в організмі жінки, циклічні, тому деякі задаються питанням, чому під час місячних хочеться сексу. Відповідями на багато питань, що стосуються життєдіяльності людського тіла, є співвідношення гормонів в той чи інший період часу.

1 Гормони — контролери життя жінки

Зовнішній вигляд, настрій, бажання і самопочуття жінки — все це залежить від вироблення певних гормонів. У певні етапи життєвих циклів співвідношення між цими речовинами у здорової жінки повинні бути різні. Саме завдяки цим змінам дівчата іноді дуже сильно хочуть танцювати, багато є, плакати чи захочеться раптово зайнятися сексом.

пропонуємо Вам ознайомитися

 • Нормальна тривалість менструації
 • Чи можна ходити в лазню або сауну при менструації?
 • Чи можна жінці качати прес під час місячних?
 • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

До основних гормонів, контролюючим життя жінки, відносяться:

 • естроген;
 • тестостерон;
 • окситоцин;
 • тироксин;
 • норадреналін;
 • інсулін;
 • соматотропин.

Естроген — це самий жіночий гормон, саме він робить жіночу фігуру плавної і привабливою, а характер — м’яким.

Тестостерон пробуджує в жінці сексуальність і наполегливість, активізує її лібідо.

Окситоцин стимулює вразливість, м’якість, турботливість і прихильність жінки до своїх близьких і коханим.

Тироксин регулює обмін речовин, впливає на кмітливість. Саме жінки із середнім рівнем цього гормону мають гострий розум і витончену фігуру.

Норадреналін змушує жінку бути відважною, лютою і цілеспрямованої, спонукає її до дії і активізує роботу мозку.

Інсулін — гормон, що дозволяє з їжі отримувати необхідну для життя енергію.

Соматотропин дозволяє жінці бути сильною і стрункою, він регулює нарощування м’язової маси і еластичність зв’язок, в тому числі, і зв’язок, що підтримують груди.

Всі ці гормони дозволяють жінці продуктивно функціонувати і залишатися привабливою в очах чоловіків.

2 Гормональний фон під час менструацій

Завдяки біологічним ритмам жіночого організму, під час менструацій на високому рівні знаходяться тестостерон і окситоцин. Реагуючи на всі ці зміни, у жінки підвищується лібідо, а сама вона стає дуже вразливою і чутливою.

Кількість тестостерону тримається на високому рівні двічі протягом щомісячного циклу: під час місячних і під час овуляції. Це такі періоди, коли жінці найбільше хочеться сексу. Це все не випадково, адже саме під час овуляції найбільш високий шанс завагітніти, а під час місячних приємні відчуття дозволять зняти нервову напругу і підняти настрій.

Рівень цих гормонів у дівчат піднімається за деякий час до настання менструації, ось чому перед місячними хочеться сексу. Таке відбувається за кілька днів, а то і за тиждень до настання критичних днів. Інстинкти влаштовані таким чином, що в цей час від жінки виходить запах, який притягує чоловіків, тому вони зазвичай не заперечують такого активної поведінки з боку своєї прекрасної половини.

Що стосується занять сексом під час місячних, то пари самі приймають такі рішення: деяким подобається це робити через низьку ймовірність завагітніти, а деякі утримуються від занять любов’ю, вважаючи, що існує певний ризик розвитку хвороб. Почасти, і ті, й інші мають рацію.

3 Секс під час місячних: плюси

Секс під час менструацій має позитивну як фізичну, так і емоційну складові. Поряд з цим жоден лікар не зможе дати категоричної негативної відповіді на питання про можливість заняття сексом в цей період часу.

Секс, перш за все, це спосіб показати іншій людині свою любов і бажання, тому, займаючись любов’ю зі своїм чоловіком, жінка відчуває єднання з ним, його підтримку і захоплення.

Таким чином, емоційний стан дівчини поліпшується, дратівливість проходить, а настрій піднімається.

Під час менструацій піхву жінки трохи опухає, стінки його сильніше зволожуються, тому при ковзанні під час статевого акту жінка, та й чоловік теж, відчуває гостріше і яскраво, таким чином, жінка може отримати більше задоволення, ніж навіть від занять любов’ю в середині циклу .

Отримавши задоволення, а особливо, якщо жінка відчула оргазм, у неї проходять спазми матки, і супутня їм біль, якщо такі побічні ефекти супроводжують жінку під час критичних днів.

Якщо під час місячних потяг несильно, а особливо, якщо є сильні болі в животі, то від занять сексом в цей період часу краще відмовитися, так як це призводить до емоційної сором’язливості, недостатньою розслабленості і, як наслідок, ще більшим больових відчуттів.

4 У чому мінуси?

Більшість лікарів, навіть найпрогресивніших, дотримуються думки, що під час місячних від сексу краще утриматися. У стабільних міжстатевих стосунках, коли партнери впевнені один в одному і в завтрашньому дні, як правило, не становить великої проблеми відкласти заняття сексом на 1-3 дні.

Якщо все-таки дуже хочеться зайнятися любов’ю, то це, звичайно, можливо, але потрібно обов’язково дотримуватися правил гігієни. Тобто, перед статевим актом і після нього потрібно обов’язково підмитися обом партнерам, щоб уникнути попадання інфекцій.

Разом з тим в такому випадку рекомендується використовувати бар’єрний метод контрацепції, тобто презерватив, так як він може захистити від ЗПСШ та небажаної вагітності.

Організм жінки — це складний механізм, тому ніколи не можна бути точно впевненим, що під час менструацій вона не може завагітніти. Поряд з цим термін життя сперматозоїдів може бути різним, тому краще використовувати презерватив.

Крім цього рекомендується займатися сексом тільки після того, як виділення вже стали не такими рясними, тобто після 3 дня циклу. По-перше, до цього дівчину можуть турбувати больові відчуття, та й сама вона може відчувати себе невпевнено.

Основний мінус занять сексом під час місячних, як уже було відзначено вище, це інфекції. В цей період часу шийка матки відкривається, і матка стає беззахисна перед усіма інфекціями, що знаходяться в піхву. Кров — це чудове середовище для розвитку всіляких патогенних мікроорганізмів, тому додаткове проникнення в піхві піддає жінку ще більшій небезпеці потрапляння мікробів в найголовніший жіночий орган. Але інфекцій слід побоюватися не тільки жінці, але і її статевого партнера, так як саме в цей період жінка найбільш заразна.

Наступний мінус таких занять — це ризик розвитку ендометріозу. Ендометріоз — це хвороба, анамнез якої до кінця ще не вивчений. Під час місячних ендометрій матки відшаровується і виводиться з організму з кров’ю, так як організм жінки починає заново готувати місце для розвитку плода при можливу вагітність. Клітини ендометрію можуть потрапляти в інші органи статевої системи жінки, утворювати там кісти, а під час менструацій намагатися відшаровуватися, що призводить до сильних болів, вилікувати які іноді можна тільки за допомогою операцій.

Яким чином клітини ендометрія потрапляють туди, куди не слід, лікарі поки не можуть дати точну відповідь, але існує теорія, що під час занять сексом, тобто при поступальних рухах проти течії крові, ендометрій може вбудовуватися в інші органи.

Наступний мінус не має під собою медичного підстави, так як просто пов’язаний з логічними незручностями і естетичної стороною занять сексом в період менструацій. Хоча цей момент зазвичай не стосується пар з усталеними довірчими стосунками.

З огляду на всі плюси і мінуси, пара повинна самостійно вирішувати, чи доцільно займатися сексом під час місячних. Якщо ви захочете займатися любов’ю в цей період, то це буде вашим рішенням. Важливо лише дотримуватися правил гігієни, використовувати презерватив і підтримувати гармонію у взаєминах.

Ссылка на основную публикацию