Чоловічі стрижки та зачіски з чубчиком: особливості, фото, ідеї

Чоловіки теж носять чубок? Останнім часом велика кількість чоловіків віддають перевагу стрижок з чубком. Саме така стрижка стане відмінним рішенням для чоловіка, який хоче виглядати стильним і мужнім, сексуальним, і розкутим, впевненим в собі. Оскільки чоловіки стали більше звертати увагу на свій зовнішній вигляд, утворилися різні види зачісок з чубчиком. Наявність чубчика дозволяє зробити зачіску стильною і зручною, зробити відмінне враження в суспільстві і виділитися з натовпу. Чубчик дозволяє варіювати від щирої романтичності до мужності та діловитості.

Якщо у Вас довгі або короткі, густі або рідкі, рівні або кучеряве волосся, Вам неодмінно підійде стрижка з чубком. Головне правильно підібрати стрижку і приділити мінімум часу на укладку.

Однак важливо пам’ятати, що чубчик підійде далеко не всім і залежить це від особливого типу особи. Також є три речі, які треба враховувати: довжина (довга або коротка), обсяг (висока або плоска по лобі) і форма (округла або коса). Розглянемо докладніше, як підібрати стрижку за формою обличчя.

Рекомендуємо почитати:

Як чоловікові правильно підібрати стрижку за формою обличчя і типу волосся

форми особи

Існує кілька форм особи: кругла, овальна, квадратна.

  • Ідеальною вважається овальна форма обличчя. Для цього типу обличчя підійдуть стрижки з зачосом чубчика назад, або з чубчиком, прибраній на бік.
  • Круглолицим чоловікам варто уникати стрижок з чубком, щоб не зробити обличчя ще кругліше.
  • На квадратній формі обличчя чубчик виглядає просто відмінно. Вам пощастило, якщо Ви володар саме такого типу особи.

Стрижка з чубчиком на бік

Зачіски з зачосом чубчика на бік — це класичний варіант, який підходить, як для повсякденних, так і для урочистих укладок. Незначні витрати на засоби для укладання і мінімум часу. Укладіть волосся за допомогою фена і воску. Головний критерій такої укладки — мужність, стриманість, акуратність.

Приклади зачісок:

«Канадка»

«Подвійне каре»
гладка зачіска з бічним проділом

Зачіски з довгим чубком

Людям творчих професій підійдуть яскраві зачіски з довгою чубчиком. Це відмінний варіант для любителя клубного життя. Такі стрижки потребують щоденного догляду і рясному використанні укладань.

Приклади зачісок:

стиль гранж
стрижка зі зміщеним центром
чубчик вгору

Щоб надати своєму образу оригінальності, немає необхідності йти на кардинальні зміни, просто підніміть чубок вгору. Чубчик можна піднімати в зоні чола прямо вгору або трохи набік, наїжачити волосся, як у ірокезів або елегантно пригладити, як в стилі Елвіса Преслі. Такий яскравий образ допоможе чоловікові стати більш впевненим у собі, виділиться із загальної маси.

Приклади зачісок:

Технологія стрижок і догляду за зачісками з чубчиком

Багато чоловіків віддають перевагу легким швидкі стрижки, які виглядають чудово і не вибагливі в обслуговуванні. Коли все, що вам потрібно це всього лише провести пальцями по волоссю і укладання готова. Однак, щоб піклується про свій зовнішній вигляд, треба не так вже й багато зусиль.

  • Слідкуйте за чистотою Вашого волосся
  • Слідкуйте за здоровим видом Ваших волосся і використовуйте різні засоби для зміцнення.
  • Укладайте волосся за допомогою фена і різних якісних засобів для стайлінгу.
  • Не забувайте підтримувати свою стрижку і хоча б раз на місяць відвідуйте перукарню.

Надання перукарських послуг для жінок і чоловіків відомі з найдавніших часів. Уже в епоху палеоліту існували перукарні, де волосся заплітали в коси з практичною метою. Професія перукаря — це ціле мистецтво, яке постійно змінюється з часом. Техніки стрижок розроблялися цілі століття і всі вони досить прості в процесі створення. Однак переконайтеся, що Ви перебуваєте в руках професіонала, який володіє всіма необхідними якостями, щоб зробити ваш образ неповторним.

Ссылка на основную публикацию