Бінбанк «Особистий кабінет» — вхід в інтернет-банк

Інтернет-банкінг відкриває перед користувачами чимало нових можливостей. Клієнти банку можуть здійснювати практично всі фінансові операції по кредитних картах, дебетових рахунках не виходячи з дому і в будь-який час доби. Після реєстрації користувача в системі формується персональний кабінет, звідки можна отримати доступ до перекладів, зміни налаштувань роботи в інтернет-банкінгу і багато чому іншому.

Можливості системи Бінбанк-онлайн

Крім особистого звернення до відділення фінансової установи, його клієнти можуть використовувати ресурси автоматизованої системи обслуговування — Бінбанк-онлайн. Вона дозволяє отримувати детальну інформацію про банківські продукти, здійснювати платежі, в тому числі за різні послуги. Щоб почати роботу, знадобиться тільки персональний комп’ютер і доступ до Інтернету, а також мобільний телефон для отримання секретних паролів. Для юридичних осіб автоматизована система не підійде, але вони зможуть скористатися можливостями інших віртуальних продуктів, наприклад, Онлайн-каса.

Можливості системи Бінбанк-онлайн для приватних клієнтів:

  1. Цілодобовий доступ до своїх рахунків, отримання актуальної інформації про платежі, нові банківські продукти, послуги, виписок за вкладами, кредитами.
  2. Можливість дистанційно здійснювати фінансові операції, робити переклади в інші банки, оплачувати послуги за комуналку, Інтернет, штрафи і т.д.
  3. Купувати і продавати валюту в онлайн-режимі.
  4. Відкривати, закривати термінові вклади з підвищеною ставкою.
  5. В «Особистому кабінеті» можна створювати шаблони для оплати рахунків, грошових переказів, що значно спростить і прискорить проведення фінансових операцій.
  6. Використання інтернет-банкінгу дозволяє економити на тарифах в порівнянні з політикою обслуговування у відділеннях фінансової установи.

Бінбанк «Особистий кабінет» — реєстрація

Щоб зареєструватися в системі інтернет-банкінгу Бінбанку, фізичним особам потрібно особисто звернутися в офіс фінансової установи, підписати Договір про комплексне банківське обслуговування і при необхідності оформити карту, відкрити рахунок, вклад. Послуга запускається на наступний день після активації карти або рахунки. У документах буде вказано персональний логін, а тимчасовий пароль вишлють на мобільний телефон. Після цього клієнт зможе увійти в систему, використовуючи логін і самостійно вказавши секретний код. Зареєструватися самому через сайт online.binbank.ru або мобільний додаток «Бінбанк-онлайн» не вийде, але з їх допомогою можна буде здійснювати комфортний вхід в автоматизовану систему.

Бінбанк «Особистий кабінет» — вхід

Щоб здійснити вхід в «Особистий кабінет», потрібно перейти на сайт і клікнути кнопку «Банк-онлайн» — «Інтернет-банк для приватних осіб». Потім вводять логін і пароль (при першому вході він замінюється постійним).

Натисніть, щоб збільшити

Здійснюючи вхід в систему, необхідно завжди пам’ятати про заходи безпеки. Від цього залежить рівень захисту конфіденційних даних і фінансових операцій користувача. Необхідно використовувати тільки перевірені пристрої, бажано з ліцензійним програмним забезпеченням та оновленою версією антивірусної програми. Веб-адреса в рядку повинен обов’язково починатися з розширення https, а в правому нижньому кутку сторінки або праворуч (або ліворуч) від адресного рядка повинен знаходитися символ замку, що підтверджує захищеність сайту. Повідомляти секретні дані для входу в інтернет-банкінг можна нікому і ні за яких умов. Після успішного входу в мобільний банк користувач побачить головну сторінку «Особистого кабінету» з розділами «Мої фінанси», «Платежі», «Переклади», «Сервіси». Тепер він зможе ознайомитися з інформацією по своїй карті, але щоб здійснювати фінансові операції, потрібно додаткове введення разового пароля.

Порада: при вході в «Особистий кабінет» Бінбанку потрібні тільки логін і пароль, додаткових даних не потрібно. СМС-повідомлення з вимогою вказати CVV2 / CVC2 код, ввести номер мобільного телефону можуть свідчити про наміри заволодіти конфіденційною інформацією.

Зв’язок з банком — контакти

Отримати консультаційну підтримку, звернутися за оформленням різних банківських продуктів можна в регіональні відділення Бінбанку.

Юридична та поштова адреса фінансової установи: 115172, г. Москва, ул. Котельническая набережна, д. 33, стр. 1, 3-6 поверхи. Телефони: 8 (495) -755-50-75 (для Москви), 8 (800) -200-50-75 (для дзвінків з регіонів), 8 (495) -755-50-79 (факс). Також для отримання актуальної інформації можна звернутися в групи в соціальних мережах. Реквізити банку і зворотний зв’язок для повідомлень про факти корупції розміщені на офіційному сайті установи в розділі «Контакти«.

Натисніть, щоб збільшити

Збережіть статтю в 2 кліка:

Бінбанк-онлайн — одна з найбільш зручних автоматизованих систем банківського обслуговування. Її головна перевага полягає в цілодобовому доступі до своїх рахунках, вкладах, а також можливість дистанційно здійснювати платежі, перекази. Зручний інтерфейс і надійна система безпеки забезпечують збереження даних, зручність користування мобільним банком.

Ссылка на основную публикацию