Binomo — брокер бінарних опціонів, відгуки

Бінарні опціони стають з кожним днем ??все популярнішим. Цей успіх викликаний відносно простим алгоритмом роботи, який теоретично дозволяє заробити. На сьогоднішній день в мережі безліч брокерів бінарних опціонів, які розрізняються умовами роботи, ступенем надійності і т.д. Однією найпопулярніших платформ останнього часу є брокер Binomo.

характеристика біном

Брокер Binomo з’явився відносно недавно — в 2014 році. За цей час він став одним з лідерів російського інтернету в сфері торгівлі бінарними опціонами поряд з такими відомими як Олімп Трейд або торгова платформа Титан Трейд. Причому по багатьом відгуками біном перевершує по окремим своїми характеристиками всі великі платформи. Наприклад, тільки цей брокер надає можливість зробити двадцять угод без вкладення власних коштів, але з можливістю виведення заробітку. На цій платформі діє один з найнижчих депозитів — 10 доларів, а розмір ставки становить один долар. У торгівлі бінарними опціонами такий варіант досить зручний для користувача, так як в разі програшу користувач втрачає мінімальний обсяг коштів.

Нещодавно у біном з’явилася і версія для мобільних пристроїв, що тільки збільшило популярність платформи так як користувачі можуть здійснювати угоди в будь-який зручний час зі своїх планшетів і смартфонів.

Як і більшість брокерів бінарних опціонів, на платформі Binomo діє система безкоштовного навчання користувачів. Причому тут все навчальні матеріали в абсолютно вільному доступі, для їх отримання досить пройти реєстрацію. До складу навчального курсу входить:

  • Словник термінів з покроковим поясненням;
  • Відео уроки;
  • Електронні підручники;
  • Вебінари.

Брокер біном має сертифікат Центру регулювання відносин на фінансових ринках, що певною мірою є підтвердженням його надійності, а значить, безпеки проведення операцій на цій платформі.

Binomo — брокер бінарних опціонів, відгуки

Аналіз безлічі джерел в мережі інтернет призводить до того, що значна кількість відгуків про брокера біном носить позитивний характер, що трохи дивно для сфери бінарних опціонів. Багато в чому це пояснюється наведеними вище перевагами цієї платформи. Брокер обіцяє виведення коштів за двадцять чотири години з моменту оформлення заявки. І більшість користувачів в своїх відгуках відзначають, що висновок відбувається в зазначений термін. Також позитивно характеризується навчальний блок, особливо можливість заробити на безкоштовних опціонах. Втім, з бездепозитні угодами пов’язаний і ряд негативних відгуків. Наприклад, що на 20 пробних угодах користувач пішов в плюс, а коли перейшов на реальний рахунок і ввів кошти на депозит, з усіма угодами стали відтворюватись.

Порада: для захисту своїх коштів варто обрати стратегію, коли весь заробіток більше суми внесеного депозиту негайно виводиться з системи — це дозволить в разі позаштатної ситуації врятувати вкладені кошти або їх частину.

Традиційно велику частку негативних відгуків становить інформація про затримки виплат, а також зникнення коштів з депозиту, а то і гаманців електронних грошей, до яких вони прив’язані. Також багато користувачів звинувачують біном в неможливості заробити на торгівлі опціонами, але це можна віднести до будь-якого брокера в даній сфері. Реклама брокерів обіцяє непогані доходи, тому багатьом здається, що подібна робота на дому може забезпечити постійне надходження грошових коштів і в значному обсязі. Насправді бінарні опціони — це звичайна гра, в якійсь мірі азартна, на зразок рулетки, тому ніхто і ніколи не може гарантувати стабільний заробіток в цій сфері, тим більше без внесення власних коштів. Хіба що можливість на платформі біном зробити двадцять угод і вивести в разі успіху зароблене — можна розглядати як заробіток в інтернеті на іграх без вкладень. У всьому іншому біном, як і будь-яка інша майданчик торгівлі бінарними опціонами, нічим не відрізняється від економічних розважальних ресурсів, як, наприклад, гра Таксі Мані або Ферма сусіди.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Як показує практика, писати тексти в інтернеті за гроші набагато вигідніше, ніж намагатися заробити на торгівлі опціонами. У більшості випадків це не призводить до бажаного результату, а в гіршій ситуації можна втратити і власні кошти.

Ссылка на основную публикацию