Чим чистити сенсорний екран телефону

Сенсорні екрани швидко забруднюються від постійних дотиків брудними пальцями, а також збирають піт і жир з вашого обличчя під час розмови по телефону. Чи не кожним очищує засобом можна чистити сенсорний екран телефону, так як деякі з них можуть пошкодити його чутливе покриття. Так само необхідно використовувати правильну тканину для протирання, інакше сенсорний екран покриється сіточкою дрібних подряпин, які зроблять його бляклим і непривабливим. Використовуючи наведені нижче поради, ви знову зробите сенсорний екран свого телефону яскравим і чистим.

Вам знадобиться:

  • Тканина з мікрофібри (паперові) (можна знайти там, де продаються окуляри);
  • Серветки для лінз (необов’язково).

Щоб очистити сенсорний екран телефону, треба:

  1. Дістати шматок тканини з мікрофібри зараз не складе ніяких труднощів. Такі ганчірочки найчастіше можна знайти в місцях продажу окулярів або ж купити в відповідних відділах спеціальні серветки з тієї ж мікрофібри для очистки екранів телефонів, моніторів і телевізорів. Використовуйте їх, щоб витерти бруд і відбитки пальців з сенсорного екрану.
  2. Якщо сенсорний екран покритий шаром бруду і жиру, а це часто відбувається, так як при розмові по телефону ви, швидше за все, притискуєте телефон-на-віч, спеціальною серветкою для лінз можна безпечно очистити його. Ці серветки злегка вологі, тому використовуйте їх обережно, щоб волога не потрапила в щілини телефону. Якщо волога потрапить в щілини, вона може просочитися під захисне скло екрану і спотворювати зображення.
  3. Не розпилюйте ніяких рідин на екран, так як надмірна вологість може привести до порушень нормальної роботи.
  4. Будь-яку вологу на екрані мобільного телефону негайно протирайте тканиною з мікрофібри.

додаткові поради

  • Захисна плівка на сенсорному екрані телефону захистить його від подряпин і пошкоджень. Ринок заповнений захисними плівками різних виробників. Шукайте плівку під свою модель телефону. Якщо не знайдете, згодиться і універсальна плівка — просто виріжте її за розміром екрану і акуратно наклейте. Ціна плівки дозволяє вільно замінювати її на нову в міру зносу і забруднення.
  • Щоб швидко очистити сенсорний екран телефону, використовуйте шматок скотча. Просто приклейте його на екран і зніміть. Бруд прилипне до стрічки і віддалиться з екрану. Якщо після такої операції на екрані залишилися липкі сліди, зітріть їх ганчірочкою.
  • Чи не застосовуйте для чищення екрану сенсорного телефону носові хустки, паперові рушники або сорочку / штани. Згодом це викличе появу дрібних подряпин на екрані.
Ссылка на основную публикацию