Чоловік ваги: ??характеристика — які жінки йому подобаються?

Покровителька Терезів — планета Венера щедро обдарувала Чоловіків-Терези, особливою індивідуальністю, чарівністю, чуттєвістю і магнетизмом, полонить серця багатьох жінок. Це найбільший романтик серед інших астрологічних знаків. Він галантний, ввічливий і має привабливу зовнішність. Не дивно, що багато представниць прекрасної статі замислюються над тим, які жінки подобаються Чоловікові-Терези?

Незважаючи на те, що Чоловік-Терези — натура двоїста, суперечлива і непередбачувана, підкорити його не так вже й складно. Головне відповідати його уявленням про те, якою має бути його друга половинка. Адже, він уже кілька разів зважив подібно шальок терезів, всі плюси і мінуси в образі своєї ідеальної супутниці, починаючи з її зовнішності, закінчуючи рисами характеру і поведінкою. Орієнтуючись на свій вигаданий ідеал, Чоловік-Терези намагається знайти таку жінку в реальному житті.

Тому, як ви вже зрозуміли, для того щоб підкорити такого обранця, потрібно не тільки зовні відповідати смаковим уподобанням Чоловіки-Терези, а й вести себе певним чином.

Яким жінкам Чоловіки-Терези віддають перевагу?

Отже, давайте розберемося, якою має бути жінка, щоб сподобатися Чоловікові-Терези.

 • Перше, на що звертає увагу чоловік такого типу — це зовнішній вигляд дівчини. Вона повинна бути ідеальна у всьому: зачіска, стиль одягу, манери. Найбільше він цінує зовнішні дані своєї супутниці. Його, без сумніву, зацікавить дівчина в плаття романтичного стилю з акуратним макіяжем і тонким ароматом парфумів.
 • Такий чоловік великодушний і любить приймати гостей. Тому, його жінка повинна бути на додачу до ідеальної зовнішності ще і господарської.
 • Оскільки однією зі слабких сторін в характері Чоловіки-Терези є нерішучість і сумніви у всьому, йому складно зробити перший крок, щоб познайомиться з дівчиною, а вже тим більше зізнатися їй у своїх почуттях. Його починають мучити сумніви, а раптом вона відмовить. Тому жінці рекомендується проявити першої ініціативу для знайомства з кавалером, а не приховувати свою зацікавленість в ньому.
 • Чоловікові-Терези потрібна надійна супутниця, яка у важкій ситуації здатна підтримати і підбадьорити його, а також дати слушну пораду. Як правило, такі чоловіки дотримуються рівності у відносинах.
 • Він вміє пристосовуватися до будь-якої ситуації і може змиритися з будь-яким суспільством, проте не зможе ужитися з нервовою і агресивною дівчиною. Йому як повітря важлива гармонія у всьому, тим більше і в стосунках з коханою. Сварки, що супроводжуються криками, гнівом і докорами діють на нього руйнівно. Тому, що б привернути Чоловіка-Терези і прожити з ним не один рік, дівчині потрібно бути терпимими до його частих перепадів настрою. Такі риси характеру як врівноваженість, м’якість і спокій цей чоловік оцінить по достоїнству.
 • Для душевної рівноваги чоловікові цього типу важливо, щоб з ним у всьому погоджувалися. Тому жінка повинна постаратися йому не суперечити. Наприклад, не обов’язково говорити прямо про своє ставлення до ситуації, з якої ви не згодні. Будьте хитріше, частіше погоджуйтеся з ним. Повірте, це краще, ніж ви скажіть йому все, що думаєте насправді. Адже в такому випадку, і ваші нерви будуть ціліше, і він залишиться задоволеним. Якщо ж навпаки, ви почнете прямолінійно висловлювати своє невдоволення, є ймовірність наштовхнутися на його черговий перепад настрою, нерозуміння, що в результаті призведе до сварки.
 • Не критикуйте Чоловіка-Терези. Жоден інший знак Зодіаку не потребує похвали так, як Терези. Причому будь-яка критика для нього подібна трагедії. Однак не варто думати, що це чергова зміна настрою. Він здатний довго внутрішньо переживати і обмірковувати причину своїх недоліків.
 • Ще один плюс в вашу скарбничку, якщо ви сподобалися його друзям і близьким. Для такого чоловіка багато значить, схвалили його вибір.
 • Для того щоб підкорити Чоловіка-Терези в інтимній сфері, його уяву потрібно стимулювати красивим нижньою білизною, вести себе ніжно і делікатно. У відповідь, він оточить улюблену увагою і ласкою.

Що не подобається Чоловікові-Терези в жінках?

 1. Неохайність, відсутність смаку;
 2. Зухвалий макіяж і стиль одягу;
 3. Агресивність, різкість, грубість, критика;
 4. Відсутність привабливості, таємничості;
 5. Скутість в інтимних відносинах;
 6. Використання в мовленні мату;
 7. Схильність до постійного контролю.

Сподобається Чоловікові-Терези це лише частина успіху. Утримати його набагато складніше, насправді — це ціле мистецтво. Для цього жінці слід бути більш м’якою і ввічливою по відношенню до нього, не критикувати його через дрібниці, а більше захоплюватися ним. На нього не можна тиснути, вимагаючи виконати будь-яке зобов’язання. Позитивного результату можна досягти тільки при м’якому підході, проявляючи до нього турботу і ніжність. Він потребує постійної уваги з боку своєї супутниці. Спільні подорожі, відпочинок, посиденьки з родичами — кращий спосіб зблизитися з Чоловіком-Терези.

Ссылка на основную публикацию