Автокредити фізичним особам

В даний час людям стало набагато простіше взяти участь в кредитуванні. Вони мають можливість отримати позику під материнський капітал, оформити кредитні пластик, готівковий або споживчий продукт. Щоб придбати автомобіль, їм слід брати участь в спеціальних програмах, які пропонують різні російські банки. У деяких фінансових установах існує можливість оформлення автокредиту без початкового внеску на новий автомобіль.

Що собою являє програма автокредитування?

Автокредити представляють собою цільові програми банків, в яких можуть взяти участь як фізичні особи, так і суб’єкти підприємницької діяльності. При виконанні всіх поставлених умов клієнти отримують грошові кошти безпосередньо для придбання автомобілів. Деякі фінансові установи можуть встановлювати обмеження по маркам машин, тому позичальникам попередньо потрібно цікавитися цим моментом.

Порада: після оформлення автокредиту придбаний транспортний засіб буде перебувати у власності банку до тих пір, поки клієнт не здійснить остаточні розрахунки.

При видачі автокредитів фінансові установи можуть висувати свої вимоги щодо комплектації, технічного стану і типу оформляються страхових полісів. Набутий за рахунок позикових коштів автомобіль фізичні особи повинні експлуатувати з максимальною обережністю, а також забезпечити йому надійне зберігання. У цьому питанні банки також диктують свої умови. Вони пред’являються особливі вимоги до організації місць зберігання машин, наприклад, тільки стоянка або гараж.

Чи вигідно брати участь в автокредитуванні?

Деякі суб’єкти підприємницької діяльності укладають договори оренди транспортних засобів з екіпажем, якщо хочуть заощадити кошти на формуванні власного автопарку. Ті фізичні особи та представники російського бізнесу, які прагнуть мати власні автомобілі, вважають за краще купувати їх в кредит.

Незважаючи на досить високу затратність, автокредитні програми, які обнародувано фінансовими установами, мають ряд переваг. Для багатьох російських громадян такі позики є єдиною можливістю стати власниками особистого автомобільного транспорту. Щоб пересісти за кермо авто, їм достатньо внести лише частина його вартості, а решту суми перерахує банк. Надалі позичальник буде протягом декількох років повертати борг частинами. Сьогодні можна оформити автокредит, за яким не потрібно вносити початковий внесок. Такі програми користуються великою популярністю серед росіян, які обмежені в коштах і не мають можливості зібрати потрібну суму грошей на передоплату, розмір якої може досягати 20% -30%.

Порада: якщо фізичні особи вирішать оформити автокредит без первісного внеску, вони повинні бути готові до того, що річна процентна ставка збільшиться на кілька позицій. Таким чином, фінансові установи страхують себе від ризиків.

Які документи вимагають банки при оформленні автокредитів?

Щоб оформити найвигідніший автокредит, фізичним особам необхідно зібрати великий пакет документації:

 1. Громадянський паспорт. Позичальнику необхідно надати банку не тільки оригінал цього документа, але і ксерокопії всіх заповнених сторінок.
 2. Копія та оригінал ідентифікаційного податкового номера.
 3. Довідка встановленого зразка, що підтверджує факт отримання щомісячного доходу. Її фізична особа повинна зажадати у свого роботодавця. Деякі фінансові установи самостійно розробляють форми таких довідок, тому даний момент потрібно уточнювати у кредитора.
 4. Якщо в автокредитуванні бере участь чоловік, то йому необхідно надати військовий квиток. Якщо з якихось причин він не проходив службу в армії, то слід передати банку відповідну довідку з військкомату.
 5. Закордонний паспорт або копія посвідчення водія. Ці документи є додатковими, і деякі банки їх не запитують.
 6. Заявка-анкета, яку фізична особа може заповнити при відвідуванні офісу фінансової установи або на його офіційному сайті в онлайн-режимі.

Після подачі в банк заявки на участь в автокредитуванні клієнту слід очікувати відповіді протягом 3-х робочих днів. У рідкісних випадках фінансові установи відразу озвучують свої рішення. У цей час проводиться перевірка кредитної історії претендента на найвигідніший автокредит, вивчаються його документи, звіряються дані. Якщо кредитний відділ і служба безпеки банку переконається в благонадійності і платоспроможності фізичної особи, то йому схвалять заявку.

Як вибрати найвигідніший автокредит?

Сьогодні спостерігається активний розвиток вітчизняного ринку кредитування. Фізичні особи без проблем оформляють споживчі кредити в Газпромбанку і в інших фінансових установах. Завдяки державній підтримці багато банків істотно знизили процентні ставки по іпотечних кредитах, в результаті чого російські громадяни отримали можливість поліпшити свої житлові умови. Людям стало набагато простіше оформити автокредити, за якими банки значно спростили умови і пом’якшили вимоги.

Щоб вибрати найвигіднішу автокредитного програму, фізичним особам необхідно враховувати наступні нюанси:

 1. Розмір початкового внеску.
 2. Річна процентна ставка.
 3. Термін дії автокредиту.
 4. Розмір щомісячного платежу.
 5. Наявність додаткових умов.
 6. Необхідність оформлення страховки КАСКО (ОСАГО є обов’язковим полісом, який повинен знаходитися у водії, які сідають за кермо авто).

Найвигідніші автокредити

Щоб вибрати вигідний автокредит, фізичним особам необхідно уважно вивчити пропозиції найпопулярніших російських банків:

 1. Сбербанк. Ця фінансова установа займає лідируючі позиції на вітчизняному фінансовому ринку. У 2017 році воно пропонує своїм постійним та новим клієнтам взяти участь в автокредитуванні. Банк не встановлює обмежень щодо марок автомобілів, придбаних в кредит, тому позичальники можуть розглядати для покупки будь-яку модифікацію. На новий автомобіль фізичні особи можуть отримати позику в розмірі до 5 000 000 рублів, який видається строком на 5 років. Річна процентна ставка коливається в діапазоні 14,00% -16,00%. Розмір початкового внеску визначається для кожного клієнта в індивідуальному порядку, тому він може становити від 15 до 50% вартості авто. Фізичні особи можуть оформити автокредит в цьому банку на покупку старої машини. У цьому випадку вони можуть розраховувати не більше ніж на 2 000 000 рублів, які потрібно повернути за 3 роки. Річна процентна ставка встановлена ??в розмірі 16,00% -19,00 річних, а розмір початкового внеску коливається в діапазоні від 20 до 50%.
 2. ВТБ 24. Ця фінансова установа на сьогоднішній день пропонує російським громадянам вигідні автокредити. У 2017 році позику на покупку машини можна оформити на гнучких умовах. При придбанні нового автомобіля вітчизняного виробництва клієнтам видається не більше 5 000 000 рублів строком на 5 років. Розмір початкового внеску стартує з показника 20%, а річна процентна ставка становить 14,00% -18,00%. На покупку нової іномарки фінансова установа може видати не більше 5 000 000 рублів під 17,00% -20,00% річних. Термін дії такої авто програми становить 5 років (передбачено дострокове погашення). Розмір початкового внеску встановлюється для кожного клієнта індивідуально — від 20 до 50%. Якщо клієнт ВТБ24 планує стати власником старої машини, то він може розраховувати на позику в сумі до 1 200 000 рублів (терміном на 5 років під 18,00% -21,00% річних).
 3. Альфа Банк. Ця фінустанова спеціалізується в сфері автокредитування і в 2017 році пропонує фізичним особам дуже вигідні програми. Клієнтам, які вирішили придбати новий автомобіль вітчизняного виробництва, може бути видано до 5 600 000 рублей. Термін дії позики обумовлюється в процесі підписання договору, він може коливатися від 1 року до 5 років. За програмою передбачені наступні процентні ставки — 18,00% -21,50% річних. Сума початкового внеску стартує з показника 10%. На покупку старої машини фінансова установа може видати до 4 000 000 рублів строком до 5 років. Розмір відсоткової ставки встановлюється індивідуально (19,00% -22,50%), так само як і величина початкового внеску (від 10%).
 4. Газпромбанк. Ця фінансова установа в 2017 році просуває кілька автокредитних програм. Російські громадяни можуть з його допомогою придбати авто вітчизняного та іноземного виробництва. Також вони можуть взяти участь у державній програмі автокредитування, яка оформляється на пільгових умовах. На покупку нових машин Газпромбанк може видати не більше 4 500 000 рублів. За автокредиту встановлюється фіксована процентна ставка в розмірі 12,00% річних. Термін дії позики коливається в діапазоні від 6 місяців до 7 років. При оформленні покупки фізичним особам доведеться внести початковий внесок, розмір якого залежить від різних факторів (від 20%). Якщо російським громадянам вдасться взяти участь у державній програмі автокредитування, то вони можуть розраховувати на отримання позики в розмірі до 920 000 рублів. Термін, на який видаються кошти, визначається індивідуально (від 6 місяців до 3 років). За державною програмою встановлена ??найнижча в цьому сегменті процентна ставка — 10,00% річних. Розмір початкового внеску стартує з показника 20% від вартості машини.
 5. Россельхозбанк. Ця фінансова установа привертає увагу фізичних осіб, які вирішили в 2017 році оформити найвигідніший автокредит, мінімальними вимогами. Для оформлення позики клієнтам досить зібрати невеликий пакет документів і виконати кілька умов кредитора. На покупку нового автомобіля російські громадяни можуть отримати до 3 000 000 рублів строком на 5 років. Розмір процентної ставки стартує з показника 15,00% річних. При оформленні договору клієнтам потрібно внести початковий внесок у розмірі 22% вартості машини. На покупку уживаного автомобіля Россельхозбанк може видати не більше 3 000 000 рублів під 24,00% річних. Розмір початкового внеску розраховується індивідуально (від 25%), а термін дії програми досягає 5 років. Клієнти цієї фінансової установи можуть взяти участь у державній автокредитного програмі. По ній встановлена ??низька процентна ставка — 13,00% річних, розмір початкового внеску — від 20%, термін кредитування — від 6 місяців до 3 років.
 6. Уралсиб банк. У 2017 році клієнти цього банку можуть оформити автокредити на покупку нових машин вітчизняного та зарубіжного виробництва, а також на транспорт, що був у експлуатації. Якщо фізичні особи виконають всі вимоги фінустанови, то вони можуть отримати позику для купівлі іномарки в розмірі 3 000 000 рублів. За цією програмою діє річна процентна ставка в розмірі 19,00%. Термін дії договору може досягати 5 років. Розмір початкового внеску стартує з показника 20%. На покупку нового автомобіля вітчизняного виробництва фізичні особи можуть отримати не більше 1 500 000 рублів строком на 5 років. Діє процентна ставка в розмірі 18,00% річних, розмір авансового платежу — від 20%. Якщо російські громадяни планують придбання старої машини, то вони можуть отримати в Уралсиб банку на 5 років до 3 000 000 рублів під 19,00% річних. При оформленні їм потрібно зробити авансовий платіж, розмір якого не перевищує 50% вартості машини.
 7. Росбанк. У 2017 році ця фінансова установа істотно поліпшило умови автокредитування. Його клієнти можуть отримати на покупку нового автомобіля (як іноземного, так і вітчизняного виробництва) до 5 000 000 рублів. Річна процентна ставка коливається в діапазоні від 16,00% до 18,00%. Термін дії автокредиту може досягати 5 років (мінімум 6 місяців). Розмір авансового платежу — від 20%. Також у 2017 році для російських громадян стала доступна державна програма автокредитування. Її учасники можуть розраховувати на позику в сумі до 1 150 000 рублів (терміном від 6 місяців до 5 років під 11,00% річних). При оформленні держпрограми доведеться зробити авансовий платіж, розмір якого становить не менше 20% вартості машини.
 8. Русфінанс Банк. У цій фінансовій установі фізичні особи можуть оформити вигідні автокредити. На покупку нової машини вітчизняного виробництва банк видає до 6 500 000 рублів (терміном до 5 років під 18,00% річних). Для придбання нової іномарки клієнти можуть отримати до 6 500 000 рублів не більше ніж на 5 років. Діють максимально низькі процентні ставки — 7,00% -20,00% річних. На покупку старої машини Русфінанс Банк може видати не більше 950 000 рублів (під 24,00% річних терміном до 5 років). Такі клієнти повинні будуть внести авансовий платіж в розмірі 40% вартості авто.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Вивчивши всі пропозиції великих російських банків, фізичні особи зможуть вибрати найвигідніший автокредит. По ньому повинні бути встановлені максимально низькі процентні ставки і надана можливість отримання великої суми грошових коштів. Також слід враховувати вимоги, які пред’являються до позичальників, і наявність додаткових умов.

Ссылка на основную публикацию