Чому не можна дарувати годинник на день народження? Погана прикмета?

Мабуть, кожній людині знайоме повір’я, що дарувати годинник — не до добра, але не далеко не всі знають, чим насправді це обумовлено. Можливо, це всього лише безглузде марновірство, вірити в яке можуть виключно наївні люди? Або ж в ньому присутня частка здорової логіки? У цій статті ми розповімо вам, чому дарувати годинник це погана прикмета.

Чому годинник не дарують? Витоки прикмети в різних країнах

Існує певна кількість теорій, здатних пролити світло на поставлене запитання. Так, наприклад, в західних державах стрілки годинника відносяться до гострих предметів (нарівні з ножами, виделками та іншими). Речі такого плану відносять до категорії поганих, недоречних подарунків.

Також багато людей були впевнені в тому, що подібні презенти тісно пов’язані з силою і людина, яка отримала їх у подарунок на день народження, здатний прив’язати її до себе. Крім цього, згідно з приймете про подарованих годиннику, з часом відносини з дарувальником повинні були неодмінно зіпсуватися. А також не вилучалися різні біди і неприємності. Наші предки були переконані в тому, що гострі предмети (зокрема, годинник) здатні раз і назавжди розрізати тривалі відносини (неважливо якого плану — дружні, любовні або партнерські).

Звертаючись до ще одного різновиду даної прикмети про заборону дарування годин, потрапляємо в древній Китай. З давніх-давен китайці вважали, що якщо піднести в якості подарунка годинник людині, спільно з ними він знаходить запрошення на похорон.

Жителі ж Японії пішли ще далі — в цій культурі вважалося, що якщо хтось хоче презентувати годинник, значить, він цілком усвідомлено бажає смерті винуватцю торжества. Спершу вам може здатися, що в такому твердженні геть відсутня здорова логіка, але не варто забувати про те, що в східній культурі завжди були свої найпотаємніші секрети і таємниці, незрозумілі чужинцям, але від цього не втрачають своєї актуальності.

Східну прикмету про заборону дарувати годинник на день народження людині пояснювали вже з іншого боку, в цьому випадку є відразу кілька варіантів трактування:

  • Презентовані годинник почне працювати до швидкого розставання з дарувальником, і коли вони стануть — зв’язок з людиною буде безповоротно втрачена.
  • Годинники, отримані в якості подарунку, автоматично запускають певний відлік до моменту смерті людини.

Прикмети про годинник наших предків

Наші ж далекі предки слов’яни інтерпретували цю прикмету в своєму контексті: у них вважалося, що разом з подарованими годинами в життя приходить біль, тривога, розчарування і хвилювання.

Ще одне з пояснень прикмети свідчить про те, що спільно з годинником дарувальник віддає певну частину свого життя. Існує і версія, згідно з якою подарунок такого плану провокує серйозні сварки або навіть смерть. Причому не грає ролі котрій годині подарували — настінні, кишенькові або наручний.

Ознайомившись з такою великою кількістю негативних думок з приводу подарованих годин, стає зрозуміло, чому люди в більшості випадків уникають підносити такі подарунки. Адже навіть якщо в дійсності і не відбудеться нічого поганого — людську уяву обов’язково домалює собі жахливу картину, «надихнувшись» такою великою кількістю негативних передумов.

Чи можна чоловікові на день народження дарувати годинник?

Відома велика кількість версій, що пояснюють, чому не варто дарувати годинник своїй коханій людині. Згідно з популярною легендою одна дівчина вирішила в день народження свого коханого подарувати йому гарні наручний годинник. До цього часу в їх парі геть відсутні які-небудь сварки і проблеми, а після торжества відносини змінилися, причому самим кардинальним чином.

Почали виникати регулярні конфлікти і з’ясування відносин, які, безумовно, не приносили обом партнерам ніякого задоволення. В результаті, на щастя, все закінчилося цілком благополучно — сили їхнього кохання виявилася досить для того, щоб зламати злощасні годинник. Предмет не підлягав відновленню, а закохані змогли все життя прожити довго і щасливо.

Коли допустимо дарувати годинник?

Всі описані вище прикмети зі зрозумілих причин не мають наукового підтвердження, тому припустимо дарувати годинник свого оточення чи ні — на це питання доведеться давати самостійний відповідь. Перш за все, необхідно зайвий раз подумати над тим, як людина сприйме подібний презент. Якщо ви знаєте, що винуватець торжества є дуже забобонним і буде згодом довго думати і переживати про подібний презент — краще від нього відмовитися, не псувати нерви ні собі, ні імениннику.

100% ж можна стверджувати, що годинах (Особливо старовинним) зрадіють люди, які є колекціонерами цих предметів. Або просто обожнюють годинник. В такому випадку, щоб додати подарунку ще більшої «родзинки», замовте до них спеціальну гравіювання.

А якщо ви бажаєте бути впевненою в тому, що подібний презент принесе людині тільки позитивні емоції — вирушайте за покупками разом з ним.

Як діяти, отримавши в подарунок годинник?

Якщо ви ставитеся до категорії людей забобонних, не поспішайте відразу ж думати про те, що дарувальник неодмінно бажає вам зла. Швидше за все, людина просто не в курсі існування такого повір’я або не дуже в нього вірить. Та й в принципі важливіше не сам подарунок, а виявлену увагу.

Крім цього, існує дієвий спосіб, що дозволяє позбутися від передбачуваного негативного впливу подарунка. Все, що від вас буде потрібно — це просто зробити відкуп, тобто розплатитися за годинник. Тоді вони автоматично стануть вже не подарунком, а придбанням. Звичайно, при цьому зовсім немає необхідності виплачувати половину вартості товару — цілком вистачить і кількох монеток.

Намагайтеся у всіх життєвих ситуаціях налаштовуватися тільки на позитив. Вчені давно змогли довести, що думка є матеріальною і здатна сильно вплинути на подальший хід подій. Тому вірте в краще, носите годинник з задоволенням і намагайтеся ніколи не втрачати часу даремно!

Ссылка на основную публикацию