Бистроденьгі — відгуки боржників, співробітників, процентна ставка

Зараз на тлі банків, які видають великі і довгострокові кредити під високі відсотки, дуже вигідно виглядають невеликі компанії, які видають невеликі суми грошей на короткий термін. Це зручно. По-перше, вам не доведеться ходити по банках у пошуках потрібного пропозиції і схвалення. По-друге, ви можете взяти невелику суму грошей, якщо вона вам потрібна. У банках ж в основному кредити видають у великих обсягах. При цьому ви можете взяти кредит на карту не виходячи з дому і отримати швидкий позику на Ківі-гаманець. До того ж мікрофінансові організації надають постійну підтримку у вигляді телефону гарячої лінії «Екапуста», «Деньга», «Бистроденьгі» та інших, що значно полегшує завдання знайти рішення деяких проблем.

Що таке Бистроденьгі?

Компанія «Бистроденьгі» є однією з мікрофінансових організацій, яка видає невеликі позики на термінові потреби. При цьому, щоб отримати такий кредит, вам не обов’язково відвідувати офіс фірми. Цілком достатньо заповнити заявку на сайті і чекати схвалення протягом 20 хвилин. Ніяких довідок і поручителів вам не буде потрібно, а свій мікрокредит ви зможете отримати прямо на банківську карту. Допускається взяти суму до 25 тисяч рублів на термін від 7 до 16 днів. Для заповнення заявки знадобиться тільки паспорт, при цьому такі умови діють не тільки при оформленні онлайн, але і в офісі «Бистроденьгі». Процентна ставка всього 2% в день.

Бистроденьгі — що буде, якщо не платити?

Бувають такі ситуації, коли людина займає гроші і не може їх повернути вчасно. Причини можуть бути зовсім різними, але наслідки зазвичай одні й ті ж (клієнтам починають дзвонити з офісу організації і з колекторських контор з погрозами і вимогами повернути позику).

Порада: грошові борги — це завжди серйозно. Коли ви позичаєте гроші у друзів і не можете їх повернути вчасно, у вас з ними псуються стосунки. Але бувають ситуації і гірше, коли людина бере позику у комерційних організацій. Не варто позичати гроші, якщо немає стійкої впевненості в тому, що ви зможете повернути їх вчасно, і не варто брати позику більше половини вашого щомісячного доходу.

Є один простий вихід із ситуації, коли немає потрібної суми для погашення заборгованості. Цей вихід — пролонгація, тобто продовження терміну договору. Пролонгувати ви зможете на точно такий же термін, на який брали позику спочатку. При цьому не стягується ніяких комісій, але клієнт повинен буде виплачувати ті ж відсотки.

Бистроденьгі — відгуки боржників

Максим:
Заборгував зовсім невелику суму — 5 тисяч рублів. З штрафами і відсотками в результаті вийшло майже 15 тисяч рублів. А що я можу зробити, якщо у мене немає можливості виплатити борг за позикою ?! Дзвонять і лякають судом, хоча суд їм невигідний самим. Представляються вигаданими іменами, як ніби чогось бояться. Ну а суд — це буде дуже і дуже невигідно для компанії «Бистроденьгі». Може, тому тільки погрожують. Адже загрози обходяться набагато дешевше.

Єлизавета:
Зверталася якось в мікрофінансову організацію «Деньга». Виплатила вчасно всю суму позики, але після цього мені все одно надзвонювали колектори і вимагали суми, яких я навіть в очі не бачила! Мало того, що просто телефонували і вимагали, ще й писали огидні СМС з погрозами розправи зі мною і моїми близькими. Більше до цієї організації не зверталася. Вирушила в офіс компанії «Бистроденьгі». Там же, до речі, мені пояснили, що я могла спокійно заповнити заявку прямо на сайті не виходячи з дому. Взяла займ в 20 тисяч рублів і розраховувала виплатити його з відсотками за два тижні. Так вийшло, що терміни підійшли до кінця і я не встигла зібрати потрібну суму. У підсумку довелося продовжити термін дії договору ще на 16 днів. Але на мій превеликий жаль, я і в цей раз не змогла повернути гроші вчасно. Минув уже тиждень. Сиджу і трясучись. Колектори поки не дзвонять. Але сума з 20 тисяч зросла в 35 тисяч, і я не знаю, що робити.

Інна:
Брала постійно позики у компанії «Бистроденьгі», але більше ніколи до них не звернуся. Вся справа в тому, що жодного разу не допускала прострочень по платежах і завжди віддавала всю потрібну суму особисто в руки фахівця. Але в один прекрасний день мене фахівець чомусь відправив до терміналу. Він ввів всі необхідні дані сам, а я внесла необхідну суму. Проходить три тижні і мені дзвонять з вимогою сплатити заборгованість. Я стала пояснювати, що гроші все віддала і нічого не винна. Зв’язалася з гарячою лінією. Виявилося, платіж їм навіть не надходив, хоча чеки і супровідні документи у мене на руках, і я можу довести, що оплатила всі вчасно! Але ж за три тижні набігла величезна сума.

Василь:
Чи не брав ніяких кредитів і позик, тим більше в компанії «Бистроденьгі». Але останнім часом мене замучили дивними дзвінками від цієї організації з поясненням, що нібито хтось, хто їм винен гроші, при оформленні договору вказав мій номер телефону. Цього «когось» я не знаю і не можу знати, але дзвонять вони в самі невідповідні моменти і з різних телефонів. Цікаво, в чому я чомусь провинився ?! Мало того, що така поведінка неетично, воно ще й незаконно! Якщо це не припиниться, буду звертатися до відповідних інстанцій.

Бистроденьгі — відгуки співробітників

Ольга:
Працюю щодо давно. Офіс цей мені набрид, але не можу не відзначити позитивні сторони компанії «Бистроденьгі». По-перше, це своєчасна оплата праці. По-друге, соцпакет, по-третє, фірма навіть навчальну відпустку оплачує, якщо надати необхідні документи. Однак у компанії для співробітників припасено величезна кількість мінусів. У самому офісі температура може бути навіть 5-7 градусів! І від холоду рятуєшся як можеш. Крім того, немає ні умивальника, ні туалету. Меблі стара і зіпсута, усюди бруд і пил. Раз на місяць ще й перевірка за всіма пунктами, починаючи від чистоти на робочому місці, закінчуючи документами. Причому в другому випадку чіпляються досконально. Навіть якщо в договорах у одного і того ж людини є відмінності в підписах, працівникові це зарахують як помилку. Премія залежить від їх кількості. Іноді її після перевірок можна позбутися зовсім.

Анастасія:
Той, хто говорить, що любить і обожнює цю роботу, або брехун, або людина, якій крупно щастило не потрапляти в погані ситуації. Умови праці — це ще квіточки, найгірше, чого можна очікувати на роботі, це жахливе керівництво. Підвищення отримують тільки підлабузники, а якщо ти перед керівником хоча б раз проявив характер, можеш починати рити собі могилу. Я мало не отримала на цій роботі нервовий зрив, тому зі спокійною совістю звільнилася.

Михайло:
Після звільнення залишилися тільки хороші спогади і найкращі емоції. Позитив компанії «Бистроденьгі» в кар’єрному і особистісному зростанні, який тобі завжди готові підтримати і допомогти реалізувати. З мінусів — умови роботи. 12-годинний робочий день з графіком 3/1 (хоча і говорили на співбесіді, що графік буде 2/2. Від усього цього і стресів роботу можна вважати важкою.

Катерина:
Компанія «Бистроденьгі» своїх працівників офіційно працевлаштовує, проте співробітників там зовсім не цінують і користуються ними як витратним матеріалом. Певна група людей (своєрідна еліта офісу) не дозволяє всім іншим домогтися кар’єрного росту. Заробітна плата при графіку 3/1 виходить близько 8 тисяч рублів.

Одним з відповідей на питання, у що краще вкладати гроші, може бути відкриття мікрофінансової організації. Заробляють вони досить непогано, а ось умови для боржників залишають бажати кращого. Причина тому — колектори, які можуть своїми дзвінками і смс-повідомленнями запросто можуть «отруїти життя» боржнику, не тільки неабияк порвавши йому нерви, але і забираючи безліч часу. Навіть якщо сума заборгованості дуже незначна.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Співробітники компанії «Бистроденьгі» теж часто мають претензії і до керівництва, і до умов, в яких доводиться працювати.

Ссылка на основную публикацию