Чи можна робити мелірування при вагітності?

Вагітність — не причина, щоб відмовитися від поновлення зовнішності. А адже саме в цей період багато жінок не бажають проводити косметичні і лікувальні процедури. Але ж є відмінні процедури поновлення зовнішності, наприклад, фарбування, мелірування. Деякі вважають, що в цей період не варто меліровать, оскільки хімічними барвниками можна нанести шкоду собі і дитині. Що ж думають про це лікарі? Чи можна робити меліварованіе волосся під час вагітності?

думка фахівців

При мелірованії, в порівнянні з фарбуванням, фарба не взаємодіє зі шкірою. Обробці піддаються в повному обсязі локони, а тільки частину. Тому під час вагітності можна сміливо робити мелірування волосся. Таке думку мають практично всі сучасні медики. Тільки користуватися потрібно щадними засобами.


Лікарі старшого віку стверджують, що таке фарбування волосся не варто робити під час вагітності. На їхню думку, цей період є не найсприятливішим для проведення експериментів. Якщо вибрати якісну косметику і правильно провести процедуру, то вона ніякої шкоди не принесе.

шкода фарби

Чому ж багато хто вважає фарбу шкідливої? З цього питання є багато думок. У 1960 роках були проведені дослідження, на основі яких було доведено, що компоненти фарби проникають в шкіру голови і залишаються в організмі. Оскільки фарби токсичні і шкідливі через хімічних компонентів, то вони шкідливих для здоров’я матері, а, значить, і дитини.

Негативно впливає вдихання хімічних барвників, які випаровуються при приготуванні кошти. Можлива поява алергії. У цей період організм чутливий до всіх компонентів, тому реакція може бути різною.


Але такі дослідження були виконані давно на аміачних фарбах. Зараз косметична галузь промисловості досить розвинена, тому з’явилося багато безаміачних засобів. За твердженням фахівців, з ними можна робити процедуру мелірування волосся під час вагітності.

гормональна система

Крім шкоди хімічних компонентів фарби є інший фактор побоювання лікарів. Під час виношування дитини змінюється гормональна система, тому будь-які процедури можуть позначитися негативно.

Наприклад, можна отримати інший колір в порівнянні з тим, що зазначений на упаковці. Він може мати зеленуватий тон, особливо у блондинок. Фарба може не подіяти, і результату не буде. Виходить, що витратиться близько 2 годин на процедуру, а результату від цього не буде.


Саме через це багато майстрів відмовляються робити мелірування волосся в цей період. У будь-якому випадку майстер повинен проконсультувати про можливі результати фарбування. Потрібно перевірити засіб на одній прядки. Це дозволить виявити результат, а також переконатися у відсутності алергічної реакції. Адже один і той же засіб двом жінкам може не підійти. Тим більше що деякі фарби викликають алергію.

Вибір техніки фарбування

Виконувати фарбування волосся можна тільки після вибору надійної техніки. У цьому випадку важливо вибрати якісне мелірування. Процедура повинна бути:

 • практичною. Після одного мелірування волосся корекція повинна проводитися рідко. Необхідно вибирати методи забарвлення, при яких колірні переходи буде практично непомітними;
 • одноколірної. Можна використовувати в фарбуванні волосся кілька відтінків, але найкраще вибрати один колір. В цьому випадку можна провести процедуру швидше;
 • часткової. Необов’язково виконувати повне мелірування. Прекрасно підійде поверхневе або зонірованноє фарбування. Процедури сприяють освіження образу. Тим більше що вони вважаються економними і практичними;
 • близькою за кольором. При контрастних переходах необхідна занадто часта корекція. Її потрібно буде виконувати через місяць. Відтінки повинні мати відмінності з основним квітів не більше, ніж на 3 тони.

Якщо враховувати всі особливості процедури, то мелірування волосся можна виконувати і при вагітності. В результаті майбутня мама буде доглянутою і акуратною.

Що краще вибрати?

Не всім відомі варіанти мелірування, а також краще процедури при вагітності. У цей період можна вибрати одну процедуру з наступних варіантів. Вони повністю безпечні та ефективні.

 • Каліфорнійська. Метод із застосуванням делікатної косметики з бджолиним воском володіє відмінним ефектом, що створює сонячні відблиски і переливи. Його можна застосовувати з різними по довжині і структурі волоссям. Не варто використовувати каліфорнійське фарбування власницям світлих локонів — темний барвник може не подіяти.
 • Французька. При її виконанні застосовуються щадні кошти, які краще виглядають зі світлим волоссям. У порівнянні з каліфорнійської процедурою, з нею забарвлюється тільки верхня частина локонів.
 • Бликовое. Являє собою забарвлення зі створенням сонячних відблисків. Процедура підійде для будь-яких кольорів, може застосовуватися декілька відтінків.
 • Балаяж. За допомогою цієї популярної техніки використовується оновлення нижній частині локонів. Балаяж використовується для різних за кольором і структурі пасом. Якщо ж попередньо проводилося фарбування, то така техніка не підійде.

Запобіжні заходи

Хоч мелірування можна використовувати при вагітності, все ж необхідно дотримуватися простих порад. Це допоможе захистити ваше здоров’я і здоров’я малюка від шкідливого впливу.

 • Не варто виконувати мелірування в першому триместрі (протягом 12 тижнів). У цей період відбувається формування важливих органів дитини, тому не повинно бути негативного впливу.
 • При процедурі необхідно користуватися захисною маскою для особи або марлевою пов’язкою, щоб шкідливі пари не надходили в організм.
 • Для забарвлення потрібно вибрати ретельно провітрюється.
 • Рекомендується користуватися безаміачними барвниками. Зараз в магазинах представлений великий вибір засобів, різних за ціною і складом. Хоч їх ціна може бути вище, але все ж вони приносять відмінний результат.
 • Потрібно вибрати професійного майстра, адже він зможе виконати роботу акуратно і швидко. Через це барвник не буде впливати на організм тривалий час.
 • Після процедури фарбу з голови потрібно добре змивати з використанням шампуню. Можливо, виконувати це буде потрібно не один раз.
 • Перед фарбуванням потрібно перевірити відсутність алергії, щоб не завдати організму шкоди. Склад слід нанести на шкіру: якщо протягом доби немає роздратування, свербіння, почервоніння, то можна сміливо користуватися засобом.
 • Не варто користуватися фенами, плойками, щипцями, адже термічний вплив руйнує волосся. Вони стануть ослабленими і тьмяним.
 • Для лікування і відновлення необхідно використовувати шампуні для фарбованого локонів. Бажано вибирати набір косметики для догляду за волоссям, адже це забезпечує повноцінний догляд.
 • Лікувальна дія надають натуральні маски, приготовані на основі простих компонентів. Зазвичай вони складаються з ефірних масел, трав. Використовувати їх слід регулярно.

Ці прості поради дозволять провести якісну процедуру мелірування при вагітності і відмінно оновити образ.

Ссылка на основную публикацию