біткоіни — заробити багато і швидко

Біткоіни — що це таке?

Визначень цього поняття безліч, але всі вони розпливчасті і не дають точної відповіді на питання. Якщо пояснювати простими словами, то біткоіни — це власна платіжна валюта Інтернету. Так само як в Росії — рублі, в США — долари, в Європі — євро і т.д. Основна особливість біткоіни полягає в тому, що його використання не обмежена місцем розташування платника, тобто використовувати біткоіни для оплати тих чи інших послуг можна в будь-якій країні незалежно від країни проживання.

Криптовалюта (як ще називають біткоіни) підігріває інвестиційні очікування користувачів, так як в 2013 році всього за 1 місяць вартість однієї такої монети швидко виросла з 200 $ до 1000 $.

Криптовалюта використовується як:

  • засіб обміну;
  • засіб заощадження;
  • розрахункова одиниця.

Тобто біткоіни є повноцінним засобом платежу за товари та послуги. Для оплати за допомогою біткоіни на ПК власника встановлюється спеціальна програма, за допомогою якої здійснюються платіжні операції. Операції з біткоіни відбуваються безпосередньо між власниками криптовалюта, минаючи посередників.

Де заробити біткоіни без вкладень?

Інвестування в біткоіни — перспективний напрямок для збільшення своїх доходів. Однак зовсім не обов’язково витрачати реальні гроші, щоб купити криптовалюта. Де заробити біткоіни без вкладень і що для цього необхідно?

Найпростіший спосіб отримання безкоштовних біткоіни — біткоіни-крани. Біткоіни-крани — спеціальні сайти, що пропонують всім бажаючим отримати біткоіни за виконання певних дій. Від користувача потрібно, наприклад, вводити капчу, грати в браузерні ігри, біткоіни-лотереї і т.д.

За виконання цих дій користувачам нараховується від 100 до 1000 Сатоши. До відома: 1 біткоіни = 100 000 000 Сатоши = 633 $. Оплата невисока, але якщо підійти в цьому заняттю серйозно, можна без особливої ??напруги заробляти до 50 $ в місяць.

Альтернативні варіанти заробітку в мережі — це інвестиційні гри, наприклад, Медова ферма, або торгівля на фінансових ринках з брокером Телетрейд і т.д.

Біткоіни-гри з виведенням грошей без вкладень

Заробити більше біткоіни, ніж через біткоіни-крани, можна за допомогою біткоіни-ігор з виведенням грошей без вкладень. Від гравців потрібно тільки виконувати умови гри і за кожне успішне проходження рівнів отримувати криптовалюта.

Порада: для отримання більшого доходу, підберіть для себе 10-12 перевірених ігор з виведенням грошей без вкладень.

Найпопулярніші ресурси, які дозволяють заробляти гроші, граючи в ігри, гарантовано виплачують гравцям зароблені біткоіни:

  • CetoBeto — гра, заснована на популярній нині тематиці — Покемон. Від гравця потрібно вчасно збирати генеруються Пікачу Сатоши. За годину в грі можна заробити 240 Сатоши.
  • HitPxl — гра з висновком біткоіни, розроблена на основі відомої 8-бітної гри «Маріо». Ті, хто грав в цю гру, без праці розберуться в правилах і зможуть заробляти до 100 Сатоши за 3 хвилини.
  • HenBTC — проста гра, де гравцеві дається ферма і курка, яка несе кожні 6 хвилин яйця. Кожне яйце можна обміняти на 100 Сатоши.

Грунтуючись на відгуках в Інтернеті, виберіть декілька відповідних для вас ігор, і ваш заробіток на введенні капчі в іграх буде приносити щоденний дохід.

Заробіток біткоіни на автоматі без введення капчі

Автоматичний заробіток біткоіни безпосередньо пов’язаний зі згаданими вище біткоіни-кранами. На сьогоднішній день в мережі працюють десятки подібних сайтів, де роздають біткоіни в автоматичному режимі без введення капчі і іншого підтвердження.

Спочатку такі біткоіни-крани були створені для популяризації та впізнаваності криптовалюта серед широкого кола користувачів. Пізніше висока конкуренція на ринку біткоіни-кранів, де необхідно вводити капчу, штовхнула творців сайтів піти на поступки і скасувати для користувачів обов’язок вводити безглуздий набір цифр і букв.

Таке рішення стало поштовхом для швидкого і нового витка розвитку Майнінг криптовалюта. Багато користувачів, давно закинули біткоіни-крани, знову повернулися на них і почали заробляти. Найбільш популярні сервіси, що дозволяють заробляти багато біткоіни в автоматичному режимі:

  • bitcoin-kran.net — фаворит 2015 року, щохвилини користувач отримує безкоштовні Сатоши в автоматичному режимі. Продумана система для веб-майстрів дозволяє заробляти додаткові Сатоши на залученні на сайт нових користувачів.
  • m-bitcoin.in — популярний ресурс, в основі якого лежать спеціальні програми, які видобувають Сатоши в автоматичному режимі. Додатково відвідувачі сайту можуть заробляти на перегляді реклами на сторінках ресурсу.
  • xchange.cc/bitcoincran — ресурс позиціонується як самий безпечний і надійний варіант отримання біткоіни.

Як видно, конкуренція на ринку криптовалюта грає на руку простим користувачам, що бажають дізнатися, як заробити в інтернеті без вкладень. Отримувати безкоштовно біткоіни можна кожен день і без особливих зусиль.

Заробіток біткоіни — платять сайти

Біткоіни-крани створюються звичайними людьми, які досягли успіху в програмуванні та веб-дизайні. Тому не всі ресурси, що обіцяють безкоштовні біткоіни, виконують свої зобов’язання.

Вибрати платять сайти допоможуть всілякі рейтинги біткоіни-кранів, складені на основі відгуків користувачів. Вибирайте тільки ті біткоіни-крани, які дійсно платять, краще в автоматичному режимі. Постійно стежте за ситуацією з вибраними вами біткоіни-кранами, щоб вчасно відсівати прогоріли проекти.

Зароблені біткоіни краще міняти також в перевірених обмінниках біткоіни на рублі, щоб не втратити свій заробіток. Серед них Bestchange.ru — популярний обмінник, де можна поміняти біткоіни на Webmoney і т.п.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Криптовалюта біткоіни, незважаючи на складності з її визначенням у реальній економіці, стабільно розвивається і дозволяє заробляти простим користувачам реальні гроші. Курс біткоіни постійно зростає, що дозволяє розглядати його як інструмент інвестування.

Ссылка на основную публикацию