Банки Нижньовартовська — вклади і відсотки

Сьогодні не потрібно переживати, куди інвестувати 100000 рублів, коли можна оформити вигідний вклад в банках Нижньовартовська і інших міст РФ. Так само як і вигідні вклади в банках Кемерово, Нижнього Новгорода, Москви, Благовещенська, депозити Нижньовартовська будуть більш прибутковими при розміщенні на тривалі терміни.

Що таке складний відсоток?

Сьогодні можна оформити вклад в Нижньовартовську з щомісячним зняттям відсотків або погодитися на їх капіталізацію. Щомісяця нараховані відсотки будуть додаватися до основної суми вкладу. В наступному місяці розрахунок проводитиметься вже на більшу суму. Таким чином клієнт може отримати максимальний дохід.

Порада: якщо вам необхідні додаткові вливання в сімейний бюджет щомісяця, варто вибирати депозитні програми з щомісячним зняттям відсотків.

Чи актуальні вклади до запитання сьогодні?

Сьогодні можна оформити вклад з пролонгацією. Після закінчення терміну дії депозитного договору вам не обов’язково їхати в банк, щоб переоформити угоду. Депозит триватиме на такий же термін, але з іншими процентними ставками, чинними на момент пролонгації.

Однак якщо в депозитному договорі не передбачена автоматична пролонгація і клієнт не прийде в банк, щоб переоформити угоду, далі відсотки нараховуватимуться за ставкою вкладу «До запитання». Проте яким би не був вклад «До запитання», клієнту це невигідно, так як за іншими депозитними програмами ставки в рази вище.

На який термін оптимальніше всього оформляти вклад?

Сьогодні в лінійці банківських депозитів можна знайти універсальний внесок на 5 років від Ощадбанку. Однак експерти рекомендують відкривати депозити на 1-2 роки. На такі терміни банки пропонують вищі ставки. Найбільш прибутковими вважаються вклади на тривалі терміни з капіталізацією відсотків.

Часткове зняття основної суми

Вклади з частковим зняттям основної суми створені спеціально для випадків, якщо у клієнта з’являться непередбачені витрати. Щоб повністю не розривати депозитний договір достроково, можна зняти частину суми без втрати раніше нарахованих відсотків. Ставки за вкладами з частковим зняттям основної суми нижче, ніж за стандартними програмами.

У якій валюті краще відкрити вклад?

Через коливання курсу долара багато росіян стали віддавати перевагу валютним і мультивалютних вкладів в Ощадбанку. Останні дозволяють відкрити депозит відразу в трьох валютах. Однак ставки за такими депозитними програмами набагато нижче, ніж за звичайними вкладами в рублях.

Процентні ставки за вкладами в банках Нижньовартовська

Пропонуємо ознайомитися з популярними на сьогоднішній день вкладами в рублях в Нижньовартовську:

  • «Інвестиційний». Популярна депозитна програма від Росгосстрах Банку. Процентна ставка становить 9%. Капіталізація відсотків, так само як автопролонгація і часткове зняття основної суми, не передбачена. Відсотки виплачуються в кінці строку.
  • «Ренесанс Спеціальний». Внесок надається банком Ренесанс Кредит. Процентна ставка — 9%. Відсотки виплачуються в кінці строку. Можлива автоматична пролонгація.
  • «Східний». Депозит від Східного Експрес Банку з річною ставкою в 8,65%. Є можливість щомісячного зняття відсотків або капіталізації. Не допускаються часткове зняття відсотків і автопролонгація.
  • «Стабільний дохід». Вигідний депозит від Нефтепромбанка з щомісячною виплатою відсотків. Ставка за вкладом становить 8,75%. Поповнення вкладу та часткове зняття не допускаються.
  • «Класичний». Внесок від банку Приоб’я з процентною ставкою 8,5%. Поповнення вкладу можливе. Не допускаються капіталізація відсотків, часткове зняття і автоматична пролонгація.
  • «Надійний». Депозит від Нефтепромбанка з можливістю автопролонгації. Депозитна програма передбачає складний відсоток. Ставка за вкладом — 8,10%.
  • «Максимум». Вигідна депозитна програма від КБ «Агропромкредіт» зі ставкою 8,10%. Допускається поповнення. Не можна знімати частину вкладу. Відсотки виплачуються в кінці строку.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Вклади в банках Нижньовартовська — відмінний спосіб накопичити і зберегти заощадження. Найбільш вигідні відсотки спостерігаються за вкладами в рублях на терміни 12-24 місяці. Є депозитні програми з частковим зняттям основної суми без втрати раніше нарахованих відсотків.

Ссылка на основную публикацию