Чи можна викликати місячні при затримці Утрожестаном?

Чи можна використовувати утрожестан для виклику місячних? Багато пацієнток стикаються з проблемою затримки, але не всі звертаються при цьому за допомогою до фахівця. Звідси і розвиток патологічних процесів, які ускладнюють подальшу діагностику і коригування стану.

1 Використання ліки

Утрожестан — препарат, що випускається тільки у вигляді капсул, але використовувати їх можна як перорально, так і вагінально. Звичайно ж, це зручно, якщо порівнювати з прогестероном в масляному розчині для ін’єкцій, що пов’язане з досить сильним дискомфортом під час введення.

Капсули препарату випускаються в дозуваннях 100 і 200 мг. Після потрапляння в піхву починається їх повільне розсмоктування. Максимальна концентрація активної речовини досягається через 2-6 годин після введення. Якщо пацієнтка вводить капсули 2 рази на добу, то концентрація прогестерону не змінюється. Відмітна особливість цього препарату полягає в тому, що прогестерон накопичується в матці вже через кілька годин після введення.

пропонуємо Вам ознайомитися

  • Чому у дівчини немає менструації 4 місяці поспіль?
  • Як можна знизити рівень прогестерону у жінок?
  • Характеристика препарату Фемостон і список лікарських аналогів
  • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

Результатом цього процесу стає відновлення функціоналу ендометрія і перехід в фазу виділення (менструації). Певний набір гормонів дозволяє нормально розвиватися зародку. Інтравагінальне введення капсул при затримці місячних не рекомендується, оскільки буде подавлена ??скорочувальна здатність матки.

Під час вимушеної затримки треба вживати необхідних заходів.

При тривалій затримці треба відразу ж звертатися за допомогою до лікаря. Вона може вказувати не тільки на вагітність, але і на утворення кіст. Дозування препарату підбирається відповідно до поточної клінічною картиною. Якщо представниця прекрасної статі не звертає ніякої уваги на затримку, то у неї можуть з’явитися серйозні проблеми.

Утрожестан вводиться глибоко в піхву. Якщо з’являється необхідність, можна використовувати спеціальний аплікатор. Протягом місяця лікар постійно контролює стан пацієнтки і при необхідності коректує його. Звичайно ж, дефіцит прогестерону відкладає свої відбитки на роботі організму. Для того щоб викликати місячні, можна використовувати представлений препарат.

В такому випадку треба дотримуватися певної схеми лікування. Капсули препарату треба водити в піхву протягом 10 днів. Пацієнтка повинна керуватися календарем своїх менструацій і вибрати в ньому другу половину циклу.

2 Відмінні риси медикаменту

При проблемах з яєчниками треба поміняти схему використання. Капсули (100 мг) вводять на 13-14 день, потім прийом дворазово збільшується з 15 по 25 день. Після закінчення цього терміну дозування препарату починає збільшуватися по 100 мг / добу протягом кожного тижня. На наступному етапі досягається максимальне дозування — 600-800 мг. При необхідності таке дозування зберігається протягом 2 місяців.

Якщо у пацієнтки виявляється небажана вагітність, то до 20 тижня можна використовувати відносно великі дози (від 200 до 400 мг).

Препарат протипоказаний тим, у кого виявляється:

  • індивідуальна непереносимість компонентів;
  • неповний аборт;
  • кровотеча і кровомазання;
  • пухлинні утворення і ін.

У будь-якому випадку пацієнтка повинна проявляти особливу пильність, оскільки прихід місячних може ознаменуватися рядом інших проблем. Якщо застосування Утрожестана не дає ніяких результатів, то лікування треба коригувати.

При тривалій затримці пацієнтка повинна звертатися за допомогою до лікаря, який встановить справжню причину відхилення. Самостійне вживання Утрожестана може тільки нашкодити здоров’ю. Дозування і спосіб застосування можна дізнатися тільки на прийомі у лікаря. Не займайтеся самолікуванням, бережіть здоров’я!

Ссылка на основную публикацию