Банк Хоум Кредит в СПб — вклади

Відкрити депозит в будь-якій валюті на сьогоднішній день може практично кожен. З одного боку, це зручно. Однак зазвичай отримати відчутний дохід можна тільки при вкладенні великої суми. Проте, оформляючи депозити в популярних банках, можна бути впевненим у збереженні та захисті грошей від інфляції.

Банк Хоум Кредит в СПб — актуальні вклади в 2017 році

Як і в банку ЮГРА в СПб, в банку Хоум Кредит можна отримувати доходи від вкладів в рублях і у валюті. Тут доступні 7 депозитів. Будь-який потенційний вкладник, звернувшись в банк Хоум Кредит, може розраховувати на високий рівень сервісу і високі процентні ставки.

«Швидкий дохід»

Назва вкладу «Швидкий дохід» говорить сама за себе, адже зберігання коштів з його допомогою можливо лише 9 місяців. При цьому мінімальна сума в 2017 році, яку можна використовувати для першого внеску, складе 1 тисячу рублів, а ставка — 8% в рік. Доступно внесення додаткових коштів в розмірі від 1 тисячі рублів. Зароблені відсотки нараховуються і виплачуються в кінці терміну дії договору. При достроковому вилученні всієї вкладеної суми банк нараховує заробіток за ставкою 0,01%.

«Капітал»

Процентні ставки за кредитами в банках СПб досить низькі. Це можливо завдяки безлічі програм по депозитах з вигідними умовами. Одним з таких вкладів є пропозиція «Капітал», відкрити яке можна при наявності 1 тисячі рублів (як і в попередньому варіанті). Поповнення рахунку також є на суму від 1 тисячі протягом перших 90 днів з дня відкриття. Відсоткова ставка в даному випадку складе 8%, а термін — 36 місяців. Відсотки виплачуються щомісяця і при достроковому розірванні обмежуються ставкою 0,01%.

«Максимальний дохід»

Термін пропозиції «Максимальний дохід» у 2017 році в СПб від банку Хоум Кредит вдвічі менше за попередній варіант. Він становить 18 місяців. За цей час банком щомісячно з капіталізацією або без неї (на вибір) нараховується дохід за ставкою до 9,34%. Мінімальна сума для відкриття і поповнення рахунку — 1 тисяча рублів. Дострокове розірвання договору проводиться за перерахунком за ставкою 0,01%.

«Прибутковий рік»

«Прибутковий рік» — депозит, що відкривається на 12 місяців зі стартовим вкладенням від 1 тисячі рублів. У цьому випадку найбільша можлива процентна ставка складе 9,13%. Можливо і поповнення на суму від 1 тисячі рублів, а також щомісячна капіталізація відсотків (за бажанням вкладника). При достроковому вилученні вкладеної суми перерахунок здійснюється за ставкою 0,01%.

«Прибутковий рік» (в валюті)

Як і вклади в СКБ банку для фізичних осіб, депозити банку Хоум Кредит доступні для відкриття і змісту в валюті (долари і євро). Умови програми «Прибутковий рік» в даному випадку ідентичні умовам однойменного вкладу в рублях. Відрізняються лише суми і процентні ставки. Депозит доступний для відкриття на суму від 100 доларів або євро з поповненням і капіталізацією. Для рахунку в доларах процентна ставка складе до 1,515%, в євро — до 0,503%.

Порада: зазвичай вклади в валюті дозволяють заробляти гроші не тільки за допомогою процентних ставок, але і на коливаннях курсів валют. Вклади в Росбанке і багатьох інших компаніях це припускають. Однак в період нестабільності економіки слід підходити до цього питання обережніше.

Спеціальні пропозиції від банку Хоум Кредит в СПб в 2017 році

Якими б не були процентні ставки за вкладами в банках Самари або Новокузнецька в 2017 році, практично всі банки розробляють і пропонують спеціальні програми з пільговими умовами. У таких випадках, як правило, призначається більш висока процентна ставка і присутні найбільш зручні опції.

«Пенсійний»

Мінімальна сума депозиту «Пенсійний» від банку Хоум Кредит в СПб становить 1 тисячу рублів з доступним поповненням мінімум на цю ж суму. Внесок відкривається на 18 місяців під максимальну ставку в 9,34%. Доступна капіталізація відсотків. При достроковій вимозі всієї суми вкладу діє ставка 0,01%. Оформлення проводиться при наявності пенсійного посвідчення.

«Кабінет»

Депозит «Кабінет» доступний вкладнику, який має можливість внести на рахунок велику суму — від 3 мільйонів рублів. Ця програма передбачає 12 місяців зберігання коштів на рахунку і процентну ставку до 9,29%. Можливе поповнення рахунку на суму від 1 тисячі рублів, а також капіталізація (за бажанням).

Порада: управління рахунками будь-якого вкладу можливо за допомогою інтернет-банку. Щоб отримати до нього доступ, необхідно відкрити вклад, отримати карту «Ключ» і підключити сам інтернет-банк.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Щоб вклади в банку МДМ або Хоум Кредит приносили високі доходи, необхідно ставитися до даного виду заробітку з усією серйозністю. Звичайно, вкладати можна і невеликі суми, що дозволяють пропозиції від Хоум Кредит, але варто звернути увагу і на можливості поповнення та капіталізації, які переконливо можуть збільшити дохід. Варто відзначити, що всі депозити, представлені організацією, припускають високі процентні ставки.

Ссылка на основную публикацию