Бутоньєрка для нареченого — фото кращих варіантів 2018 року

Наряд нареченої включає в себе безліч різних аксесуарів, в тому час як костюм нареченого доповнюють тільки дві-три деталі. І тому вибирають ці атрибути ретельно, з усією серйозністю. Однією з таких деталей є бутоньєрка для нареченого. Фото з весілля вийдуть просто приголомшливими, якщо дотриматися всіх правил підбору даного аксесуара.

Правила кріплення і носіння

За традицією бутоньєрка з’являється на костюмі нареченого після того, як він подарує своїй нареченій букет, пройшовши процедуру викупу. Причому наречена сама власноруч зміцнює цю деталь до його піджака. Аксесуар може перебувати у весільному букеті, будучи як би його продовженням і маленькою копією. Дівчина дістає композицію і дарує своєму коханому, а той зберігає її ближче до серця. Молодим подобаються такі красиві і романтичні історії. Вони намагаються цінувати традиції і повторюють ритуал, як і їх предки багато років тому.

Важливо також знати, як правильно носити бутоньєрку. Молодій людині потрібно прикріпити деталь до лацкана піджака з лівого боку. Якщо наречений вирішив бути без піджака, то атрибут кріплять на сорочку, жилетку або підтяжку на брюках (дивлячись що присутня в образі). Обов’язково також з лівого боку, можна над кишенею, сховавши тим самим капсулу з живильною рідиною всередину. Коли аксесуари видаються і гостям, які прийшли на весілля, то потрібно проінформувати їх як кріпити бутоньєрку. Знаходяться в шлюбі потрібно помістити деталь праворуч, холостим — зліва.

варіанти виконання

Бутоньєрка може бути виконана з живих квітів, таких же як в букеті молодої особи. Перевага натуральних компонентів в наборі в тому, що вони виглядають живо і красиво. Але потрібно створити для квітів комфортні умови. Помістити їх в спеціальну капсулу, просочену живильним розчином. Тоді композиція зможе зберегти презентабельний зовнішній вигляд протягом усього вечора.

Як правило, набір складається з одного великого квітки, що знаходиться в центрі бутоньєрки. Доповнює набір різні дрібні елементи:

  • пір’я;
  • намистини;
  • сухоцвіти;
  • свіжі ягоди;
  • дрібні живі квіти;
  • стрічки.

Кращі ідеї для бутоньєрки з живих квітів представлені в добірці фото нижче:

Коли весілля проходить в холодну пору року або, навпаки, в спеку композицію краще замінити штучними елементами, які будуть виглядати не гірше натуральних. Це можуть бути квіти з щільної тканини або з стрічки, варіанти з бісеру, намистин і пайеток, пір’я, мішковини. Головне, щоб аксесуар повторював стиль букета нареченої. А також, щоб він гармоніював з образом молодої людини, ідеально підходив за кольором до його костюму. Якщо торжество тематичне, то і така маленька деталь теж повинна відображати концепцію свята. Цікавим стане рішення доповнити набір симпатичним ключем, як символ процвітання, наявності власного житла. Такий атрибут знаходиться саме у молодої людини як господаря новоспеченої сім’ї.

Композиція зі штучних квітів та інших елементів збереже свій первісний вигляд протягом усього свята. Цю деталь можна буде зберегти на довгі роки, чого не зробиш з живими квітами. З фото ідеями оригінальних бутоньєрок з штучних матеріалів можна ознайомитися нижче:

Деякі молодята на весіллі дотримуються традиції передачі букета нареченої і бутоньєрки нареченого неодруженим друзям. А якщо ці друзі ще й закохана пара, то їм за переказами обіцяє швидке заміжжя. В такому випадку молодята повинні мати в запасі другі набори, які залишаються з ними і зберігаються як пам’ять про щасливий день.

Вибір на користь флористів

Букет нареченої і бутоньєрка нареченого повинні бути єдиним цілим і одночасно доповненням один одного. Тільки в цьому випадку композиція буде виглядати цікаво і стильно. При дотриманні цих правил, весільні фотографії виходять дуже красивими і цілісними.

Роботу по підбору композицій для молодих краще перекласти на досвідченого флориста. Він знайде найкращі варіанти, унікальні в своєму роді. Адже кожна пара індивідуальна, зі своїми перевагами, смаками і чином. Незвичайні і креативні композиції, що підкреслюють образ молодят, — робота для професіоналів, але це не означає, що ви не зможете зробити красиві бутоньєрки своїми руками.

Добірку оригінальних бутоньєрок ви також можете подивитися на відео:

Традиція доповнювати образ нареченого бутоньєркою має своє коріння ще з Стародавнього Риму. І в нинішньому 2017 році вона актуальна. Даний аксесуар не тільки прикраса образу, а й данина традиціям. Незамінна і важлива частина весільного костюма — бутоньєрка для нареченого. Фото доводить, наскільки красивим і романтичним може бути чоловік в найважливіший день у своєму житті.

Ссылка на основную публикацию