Безопераційна ліпосакція живота і стегон: результати, відгуки і ціна

Безопераційна ліпосакція — це комплекс процедур, спрямованих на корекцію фігури за рахунок ефективного впливу на жирові відкладення, при цьому не порушують цілісності шкірного покриву. Іншими словами, даний комплекс процедур не пов’язаний з хірургічним втручанням, на якому заснована традиційна ліпосакція.

Принцип безопераційної ліпосакції

Зазвичай під ліпосакції розуміють хірургічне втручання з метою видалення накопичених зайвих жирових відкладень в різних ділянках тіла. Вважається, що хірургічна ліпосакція — це панацея, після якої жінка за дуже короткий термін відновлює колишню стрункість і красу.

Однак це все ж повноцінна операція з наркозом і відповідними наслідками. Після неї людині потрібен реабілітаційний період, протягом якого необхідно допомогти організму відновитися після наркозу. Крім того, протягом декількох тижнів потрібно носити коригуючий білизна, щоб запобігти провисання шкіри.

Суть безоперационного видалення зайвого жиру полягає в тому, що жирові накопичення руйнуються під зовнішнім впливом, після чого продукти руйнування організм виводить сам. Цей метод, звичайно, не настільки ефектний, як традиційна ліпосакція, однак і негативних наслідків набагато менше.

Види безопераційної ліпосакції

Методів безоперационного видалення жиру розроблено досить багато. Найчастіше використовуються наступні:

 1. Кавітація. Це безоперационная ліпосакція, що проводиться за допомогою ультразвуку. Наприклад, приладом UltraShape Contour. Під його впливом руйнуються мембрани жирових клітин, в результаті чого вміст клітин виливається в міжклітинний простір, а організм видаляє відходи за допомогою лімфатичної системи.
 2. Існує більш потужний варіант ультразвукового руйнування жиру. Це Vaser ліпосакція, в процесі якої високочастотні хвилі проникають в жирові прошарки за допомогою зонда, введеного під шкіру. Там ліпідні клітини розбиваються, а потім відкачуються за допомогою спеціального інструменту.
 3. Ін’єкційна ліпосакція — це введення медичних препаратів під шкіру за допомогою уколів. У цьому випадку також руйнуються оболонки жирових клітин, а продукти розпаду організм видаляє сам. Жири після руйнування стають емульсією, яка з кров’ю переноситься в печінку, де утилізується на користь організму. Ця процедура хвороблива, оскільки травмує тканини, формуючи гематому.
 4. Водоструминна ліпосакція — це нова методика позбавлення від зайвих накопичень жирової тканини. Метод до геніальності простий. Під шкіру вводяться дві канюлі. Через одну з них надходить вода, вимиває жир, а через іншу вода з жиром випливає. Процедура може проводитися в різних режимах при різному тиску води, кількості і силі вприськов рідини. При цьому больові відчуття зазвичай відсутні.
 5. Лазерна ліпосакція вважається однією з найбільш комфортних процедур. Суть даного методу полягає в тому, що лазерний промінь проникає під шкіру, руйнуючи тільки жирові клітини. Такий вплив холодним лазером здійснюється при місцевому знеболюванні. Сама процедура складається з наступних етапов- спочатку проводиться розмітка зони впливу, потім під шкіру вводяться тонкі трубки (не більше 1 мм в діаметрі), що є провідниками оптоволокна. В результаті відбувається розпад ліпідних клітин. Потім формуються колаген та еластин, які і переробляються організмом.
 6. Бездротовий видалення жиру проводиться за допомогою двох електродів. Один з них вводять під шкіру, інший укладають на поверхню шкіри. Під час подачі електричного струму ділянку шкіри нагрівається приблизно до 35 градусів. Звичайно, з’являється ймовірність опіків, але температурний режим контролюється комп’ютером. В результаті такої процедури жир розтоплюється, а потім віддаляється по спеціальному пристрою, вмонтованому в підшкірний електрод. При цьому судини згуртовуються, що знижує ймовірність появи набряків і гематом.
 7. Ударно-хвильова ліпосакція сприяють видаленню жиру і усунення симптомів целюліту. Робиться це за допомогою хвилі, виробленої спеціальним апаратом. Розбиті клітини жирів переходять в стан емульсії. Найчастіше такі процедури застосовують для підтягування овалу обличчя і усунення другого підборіддя. Однак у цих процедур є вікові обмеження — до 45 років.
 8. Мультіінжекторная ліпосакція проводиться за допомогою введення під шкіру озоно-кисневої суміші, яка повільно і рівномірно дифундує в простір між клітинами. Це не тільки підвищує ефективність руйнування жиру, але і робить процедуру безболісною. Жир розщеплюється, стає рідким і видаляється за допомогою лімфатичної системи.

Показання та протипоказання

Проходити дані процедури можна всім, хто дійсно володіє зайвою вагою. Однак це поняття дуже відносне і суб’єктивно. Якщо жінка вважає, що вона товста, а лікар вважає по-іншому, то варто прислухатися до порад лікаря. Справа в тому, що для проведення ряду процедур ліпосакції важлива товщина жирового шару. Якщо шар жиру маленький, є ймовірність пошкодження інших тканин, наприклад, шкірних або м’язових.

Однак це відноситься скоріше до категорії рекомендацій. Власне протипоказання для безопераціооних видів ліпосакції полягають в наступному:

 • вік неповноліття;
 • захворювання серця з використанням кардіостимулятора
 • ниркова і печінкова недостатність;
 • цироз печінки;
 • вагітність і лактація;
 • цукровий діабет;
 • онкологічне захворювання;
 • індивідуальна непереносимість деяких препаратів.

Переваги і недоліки

У безопераційних методів ліпосакції є маса переваг, які полягають в наступному:

 • швидкому ефекті поліпшення фігури;
 • щодо безболісних і комфортних процедурах;
 • короткому періоді реабілітації;
 • можливості в деяких випадках зменшувати невеликий шар жиру;
 • поліпшенні стану здоров’я;
 • стабілізації обміну речовин;
 • можливості усувати жир в місцях, де хірург зазвичай не наважується діяти, наприклад, на литках, сідницях, щоках, підборідді, руках.

Недоліки полягають в наявності протипоказань, хворобливості деяких процедур і появі гематом з набряками. Особливо це стосується ін’єкційної ліпосакції, після якої з тіла довго не сходять синці і набряки. Існують неприємні наслідки і після процедур, при яких під шкіру вводять трубки і зонд.

Як би акуратно не діяли лікарі, в будь-якому випадку пошкодження шкіри і підшкірних тканин можуть стати причиною нездужань і погіршення стану шкіри в місцях проколів.

Чи безпечні безопераційні методи ліпосакції

Вважається, що всі описані вище процедури безпечні та ефективні. Однак, якщо є протипоказання, то певна ймовірність небажаних наслідків все-таки існує. В той же час:

 1. Деякі процедури болючі, особливо ліпосакція за допомогою ін’єкцій.
 2. Вплив ультразвуку і, тим більше електричного струму створює додаткове навантаження на серце, що в певному віці стає небезпечним.
 3. Ведення деяких препаратів може викликати алергію.

Небезпека існує при будь-якому медичному впливі, проте при безопераційної ліпосакції, якщо дотримуватися запобіжних заходів, вона зведена до мінімуму.

Чи використовується анестезія

Великою перевагою безопераційної (неінвазивної) ліпосакції вважається відсутність необхідності в застосуванні загального наркозу, що знижує ймовірність негативних наслідків, ускладнень і появи раптових патологічних станів.

Місцева анестезія застосовується лише для деяких видів ліпосакції. Звичайна вона пов’язана з необхідністю введення під шкіру різних трубочок. Іноді людина якийсь час відчуває біль в місці, де проводиться процедура. Однак це лише незначні больові відчуття, які не вимагають застосування сильних знеболюючих засобів.

Коли з’явиться результат

Ефект від безопераційної ліпосакції помітний зазвичай незабаром після закінчення лікувального курсу. Однак все залежить від виду ліпосакції.

Зазвичай при ультразвукових процедурах жир догляд «на очах», які не повертаючись зовсім, якщо ви дотримуєтеся дієти і ведете здоровий спосіб життя.

При радіочастотний видаленні жиру тіло відновлюється протягом одного тижня. Сам результат, тобто ефект схуднення спостерігається пізніше — днів через 15-20.

Якщо ви, використовуючи ударно-хвильової метод, боретеся з целюлітом, то видимий ефект спостерігається досить швидко — через тиждень, в крайньому випадку через десять днів. Однак хороший результат триватиме не довго, тому процедуру потрібно проводити з періодичністю приблизно раз в три місяці.

Особливо довго доводиться чекати хорошого результату після ін’єкційної ліпосакції. Це пов’язано з тим, що численні уколи, які переводять жир в гель, породжують спочатку набряки і гематоми, що приховує візуальний ефект усунення жиру. Тіло стає струнким і красивим тільки після того, як по лімфатичної системи піде весь утворився гель, розсмокчуться набряки і заживуть гематоми. Відбувається це зазвичай через 10-15 днів.

Таким чином, краса тіла після безопераційної ліпосакції гарантована. Однак, ефект «схуднення» сильно залежить від виду ліпосакції.

Як змінюється тіло після процедур

Є два виміри ефекту безопераційної ліпосакції — зоровий, тобто суб’єктивний, і об’єктивний, вимірюваний в сантиметрах. Привести тут універсальні величини зменшення, наприклад, обхвату талії, складно, оскільки всі люди різні. Однак після першої процедури, проведеної будь-яким з описаних вище способів, вам гарантований мінус 3-4 см. Ефектно виглядає результат усунення другого підборіддя, коли жінка молодіє на очах.

Якщо ви регулярно боретеся з целюлітом, то говорити про ефект дуже складно, тому що своєчасне проходження процедур ліпосакції позбавить вас від ефекту апельсинових кірок до глибокої старості, тобто до того часу, коли такі дії вам будуть вже протипоказані.

Відгуки

Марина.

Хочу порадіти за чоловіка. Він у мене офісний працівник, тому став рости по горизонталі. Ходити в спортзал і сісти на дієту він ще погодився, а ось піти на ліпосакцію ледве вмовила. Через два тижні я пішла з ним на пляж, де мене відвідала гордість — ось він мій стрункий і спортивний чоловік

Олена.

Мене завжди лякали зміни жінок після пологів. І ось я народила сама. Незабаром з’явилися і зміни — звисає живіт, вуха на попереку і інші надмірності. Як тільки дитина перестав годуватися грудним молоком, я пішла на безопераційну ліпосакцію. Витримала всі ін’єкції, пережила набряки і синяки, зате тепер я знову струнка і красива. Моїй родині за мене не соромно.

Ссылка на основную публикацию