Банки Барнаула, що дають кредит готівкою без довідок

Щоб дізнатися, які діють ставки по вкладах в банках Барнаула, людям слід відвідати їх офіційні сайти і ознайомитися з депозитними продуктами. На них також розміщується інформація, що стосується всіх доступних для клієнтів кредитних програм. Щоб взяти в кредит 1000000 рублів, місцевим жителям необхідно виконати основні вимоги банків, а також надати повний пакет документації. Якщо їм потрібна невелика сума грошових коштів, то вони можуть її отримати в готівковій формі, без поручителів і довідок.

Як оформити готівковий займ в банку?

Щоб взяти готівковий кредит без довідок в банках Барнаула, місцевим жителям необхідно діяти за планом:

 1. На першому етапі слід провести вивчення фінансового ринку. У процесі збору інформації потрібно звертати увагу на умови видачі готівки позик, на процентні ставки, терміни, суму кредитного ліміту і вимоги, що пред’являються до претендентів. Проведений моніторинг місцевого банківського сектора дозволить підібрати кредитну програму з самими комфортними умовами.
 2. Другий етап отримання готівкового позики передбачає заповнення і подання заявки-анкети. Завдяки розвитку інтернет-технологій претенденти можуть це зробити в онлайн-режимі. Досить зайти на офіційний сайт обраного для кредитування фінустанови і заповнити розміщену там форму. Якщо відсутня можливість скористатися інтернетом, заповнити заявку можна в найближчому відділенні банку при його особистому відвідуванні. При собі потрібно мати лише паспорт громадянина та ідентифікаційний податковий номер.
 3. Третій етап — очікування рішення кредитора. Звернення громадян, які бажають взяти кредит в Мурманську і в інших російських містах, можуть розглядатися протягом 1-5 робочих днів. В цей час аналітичний відділ фінустанови займається вивченням зазначеної в заявці інформації, а також робить запит в БКІ про стан кредитної історії претендента. Проведений скоринг дозволяє визначити рівень платоспроможності і благонадійності клієнта. На підставі отриманих результатів приймається рішення щодо доцільності його участі в готівковому кредитуванні.
 4. На четвертому етапі відбувається документальне оформлення програми (за умови отримання від банку позитивного рішення). Претендент повинен особисто прийти в офіс і на місці підписати кредитний договір. При собі він повинен мати пакет документів, необхідних для отримання готівкового позики. Якщо він запитує невелику суму грошових коштів, то досить паспорта, ІПН і другої офіційної документа. Щоб отримати великий кредит, необхідно надати додаткові документи, які переконають банк в платоспроможності претендента. Також може знадобитися заставне забезпечення або залучення до кредитування фінансово заможних поручителів. При вивченні договору потрібно звернути увагу на спосіб розрахунку щомісячних платежів. Бажано вибирати програму, де передбачені диференційовані платежі, завдяки яким можна заощадити на відсотках.
 5. П’ятий етап передбачає видачу готівкового кредиту без довідок в банках Барнаула. Зазвичай це відбувається в такий спосіб: позичальник підходить до касира зі своїм кредитним договором та отримує зазначену в ньому суму грошових коштів.

Зверніть увагу: кожен житель Барнаула, який вирішив оформити готівковий кредит, повинен розуміти, що, ставлячи підпис на договорі, він автоматично приймає на себе певні зобов’язання. Протягом всього терміну дії програми йому необхідно регулярно вносити на кредитний рахунок обов’язкові платежі і не допускати прострочень.

У яких банках Барнаула можна отримати готівковий займ без довідок?

Сьогодні готівковий кредит без довідок можна отримати в багатьох банках Барнаула:

 1. Банк Ренесанс Кредит. У цій фінустанові місцеві жителі можуть отримати до 500 000 рублів в готівковій формі. Заявки розглядаються від претендентів, вік яких не виходить за рамки 24-70 років. Програма оформляється на термін 2-5 років під 15,90% річних.
 2. Уральський Банк Реконструкції та Розвитку. Готівкові кредити видаються на термін від 6 місяців до 4 років під 13,00% річних. Максимальна сума позики не перевищує 200 000 рублів. Вікові обмеження — 21-75 років.
 3. Східний Експрес Банк. Виконавши всі вимоги фінустанови, жителі Барнаула можуть отримати в готівковій формі до 1 000 000 рублів. Діє процентна ставка, що стартує з 15,00% річних. Програма відкривається на термін 1-5 років.
 4. Альфа Банк. Мінімальна сума готівкового позики встановлена ??в розмірі 50 000 рублів. У кредитуванні можуть взяти участь фізичні особи, вік яких коливається в діапазоні 21-70 років. Термін дії програми — 1-3 роки, відсоткова ставка стартує з 13,99% річних.
 5. ОТП Банк. Заявку на готівковий займ жителі Барнаула можуть подати в онлайн-режимі. Кредитний ліміт встановлений в розмірі 50000-750000 рублів. Термін дії програми — 1-5 років. Застосовується процентна ставка від 14,90% річних. Вік позичальників не повинен виходити за рамки 21-65 років.
 6. Совкомбанк. Максимальна сума готівкового позики не перевищує 400 000 рублей. За програмою діє одна з найнижчих процентних ставок — 12,00%. Термін, на який видаються кошти, коливається в діапазоні від 6 місяців до 5 років. Вікові обмеження — 35-85 років.
 7. Газпромбанк. У цій фінустанові жителі Барнаула можуть отримати до 3 000 000 рублів, якщо виконають всі поставлені вимоги. До кредитування допускаються особи, вік яких не виходить за рамки 20-65 років. Річна процентна ставка стартує з 14,50%, термін дії програми — 1-5 років.
 8. Райффайзенбанк. Мінімальна сума готівкового позики встановлена ??в розмірі 90 000 рублей, а максимальна не може перевищувати 1 500 000 руб. Термін кредитування коливається в діапазоні 1-5 років, річна процентна ставка стартує з 14,90%. Вік претендентів — 23-55 років.
 9. Промсвязьбанк. Взяти участь в готівковому кредитуванні можуть фізособи, вік яких не виходить за рамки 23-65 років. Вони можуть розраховувати не більше ніж на 1 500 000 рублів, які видаються на термін 1-5 років. Річна процентна ставка стартує з 14,50%.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Перед тим як взяти участь в кредитуванні, люди повинні дізнатися, чим відрізняється розстрочка від кредиту. Після цього їм слід вивчити всі діючі пропозиції, щоб вибрати відповідну по параметрах програму. Оформити готівковий кредит без довідок в банках Барнаула можна швидко і без особливих труднощів, якщо виконати всі вимоги фінустанови.

Ссылка на основную публикацию