Бінекс — торгова платформа, відгуки

Компанія Бінекс — єдиний ліцензований російський брокер бінарних опціонів. Здійснення своєї діяльності компанія почала в 2013 році.

За час роботи Бінекс пройшов обов’язкову сертифікацію в регулюючих органах на території Євросоюзу і отримав сертифікат ЦРОФР. Всі депозити трейдерів, які торгують на платформі Бінекс, застраховані на суму понад 200 млн. Руб.

Торгові умови Бінекс

Мінімальний депозит в компанії Бінекс становить 10 000 рублів. Поповнення рахунку доступно через популярні платіжні системи Qiwi, Webmoney, Яндекс-гроші, банківські картки і т.д. Виведення коштів здійснюється за допомогою цих же платіжних систем через 1-2 дня з моменту подачі заявки на висновок.

Мінімальна сума інвестиції в опціон — 120 рублів, що дозволяє здійснювати торгівлю в межах мані-менеджменту навіть при мінімальній депозиті.

Термін експірації опціонів складає від 15 секунд до кінця месяца.Помімо рублевого рахунки трейдери можуть поповнити депозит в доларах США або євро. Прибутковість опціонів складає від 67% до 89% в залежності від обраного активу. За даними брокера, за останній рік компанія виплатила трейдерам більше 15 млн. Рублів прибутку.

Види бінарних опціонів і активи

На сьогоднішній день брокер Бінекс пропонує трейдерам можливість торгівлі на 190 активах — валютних парах, золоті, сировинних товарах, біткоіни, що набагато більше, ніж у закордонного гіганта 24option.

Також для трейдерів доступні котирування акцій найбільших компаній світу, таких як, Coca-Cola, Gazprom, Apple, Facebook і інші.

Всі 190 активів, доступних на платформі Бінекс, для зручності трейдерів розділені на групи — Валюти, Сировинні товари, Індекси, Акції, Російські.

Відкривши вкладку «Валюти», ви побачите список валютних пар, доступних для торгівлі, і відсоток дохідності за ними. Праворуч від списку валютних пар доступний графік руху котирування, вид якого змінюється для зручності аналізу — свічковий, стандартний, лінійний, площа. Тут же можна міняти тайм-фрейм відображення котирувань.

На платформі Бінекс представлені наступні види бінарних опціонів:

 • бінарні опціони;
 • турбо;
 • дотик;
 • діапазон.

Тип «бінарні опціони» представляє собою стандартний тип опціонів, де трейдеру необхідно спрогнозувати рух валютної пари на обраний ним період експірації. Трейдер натискає відповідно «Вище» або «Нижче», використовуючи для аналізу індикатори форекс, що показують точки входу і виходу.

«Турбо» — ідентичні типу «бінарні опціони», за винятком часу експірації, яке становить від 15 секунд до 5 хвилин.

«Дотик» — тип опціону, при якому трейдеру необхідно спрогнозувати рух валютної пари в рамках певного цінового коридору. Трейдер вибирає параметри «Дотик зверху» і «Дотик знизу» в розрахунку на те, що ціна хоч один раз торкнеться зазначених рівнів.

«Діапазон» — при цьому типі опціону трейдер повинен визначити де буде ціна в момент закінчення опціону — всередині цінового діапазону або поза ним.

Спеціальні можливості торгової платформи Бінекс

Відмінною особливістю брокера Бінекс є продовження терміну експірації опціону. Вартість активу також змінюється в залежності від часу, що залишився для використання даної функції.

Подвоєння — додаткова можливість платформи, при якій трейдер відкриває угоду на покупку або продаж опціону з подвоєною ставкою, не змінюючи при цьому актив і термін експірації.

Довгострокове закриття — спеціальна можливість брокера Бінекс, при якій трейдер може закрити збитковий опціон, тим самим повернувши собі частину інвестиції, вкладеної в опціон. Сума повернення розраховується виходячи з залишився до кінця експірації опціонами часу.

Плюси і мінуси брокера Бінекс

Перерахуємо плюси брокера Бінекс:

 • велика кількість активів для торгівлі, що дозволяє здійснювати торгівлю в будь-який час доби, незалежно від часу відкриття бірж за московським часом;
 • наявність демо-рахунку для знайомства з платформою;
 • наявність аналітики — економічного календаря і живого графіка безпосередньо на платформі;
 • можливість використання безризикових операцій, тобто повернення 20% від суми збиткової угоди;
 • наявність великої кількості навчальних матеріалів і вебінарів;
 • наявність готових стратегій для новачків і професіоналів;
 • цілодобова технічна. підтримка і багато іншого.

Серед мінусів компанії варто згадати:

 • мінімальна сума поповнення — 10 000 рублів, що є досить суттєвою сумою для новачків, враховуючи відгуки про брокера Гранд капітал, де мінімальний депозит дорівнює 10 доларам;
 • відсутність мобільного додатка для торгівлі на платформі, також виникають проблеми з відображення сайту через браузер Opera.

Відгуки про брокера Бінекс

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс платформи Бінекс дозволяє новачкам на ринку бінарних опціонів якомога швидше освоїтися з торгівлею і отримувати перший прибуток.

Широкий вибір ексклюзивних можливостей (VIP-рахунки) привертає увагу професійних трейдерів, які мають значний досвід торгівлі на фінансових ринках. Наявність центрального офісу компанії в Москві підвищує довіру трейдерів до брокеру Бінекс. Консультанти компанії, що допомагають новачкам освоїтися на платформі, є практикуючими трейдерами, що допомагає знайти контакт з будь-яким клієнтом.

Олександр:
У Бінексе мене привернуло велику кількість навчального матеріалу. Знайомство з бінарними опціонами, стратегіями, управлінням депозиту почав саме за статтями на Бінексе. Також постійно перебуваю на зв’язку з консультантами компанії, які в будь-який час відповідають на питання про торгівлю і платформі.

Анжеліка:
Я новачок в торгівлі бінарними опціонами і дуже рада, що на початковому етапі звернула увагу на брокера Бінекс. На сайті Бінекс я знайшла велику кількість навчальних статей та готових стратегій. Одну з них я використовую у своїй торгівлі. Консультанти компанії допомогли мені поповнити рахунок і відкрити першу угоду, відповіли на запитання. Брокером я задоволена.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Андрій:
«З фінансовими ринками знаком вже 5 років. Торгував з багатьма брокерами, але через якийсь час починалися проблеми — невірні котирування, затримки з виведенням коштів, зниження прибутковості по активах. Після довгих пошуків мій вибір припав на Бінекс, де крім звичайних опціонів можна торгувати в «Діапазоні» і на «Дотик». Вже робив кілька висновків прибутку, які прийшли без проблем. Думаю, з брокером Бінекс я надовго.

Ссылка на основную публикацию