Біла хна

Для зміни кольору волосся використовується безліч засобів. Хімічні фарби дозволяють отримати насичений відтінок, але вони негативно впливають на структуру пасом. Щадне фарбування забезпечують натуральні барвники. Для цього може використовуватися біла хна. Вона володіє забарвлює і лікувальну дію. З хною виконують не тільки освітлення, але і створюють татуювання.

Що є в складі?

Біла хна — речовина для освітлення волосся на 5 тонів. Склад збагачений наступними компонентами:

 • перекисом водню,
 • персульфат амонію,
 • Карбоксильований метилцелюлозою,
 • окисом магнію,
 • карбонатом магнію,
 • водою,
 • лимонною кислотою.

Також в складі є безбарвна хна — синтетичний барвник. Склад може бути збагачений мідної хною, яка вважається натуральним барвником. Процедури з хною корисні не тільки для знебарвлення, а й для збагачення поживними компонентами, оздоровлення волосся. Компонент має лікувальні властивості. Безбарвна хна теж дозволяє виконувати освітлення і татуювання.


Користуватися хною слід акуратно. Необхідно дотримуватися інструкції, щоб процедура освітлення була виконана правильно.

Біла хна використовується для освітлення волосся. Її лікувальний склад дозволяє виконувати щадну процедуру. Звичайна хна приносить рудий відтінок. Її використовують для створення візерунків на шкірі. Продукт є натуральним. Його добувають з східної рослини. Цінується за лікувальний склад і безпеку фарбування. Потім за допомогою промислових способів виходить освітлювач, який дозволяє отримати привабливий відтінок.

Біла хна крім натуральних компонентів включає хімічні речовини. З їх допомогою можна перевтілитися в блондинку або створити ефект вигорілих на сонці пасом.

Хоч склад збагачений перекисом водню, Персульфат амонію, все ж поживні добавки нейтралізують негативний вплив барвника. Тому для зміни кольору волосся краще скористатися білою хною.

особливості застосування

Для правильного освітлення потрібно виконати наступні правила.

 • Як і будь-які інші косметичні засоби, біла хна може викликати алергію. Тому її спочатку потрібно перевірити на наявність алергії. Для цього складу наноситься на лікоть або за вухом. Якщо через кілька годин немає реакцій, то можна виконувати зміну кольору.
 • Не потрібно фарбуватися хною, якщо недавно виконувалися хімічна завивка або фарбування в темний відтінок. Це може зробити волосся ослабленими. Після фарбування в темний колір біла хна може надати неприродний відтінок.
 • Виконувати фарбування необхідно з сухим волоссям, мити заздалегідь їх не потрібно. Бажано просто зволожити.
 • Необхідно дотримуватися інструкції, що міститься на упаковці засобу. Застосування може відрізнятися в залежності від виробника.
 • Фарбування потрібно починати з коренів, розподіляючи барвний склад по всій довжині. Після цього голову слід помасажувати для кращого впливу. Для ефективності використовується спеціальна шапочка. Тільки з чутливою шкірою не варто її надягати, щоб не допустити роздратування.
 • Склад з хною витримується 10-30 хвилин, все залежить від бажаного кольору. Для отримання світлого тону процедура триває трохи, а для темного потрібно більш тривала витримка. Через 14 днів можна повторити процедуру.
 • Потім необхідно промити волосся, після чого обробити їх бальзамом з поживним дією. Засіб наноситься на локони, а потім змивається.


Біла хна для волосся не використовується для зміцнення, адже головним її призначенням є фарбування.

Найкраще її застосовувати натуральним блондинкам. Буде потрібно розвести порошок за допомогою води, обробити волосся і залишити на 10 хвилин. Виконувати процедури можна через 1 тиждень. Безбарвна хна не використовується для темних пасм, оскільки може вийти непередбачуваний результат. Використовується безбарвна хна дуже легко, тим більше що результат виходить не гірше, ніж від застосування хімічних фарб.

Інші галузі використання

 • Косметологія. Біла хна для волосся використовується для поліпшення кольору обличчя. Завдяки складу її використовують для видалення волосся і створення татуювання.
 • Видалення волосся. Для цього буде потрібно приготувати суміш з білої хною порошку волоського горіха, соди, кальцію, рисової муки, мильного порошку. Суміш розводиться водою, після чого її наносять на шкіру. Необхідно враховувати, що сік волоського горіха може забарвлювати шкіру в жовтий відтінок, тому спочатку його слід протестувати.
 • Татуювання. Безбарвна хна служить для створення татуювання. Розпис називається мехенді або менди. Оригінальний малюнок може бути чудовою прикрасою. Робота виконується хною і пензлем.
 • Для обличчя. Застосування хни відомо для поліпшення кольору обличчя. Маски дозволять освітлити його, усунути забруднення, запалення, грибок. Безбарвна хна розводиться водою і молочними продуктами. Для жирної шкіри краще вибрати кефір або сметану. Компоненти необхідно змішати в однаковій кількості. Для приготування маски безбарвна хна змішується з водою (в однаковій кількості). Маска наноситься на обличчя, а через 10 хвилин її змивають. Для зволоження застосовується крем.
 • Видалення фарби. Хною змивається стійка фарба, особливо якщо фарбування було невдалим. Але так як це хімічний засіб, його використання після фарбування може погіршити структуру локонів. Через це вони можуть випадати.

результати застосування

Хна — ефективний засіб знебарвлення волосся. Її застосовують для мелірування деяких прядок. При виборі складу потрібно враховувати кілька нюансів. Якщо не так давно виконувалася забарвлення в темний колір, то може вийти несподіваний результат (мідний відтінок, нерівномірність забарвлення).

Висвітлювати темне волосся потрібно буде кілька разів, щоб отримати потрібний результат. Виконувати процедури потрібно через 1 тиждень.

Переваги і недоліки

До переваг натурального барвника відносяться:

 • низька ціна продукції,
 • рівномірність фарбування,
 • можна використовувати в домашніх умовах.

Перевагою хни є можливість самостійного визначення тривалості процедури. З її допомогою можна виконувати освітлення на 1-6 відтінків. При цьому структура і природний вигляд волосся зберігається.

До недоліків відноситься зміст перекису водню. Це означає, що вплив кошти аналогічно використанню звичайних фарбувальних складів. В результаті волосся стає ламким, ослабленими.

До запобіжних заходів відносяться:

 • перед проведенням першої процедури необхідно провести тестування. Для цього суміш наноситься на лікоть. Якщо немає алергічних реакцій, то засіб можна використовувати регулярно;
 • не варто використовувати для забарвлення білий барвник, якщо після попередньої процедури не пройшло місяця. Це ж відноситься до хімічної завивки;
 • фарбування не потрібно виконувати, якщо волосся сухе, ламке, оскільки процедура зробить їх ослабленими. Спочатку потрібно провести лікування і відновлення;
 • склад потрібно готувати за інструкцією, щоб барвник не став причиною опіків і випадання локонів.

Ефективність безбарвної хни

Для зміцнення волосся без зміни відтінку потрібно скористатися безбарвним видом натурального барвника. Він виготовляється з стебел лавсонії, які не володіють забарвлює дією. Засіб має лікувально-профілактичний ефект.


Маски з безбарвним складом можуть використовуватися для усунення випадання, лупи, запалень, подразнення шкіри. Волосся знаходять пружність і блиск. Засіб застосовують для всіх типів локонів, включаючи чутливу шкіру, оскільки не впливає на появу алергії. Маски можуть виконуватися з природним і пофарбованим кольором волосся.

Природний барвник дозволяє виконувати щадні процедури. Якщо дотримуватися запобіжних заходів, тонкощі процедури, то освітлення буде виконано якісно. Після цього волосся знайдуть оригінальний відтінок і блиск.

Ссылка на основную публикацию