Бігуді-бумеранги

Накрутити красиві локони безпечно допоможуть бігуді-бумеранги. У порівнянні з плойками і термобігуді, вони не підсушують волосся. Вони представлені у вигляді поролону, що служить допомогою для легкого скручування і фіксування. Бігуді-бумеранги бувають різних видів, з яких можна придбати найбільш підходящі для своїх типів локонів і на основі бажаного результату.

Переваги і недоліки

Вибору саме цих інструментів для накручування сприяють їх переваги:

 • зручність фіксації, для чого не потрібні затиски і додаткові кріплення;
 • вони безпечні для стану волосся. А плойки, прасування, дифузори негативно впливають на здоров’я пасом;

 • накрутити кучері можна на ніч, і це не буде доставляти незручностей при відпочинку. Таким властивістю володіють тільки поролонові бумеранги;
 • низька вартість.

До недоліків бігуді відносяться:

 • короткий термін служби;
 • при сильному скручуванні і частих процедурах бігуді можуть зіпсуватися;
 • в перший раз виконувати накручування буде складно.

правильний підбір

Всі види бумерангів призначені для конкретних цілей. Середні і довге волосся потрібно завивати за допомогою товстих і довгих бігуді-бумерангів. На короткі пасма будуть потрібні тонкі інструменти. Якщо користуватися бумерангами різного розміру, то вийде цікавий результат кучерявих локонів. Іншим безпечним способом створення кучерів є використання ганчірок.

вибір виробника

Бігуді-бумеранги розрізняються виробництвом. Найпопулярнішими є інструменти компаній Comair і Dewel Professional. Відомий і бельгійський виробник Sibel. Китайські товари недовговічні: після декількох процедур вони псуються.

Бігуді-бумеранги європейських компаній коштують 150-300 рублів за набір, в який входить 10 шт. Така продукція якісна і довговічна.

професійні засоби

У перукарнях застосовуються професійні засоби — електробумерангі, в яких крім поролонових паличок є спеціальні підставки з дзеркалом і регулюванням температурних режимів. Вони дозволяють проводити процедуру значно швидше, особливо з довгим волоссям.

Для середніх волосся можна придбати стандартний набір. Зазвичай в нього входить 18 паличок. Вартість набору дорівнює не більш 3000 рублів.

процедура накручування

Якщо є бігуді-бумеранги, як користуватися ними? Щоб вийшли привабливі локони, необхідно попередньо ретельно розчесати волосся. Потім потрібно виділити одну прядку і накрутити її до кореня. Після закручування локона потрібної довжини необхідно закрутити кінці бумерангів. Така ж робота виконується з усіма пасмами.

Так потрібно ходити кілька годин, після чого бігуді бумеранги можна прибирати. Вийшов чудовий результат — оригінальні локони. Щоб отримати об’ємні кучері, буде потрібно 3 упаковки інструментів. В цьому випадку необхідно розділити волосся на верхню і нижню частини, їх можна закріпити шпильками.


Накручувати пасма необхідно з кінчиків. Прядки повинні знаходитися на середині бігуді. Щоб локони не розкручувалася, потрібно брати середні пасма. Після накручування зачіску потрібно обробити лаком.

Створення бумерангів своїми руками

Бігуді-бумеранги можна не тільки купити, але зробити самостійно. З ними теж виходять оригінальні локони. Є кілька варіантів створення цих перукарень інструментів.

 • З тканини. Буде потрібно щільний матеріал, який нарізається на смужки по 20 см. Зволожені волосся необхідно накручувати стрічками і згортати в вигляді «бублика», зав’язавши кінчики.
 • З паперу. Для створення домашніх перукарських інструментів потрібно якісний папір. Вона повинна бути довгою, м’якою і гнеться. Тонку вибирати не варто, оскільки вона буде розмокати, рватися. Папір потрібно нарізати на смужки, скрутити в джгути і можна намотувати на них волосся. Такий варіант підійде на короткі і довгі пасма.
 • З фольги. Необхідно створити смужки з фольги шириною 10 см. Потім з них потрібно зробити трубочки, поклавши всередину вату.

Ці варіанти створення інструментів можна комбінувати і застосовувати їх так само, як і звичайні. Якщо немає часу на створення зачіски, то можна використовувати автоматичну плойку. Вона дозволяє швидко і просто створити оригінальну зачіску. Результат процедури залежить від видів приладу.

Зараз у жінок є великий вибір приладів для створення завивки. Зробити красиві накручені локони можна з праскою, стайлером. Із застосуванням різних насадок можна створювати різноманітні зачіски. При їх використанні потрібно слідувати інструкції. Користуватися ними потрібно нечасто, оскільки під впливом високих температур пасма втрачають здоровий зовнішній вигляд.

Корисні поради

 • Виконувати накручування потрібно на зволожені пасма.
 • Для стійкості зачіски необхідно користуватися пінками і мусами.
 • Для збільшення обсягу необхідно розчесати пасма, обернути кілька разів навколо осі і створити джгутик, який накручується на бігуді.
 • Для отримання кучерів однакового розміру необхідно стежити за розміром всіх пасом.


Бігуді-бумеранги дозволяють створювати прекрасні зачіски. Вони вважаються найбезпечнішими, оскільки структура і зовнішній вигляд пасом з ними не псуються. Створювати укладання можна постійно.

Ссылка на основную публикацию