Бігуді на коротке волосся

Короткі стрижки зручні і привабливі. Але щоб повчити святковий образ, необхідні додаткові інструменти. Найчастіше використовуються бігуді. З ними можна накрутити привабливі локони. Бігуді призначені для створення обсягу.

види бігуді

Короткі локони теж можна красиво накручувати. Щоб правильно це робити, слід дотримуватися простих правил і вибрати відповідні бігуді. Ці перукарні інструменти бувають різних видів. Зазвичай їх поділяють на пластмасові, металеві, поролонові. Існує їх відмінність по техніці застосування. Які краще вибрати? Необхідно орієнтуватися на очікуваний результат укладання.

 • Термо бігуді. З термобігуді прекрасно вийде будь-яка укладання. Цей вид інструментів найпопулярніший, оскільки результат зберігається на тривалий період. З довгим волоссям термобігуді практично не використовують, так як на це витрачається багато часу. Деякі трубочки в період процедури остигають. Тому краще всього вони підходять на короткі локони. Інструменти призначені для створення обсягу тонкого волосся.
 • Липучки. Бігуді-липучки представлені у вигляді легких трубочок. Їх основу складає йоржик, який фіксує локони. Липучки не варто застосовувати власницям ламких і ослаблених пасом.
 • Поролонові. Бігуді представлені у вигляді м’яких трубочок, тому накрутити пасма можна на ніч. Після розпрямлення виходять прекрасні локони.
 • Бумеранги. Інструменти подібні поролоновим, тільки в них є металевий стрижень. Для фіксації локонів згинаються краю.
 • Оксамитові. Бігуді на коротке волосся на основі велюрового покриття часто застосовуються перукарями. З ними красиво виходить завивка і акуратна укладання. На ніч накручувати локони не варто, оскільки інструменти оснащені пластиковими паличками. Зазвичай на коротке волосся бігуді використовуються для створення обсягу. Для стрижки каре застосовуються великі термобігуді.

Які б прилади не були обрані, необхідно правильно ними користуватися.

Використання термобігуді

Такі інструменти зазвичай мають невеликий розмір. Які б зачіски з ними ні виконувалися, виходять оригінальні завитки. Укладання з ними зберігається тривалий час у порівнянні зі звичайними бігуді. Фіксація повинна виконуватися з оптимальною температурою, завдяки чому локони виходять дуже швидко.

Звичайні термобігуді мають форму у вигляді циліндра. По довжині вони рівні 5 см, а по діаметру можуть бути різними. Щоб створити об’ємні локони, необхідно придбати великі бігуді, а маленькі кучері вийдуть з невеликими бігуді.
До деяких інструментах йде в комплекті підставка. Бігуді створені на основі м’якої пластмаси, а всередині знаходиться парафін. При завивці відбувається плавлення парафіну, через що і утворюється тепло.
Переваги приладів:

 • не псують волосся;
 • накрутити локони можна швидко;
 • зручні в застосуванні;
 • можна використовувати для різних типів локонів;
 • доступна вартість.

Необхідно правильно користуватися термобігуді, щоб не було опіку. Тому працювати слід акуратно. До основних правил роботи відносять:

 1. Які б зачіски ні виконувалися, необхідно ретельно промити локони із застосуванням кондиціонера. Потім їх слід висушити, а потім нанести пінку або мус.
 2. Необхідно відокремити прядку і накрутити її. Спочатку волосся краще обробляти близько скронь, а потім спереду і ззаду. Закріплення бажано виконувати під пасмом в кореневій частині.
 3. Процедура повинна тривати 20 хвилин, після чого необхідно завити локони, поправити їх і розчесати. Укладання фіксується лаком.

Щоб зберігати структуру і зовнішній вигляд локонів, необхідно користуватися якісними засобами для догляду за локонами.


Найкраще використовувати термобігуді електричні. З ними можна накрутити волосся з необхідною температурою, що дозволяє проводити щадну процедуру. Зазвичай прилади створюють з кераміки, але є і металеві варіанти.

Використання липучок

З липучками можна накрутити різні кучері. За допомогою тонких прядок, накручених на невеликі бігуді, виходять пружні кучеряшки. Великі завитки виходять з більш товстими пасмами.

Волосся потрібно ретельно розчесати і розділити на частини. Потрібно виділити одну прядку, обробити лаком і завити. Така робота виконується з кожної прядкою. Потім волосся просушуються феном. Нехай вони трохи досохнуть природним шляхом. Потім волосся необхідно укласти, розчесати і зафіксувати лаком.

Використання поролонових бігуді

Поролонові бігуді вважаються зручними у використанні. Волосся потрібно промити і залишити вологими. Потім їх слід розділити на пасма. Папільйотки слід накручувати до коренів.

Для коротких локонів папільйотки не дуже зручні, адже вони закріплюються міцно. До недоліків відносять нестійкість завивки. Пасма виходять не дуже привабливі. Процедуру завивки можна виконувати на ніч, але ефект від цього зменшується. До переваг інструментів відноситься їх безпеку, оскільки у бігуді гладка зовнішня сторона.

Як не нашкодити волоссю?

Через завивки на бігуді волосся можуть бути зіпсовані. Особливо якщо не дотримуються правила безпеки. Накручувати необхідно на чисті і висушені волосся. Трохи зволожені пасма добре зберігаються за формою.

Не варто сильно пересушувати пасма феном. Через гарячого повітря вони можуть стати млявими і травмованими. Необхідно користуватися тільки якісними засобами для укладки, щоб пасма були надійно захищені. До коротким волоссям більше підходить пінний кулька.


На якість завивки впливає вид бігуді. Металеві інструменти здатні електризувати волосся, а дерев’яні — бруднити їх. Бажано вибирати пластикові бігуді, які вважаються найбезпечнішими. Для завивки коротких локонів застосовуються липучки. Вони закріплюються без додаткових інструментів, оскільки їхня поверхня складається з заусенчіков. Довгі пасма з ними можуть бути пошкоджені, а ось короткі підійдуть в самий раз.

принципи завивки

 • Намотування пасом слід виконувати обережно, не натягувати їх.
 • Бажано не накручувати короткі пасма на ніч.
 • Бігуді не потрібно тримати тривалий час.
 • Від величини бігуді залежить розмір пасом.
 • Ділити волосся слід на рівні прядки.

укладальні інструменти

Для створення укладок використовується фен з різними насадками. Дифузор сприяє пом’якшенню повітря. Його застосовують для отримання прикореневого об’єму. За допомогою насадки-концентратора повітря надходить рівномірно, і тому не відбувається пересушування волосся.

Просушувати пасма феном потрібно на відстані 20 см. Прасування та плойки мають подібний вплив на волосся, тільки плойка виконує завивку, а праску — розпрямлення.
У плойки теж є кілька насадок. Наприклад, за допомогою щітки з підігрівом відбувається підготовка волосся до стайлінгу. При використанні будь-якого приладу необхідно користуватися термозахисними засобами. Без них волосся можуть стати січеться і бляклими.

Праску з плоским будовою застосовується для витягування і створення «гофре». Прилади поділяються на керамічні, парові, металеві. За допомогою парових прасок відбувається термонагрев паром. Керамічні прилади практично не сушать пасма.
У перукарнях використовуються для створення стрижок гарячі ножиці. З ними виконується безпечна процедура. Використовувати будь-які прилади потрібно за правилами безпеки. Тоді з ними виходять прекрасні зачіски.

Ссылка на основную публикацию