Чи збудеться сон, який приснився сьогодні

Як зрозуміти, чи збудеться сон який приснився сьогодні? Спробуємо розібратися, в які дні сняться віщі сюжети, а коли не варто надавати значення нічним баченням.

Сновидіння по днях тижня

Автори більшості сонників вважають, що велике значення має день тижня, в який ви побачили сновидіння. Від цього залежить, чи буде воно віщим.

Неділю-понеділок:

 • У цю ніч сновидіння відображають психоемоційний стан людини, характеризують його думки і почуття;
 • Якщо в реальному житті вас нічого не турбує, сон буде світлим і радісним;
 • Якщо ж негативні емоції долають, підсвідомість постарається звільнитися від них за допомогою вигадливих сюжетів у видіннях тієї ночі;
 • Віщими недільні сновидіння не бувають, тому їм не варто надавати великого значення.

Понеділок вівторок:

 • Сновидіння в цей день — вираз творчого та інтелектуального потенціалу людини, зазвичай вони дуже барвисті, насичені подіями та яскравими образами;
 • Звертати увагу потрібно на найяскравіше враження — воно вкаже, що вам потрібно робити в реальному житті, щоб реалізувати свої таланти;
 • Після того, як прокинетеся, потрібно відразу поставити творчі цілі і зайнятися їх реалізацією. Не місце для ліні і неробства — творіть, працюйте, і це принесе плоди;
 • Якщо сон був поганим, навпаки, краще утриматися від активної діяльності. Присвятіть час близьким, займіться спокійними домашніми справами і відпочиньте;
 • Якщо уві сні ви щось виграли або перемогли в поєдинку, значить, в реальному житті трапиться щось хороше. Нове придбання, доленосне знайомство або несподіваний подарунок.

Вівторок середа:

 • Якщо в ніч на сьогодні ви побачили яскравий сон, наповнений різноманітними подіями, він навряд чи збудеться. В цей час підсвідомість розвантажує мозок, вивільняючи емоції, пережиті останнім часом. Ніякого сенсу подібні бачення не несуть;
 • Іноді вівторка є сни бувають віщими, але тільки в тому випадку, якщо ви побачили знайомого людини і поговорили з ним в сновидінні. У реальному житті ця розмова може повторитися найближчим часом.

Четвер п’ятниця:

 • Віщий сон, який потрібно запам’ятати. Він збудеться, але не в найближчому майбутньому, а тоді, коли у вашому житті настане переломний момент і знадобиться прийняти якийсь важливе рішення;
 • Найчастіше в сюжеті сновидіння фігурують близькі люди, він стосується взаємин: дружніх, любовних або ділових;
 • У четвер інтуїція загострюється, тому уві сні ви можете побачити якийсь знак долі. Він вкаже, як слід вчинити в проблемній ситуації;
 • Дуже важливо ваш емоційний стан — навіть якщо не збудеться сюжет, в реальному житті ви випробуєте точно такі ж почуття, як і під час нічних подорожей по царству Морфея;
 • Іноді четвергові сни обіцяють удачу. У деяких сонниках вказується, що на наступний день везіння буде супроводжувати вам у всьому.

П’ятниця субота:

 • Постарайтеся згадати, що ви відчували, коли спостерігали за тим, що відбувається навколо в сновидінні. Ті ж самі емоції відчуєте в реальному житті в самий найближчий час;
 • Все, що наснилось, може збутися. Але не в житті сновидіння, а у його близьких і рідних людей. Якщо передбачення сонників несприятливий, варто їх попередити про насуваються події.

Субота неділя:

 • Віщий сон, події якого здійсняться в ті ж добу. Збувається дуже швидко, тому, якщо сюжет був не дуже хорошим, постарайтеся убезпечити себе;
 • Якщо ви не хочете виконання сну в реальному житті, потрібно описати його на папері в найдрібніших подробицях, а потім спалити листок і змити попіл водою.

Подивіться відео про те, коли і чому збуваються сни:

вплив Місяця

Чи збудеться сон чи ні — це дуже сильно залежить не тільки від дня тижня, а й від фази Місяця, тому що місячна енергія постійно впливає на життя і стан людини.

Як розтлумачити:

 1. Сновидіння в молодика дуже часто радісні, позитивні, наповнені позитивними емоціями. Вони можуть обіцяти швидке виконання заповітного бажання сновидіння.
 2. У ніч на спадаючу Місяць збуваються сни, які обіцяють звільнення людини від чого-небудь. Наприклад, ви можете одужати після довгої хвороби, позбутися шкідливої ??звички або припинити спілкування з неприємною особистістю.
 3. Віщі сни сняться в повний місяць. Причому збуваються вони з дивовижною точністю і в самий найближчий час. Тому постарайтеся запам’ятати, що відбувалося з вами в царстві Морфея.
 4. В ночі на зростаючу Місяць люди бачать «порожні» сни, часто негативні. Їм не варто надавати ніякого значення. В цей час підсвідомість звільняється від поганих емоцій і переживань, це своєрідна перезавантаження мозку.
 5. 19-е місячна доба — час звільнення від минулих зв’язків з чоловіками. У цей період вам може приснитися колишній молодий чоловік, коханець або чоловік. Це означає, що він відчуває, як зв’язують вас нитки зникають, і на тонкому рівні бажає нагадати про себе.
 6. 27-е місячна доба — час позитивних сновидінь. Вони можуть здорово підняти настрій, але віщими не є, тому про них можна просто забути.
 7. 30-е місячна доба — час віщих снів, які збуваються з дивовижною точністю. Це ідеальний день для практики усвідомлених сновидінь, в яких ви можете виконати якесь бажання, і воно потім втілиться в реальному житті.
 8. 25-е ??місячна доба — час «побутових» снів. Часто людям бачиться, як вони займаються домашніми справами, грають з дітьми або зустрічаються з друзями. Це «пусте» сновидіння, про який можна відразу забути.

Ви можете вести щоденник сновидінь протягом року, ділитися в ньому своїми спостереженнями. Аналіз щоденника допоможе визначити, в які дні ви бачите віщі сновидіння, коли виконувалися передбачення сонників, і в яких випадках сон не ніс ніякого смислового навантаження.

Ссылка на основную публикацию