Багато слизу в шлунку

Шлунок є істотним органом травного каналу. Їжа, яку ми споживаємо, проходить в шлунок, де вона розкладається різними кислотами шлунка.

При нормальному стані внутрішня підкладка шлунка покривається слизовою оболонкою. Секреція слизу з слизової оболонки захищає шкіру шлунка від несприятливих впливів шлункових кислот і вогнищ від виразок і перфорацій.

З іншого боку, іноді слиз має тенденцію накопичуватися в шлунку, який, можливо, переходить з дихального тракту, і це може привести до безлічі порушень GI.

Що таке слиз в шлунку

Слизова оболонка шлунка являє собою шар слизової оболонки шлунка, який включає в себе залози і шлункові ями. У людей це має товщину 1 мм, а її площа поверхні гладка, м’яка і бархатиста. Він складається з основного столбчатого епітелію, lamina propria і мускулатури слизової оболонки.

У нормальному стані він має рожевий відтінок на пилорическом кінці і червоного або червонувато-коричневого кольору з іншої частини його поверхні. У дитинстві він має більш яскравий колір, почервоніння судин більш значна.

Опис шлунка з англійської мови: Stomach- шлунок, Esophagus- стравохід, Fundus- дно, Mucosa- слиз, Submucosa- подслизистая, Muscle laeyers- м’язові шари, Serosa- серозна оболонка, Rugae- складки, Dudenum- дванадцятипала кишка, Pylorus- воротар шлунка .

Він тонкий при серцевій краю, однак товщі до пілоруса. Під час складеного стану органу вони мають численні складки або зморшки, які для значної частини мають поздовжній напрямок і найбільш значимі по відношенню до пілоричному кінця шлунка і за вищою кривизні. Ці складки повністю знищуються, коли орган розтягується.

При обстеженні за допомогою лінзи площа внутрішньої поверхні слизової оболонки викликає дивний стільниковий вид, який покритий воронкоподібними заглибленнями або фовеоли багатокутного або шестикутного типу, які відрізняються від 0,12 до 0,25 мм. в діаметрі.

Це протоки шлункових залоз, а на дні кожного з них видно кілька хвилинних отворів, отвори в трубках сальника. Шлунково-кишкові залози є простими або розгалужені трубчасті залози, які з’являються на набагато більш глибокої частини шлункової ямки, всередині шлункових областей і викладені згинами слизової оболонки.

Є три типи залоз: серцеві залози (в проксимальної частини шлунка), основні (оксінтіческіе) залози (домінуючий тип залози) і пилорические залози.

Серцеві залози в основному складаються з клітин, що продукують слиз, званих ніздрюватими клітинами. У нижній частині оксімальних залоз переважають зімогенние (головні) клітини, які продукують пепсиноген (неактивний попередник ферменту пепсину).

Парієтальні клітини, які виробляють соляну кислоту (HCl), поширюються в залозах, причому більшість з них знаходяться в центральній частині. Верхня частина залоз включає слизові шийні клітини. У цій частині видно діляться осередки. Пилорические залози включають клітини, що секретують слиз.

Ряд типів ендокринних клітин виявлено у всій слизовій оболонці шлунка. Пилорические залози складаються з гастрин-продукуючих клітин (G-клітин). Цей гормон стимулює вироблення кислоти з тім’яних клітин.

Ентерохромаффіноподобних клітини (ECL), виявлені в оксімальних залозах, запускають гістамін, який також є потужним стимулятором кислотної секреції. А-клітини продукують глюкагон, який мобілізує ген печінки, а клітини ентерохромафінних продукують серотонін, що сприяє скороченню гладких м’язів.

Площа поверхні слизової оболонки покрита одним шаром столбчатого епітелію. Цей епітелій починається надзвичайно раптово в серцевому отворі, де відбувається несподіваний зсув від стратифікованого епітелію стравоходу.

Епітеліальна підкладка залізних каналів має один і той же характер і постійна з основною епітеліальної підкладкою шлунка. Значна концентрація йоду за допомогою йодистого натрію (NIS) присутній в муцинозних клітинах епітелію поверхні і шлункових ям дна і пілоричного частини шлунка.

Як правило, накопичення слизу в шлунку може викликати біль в животі, судоми і дискомфорт. Це може також призвести до нудоти і блювоти. Більш того, ви проводите батарею тестів, щоб зрозуміти причину проблеми, однак вони можуть здаватися абсолютно нормальними. Тому, якщо у вас кашель, застуда або алергія на пил або пилок, шлунковий порушення може бути викликано цим станом дихання.

За великим рахунком слиз і мокрота з дихального тракту переміщаються вниз в шлунок. Накопичення слизу в дихальних шляхах може бути пов’язано з вірусною інфекцією, синуситом, бронхітом або астму.

Слиз, яка стікає по горлу, може мати безліч причин, і вам потрібно звернутися до лікаря, щоб встановити точну причину і вибрати конкретне лікування. Найбільш поширеними етіологічними аспектами є алергія, синусит або кислота з шлунку.

Природні способи позбутися від надмірної слизу в шлунку

Наступне природне домашнє засіб допомагає уникнути утворення мокротиння і слизу в дихальних шляхах ((тільки по Милості Аллаха) і, таким чином, не допускати попадання в травний канал, викликаючи порушення шлунка і розлади:

базилік

Базилік бореться з холодом і мокротою і зменшує дію травних кислот в шлунку, тим самим відбиваючи крайній рівень кислотності. Їсти кілька листя базиліка після кожного прийому їжі для полегшення.

гвоздика

Є сильним і значно підвищує перистальтику. Гвоздика допомагає від кашлю і харкотиння практично відразу. Порошок гвоздики і змішайте з столовою ложкою меду і споживайте щодня протягом тижня.

імбир

Імбир — краще домашнє засіб для ефективного лікування негативних симптомів дихального тракту на додаток до шлункової системі.

Кип’ятіть близько дюйма свіжого кореня імбиру в склянці води. Додайте трохи меду. Візьміть два рази в день. У вас також може бути сухий порошок імбиру в поєднанні з салатом. Гінгерол в имбире діють на запалення швидко і полегшують утруднення дихання і згодом допомагають полегшити симптоми харчового каналу.

м’ята

Листя м’яти ефективно знімають запалення шлункової системи. Жуйте близько 5 листя після їжі. Ця трава надає охолоджувальне вплив на підкладку шлунка і стосується болю і дискомфорту. Він позбавляє від накопичення слизу і знімає шлункові судоми.

Індійський агрус

Вони заповнені вітаміном С. Насправді дослідження показують, що ягоди в основному містять вітамін С. Вони допомагають відновити пошкоджену підкладку шлунка і стравоходу.

Він бореться з респіраторними інфекціями і уникає слизу від попадання в шлунок. Отже, уникаючи розлади шлунка. Примать 1 ложку індійського порошку агрусу два рази в день або включите сік свіжої ягоди в свій щоденний режим.

Успіхів! Приємних вихідних!

Ссылка на основную публикацию