Бонбоньєрки на весілля своїми руками — майстер клас і відео

Невід’ємним елементом нинішніх весіль є бонбоньєрки. Це свого роду невеликий сюрприз для запрошених гостей, представляє вона собою найчастіше коробочку або мішечок з цукерками. Традиція робити такі презенти присутнім на торжестві зародилася у Франції, звідси і така типово французька назва. І якщо молодим проявити творчу фантазію і бажання, то не складе особливих труднощів зробити бонбоньєрки на весілля своїми руками. Це дозволяє не просто заощадити, але і проявити знак поваги, вдячності своїм гостям.

різновиди бонбоньєрок

Вперше такі весільні сюрпризи стали виготовляти приблизно в 15-16 століттях. У той час цукерки вважалися небувалою розкішшю, а самі бонбоньєрки замовлялися у іменитих ювелірів, тому дозволити собі їх на весілля могли тільки знатні і заможні люди. Спочатку виконувалося тільки два види бонбоньєрок:

 • У формі куба або невеликого скриньки. У них зберігалися розсипні солодощі. Такі коробочки для цукерок були золотими, мідними, срібними, з натуральної шкіри, порцелянові чи кришталеві. Прикрашалися вони дорогоцінними каменями або кристалами.
 • Інша форма була плоскою, зробленої з картону. У них було зручно укладати тендітні цукерки, цукрові фігурки та інші солодкі вироби.

Сучасний дизайн бонбоньєрок, звичайно, являє собою більшу різноманітність. Це сувенірні формочки всіляких квітів, виконані з різних матеріалів: пластмаса, скло, тканина, папір і ін. Вони можуть бути у вигляді коробочок або згортків, баночки або мішечки, навіть у вигляді торта; значними за вартістю, зробленими на замовлення під стиль весілля, або з категорії «недорого». Але найприємніше буде запрошеним гостям, якщо наречений і наречена зроблять весільні бонбоньєрки своїми руками.

Мішечки-бонбоньєрки з тканини

Якщо вам важко проявити себе в рукоділлі, але дуже хочеться самостійно зробити сюрпризи для гостей, то можна виготовити прості, але оригінальні мішечки з тканини. Краще, щоб це були напівпрозорі матеріали, які завжди були і будуть популярні, в тому числі і в 2017 році. Святково на весіллі виглядають бонбоньєрки з фатину, сітки, органзи або плівки. Покрокова інструкція виконання такого мішечка своїми руками представлена ??нижче:

 1. Спочатку на папері необхідно намалювати викрійки у вигляді кола. Розміри можна підбирати на свій розсуд, але так щоб в мішечок згодом помістився подарунок.
 2. Готовий шаблон потрібно докласти на тканину і вирізати по контуру. Краї тканини можна обробити, але зазвичай такі види матеріалу, як фатин або органза, цього не вимагають.
 3. Зібрати весільний мішечок не складе труднощів. Потрібно покласти в середину кола цукерку або інший сувенір, підняти краю тканини і зав’язати їх однією або декількома атласними стрічками. Прикрасити таке рукоділля можна квіточкою або бантиком під загальний стиль весілля.

Відмінний майстер клас по виготовленню весільних сувенірів для гостей з фатину ви можете подивитися на відео:

Не менш оригінально виглядають бонбоньєрки з простої мішковини. Щоб знати, як робити такі сувеніри для весілля, витратьте хвилинку і вивчіть короткий майстер клас:

 1. Тут не потрібні будь-які особливі креслення. Досить вирізати прямокутники з тканини однакового розміру на свій розсуд, а потім скласти їх удвічі з виворітного боку.
 2. Прошити з двох сторін вручну або на машинці, вивернути виріб назовні. Що покласти в такий мішечок? Необов’язково цукерки, це можуть бути ароматні трави або зерна кави. Тоді такий сувенір можна зберігати, чи не розпаковуючи. Він буде приємно пахнути і нагадувати про весілля.
 3. Потім мішечок-бонбоньєрку потрібно зав’язати і прикрасити його гудзичком або мереживом, а можна через трафарети нанести якісь весільні картинки, наприклад, метелики, зірочки або символіку пари. До нього можна також приклеїти листочок з паперу з добрими словами для гостей або обійтися без клею, просто пришивши побажання.

Радимо подивитися майстер-клас з виготовлення мішечка-бонбоньєрки:

Паперові варіанти бонбоньєрок

Існує безліч схем, фото з прикладами, які можна використовувати для майбутньої паперової бонбоньєрки на весілля. Для цього шаблони з розмірами потрібно перенести на обрану основу. Краще використовувати картон. Слід чітко дотримуватися всі пропорції, щоб конструкція могла правильно скластися. Зазвичай, будь-яка схема, перенесена на папір, має лінії для згину. Деякі коробочки збираються за допомогою клею або скотча. Пропонуємо вам кілька схем для виготовлення паперових коробочок:


Покроково принцип виготовлення своїми руками таких весільних бонбоньєрок полягає в наступному:

 1. Спочатку потрібно вибрати якийсь оригінальний текст про любов, можливо, це буде цитата з пісні або роману, набрати його на комп’ютері красивим шрифтом. Розмножити слова на обраної основі за кількістю гостей на весіллі. Для друку краще вибирати не дуже щільний папір.
 2. На цих листах обвести заготовлений макет в повний розмір, вирізати по контуру і зігнути по відповідним лініях. Залежно від шаблону вийде невеликий об’ємний конвертик або коробочка.
 3. Всередину вкласти солодкий або інший сюрприз. Перев’язати таку композицію найкраще стрічкою. Додатково можна прикрасити коробочку будь-яким декором, написати ініціали винуватців весілля або нанести символ нареченої (плаття, туфелька, капелюшок) і нареченого (костюм, циліндр, метелик і т.п.).

Наостанок, радимо подивитися на відео майстер-клас з виготовлення паперової бонбоньєрки:

Можна довго перебирати ідеї, як зробити бонбоньєрки на весілля своїми руками, їх безліч. Але потрібно пам’ятати одне: ця мила штучка повинна бути створена з усією душею, неважливо, наскільки помпезною вона буде. Її суть — залишити теплі спогади у людей, які запрошені на найголовнішу подію в житті майбутньої родини.

Ссылка на основную публикацию