Автокредит в Ощадбанку — процентні ставки в 2016 році

Купівля автомобіля в кредит є одним з основних варіантів стати співвласником нового авто. Для банків цей кредитний продукт також досить цікавий, тому що по ньому ризик неповернення позикових коштів компенсується ліквідною заставою. Програми автокредитування є в багатьох банках, не є винятком і Ощадбанк. Популярність пропозицій від цього банку очевидна. Тут традиційно прийнятні процентні ставки, гнучкі умови кредитування, а також широка мережа відділень по всій країні.

Умови автокредитування в Ощадбанку

В даний час Ощадбанк пропонує кілька програм кредитування придбання автомобіля, які розрізняються по процентних ставках, особливостям придбання і т.д. Наприклад, Сбербанк дозволяє придбати не тільки нові автомобілі, але і колишні у вживанні, що реалізуються акредитованими автосалонами.

Порада: в 2016 році Ощадбанк не розміщує на своєму офіційному сайті інформацію з автокредитування. Це викликано тим, що в даний час автокредити видає один з банків, що входять в групу Сбербанк — Сетел. Тому всі умови оформлення кредитних продуктів відповідають вимогам Ощадбанку.

Для оформлення автокредиту позичальник повинен відповідати таким умовам:

  • Вік позичальника — не молодше 21 року і не старше 75 років на момент закінчення кредитного договору;
  • Стаж роботи на останньому місці не менше 6 місяців, а загальний стаж не менше 5 років;
  • Наявність постійної реєстрації в місці знаходження відділення банку;
  • Позитивна кредитна історія — в 2016 році Ощадбанк допускає закриту прострочення тривалістю не більше 3-х днів;
  • Підтверджений дохід, який повинен забезпечувати можливість щомісяця вносити платежі по кредиту.

Для окремих категорій позичальників банк пропонує спеціальні умови. Наприклад, учасникам зарплатних проектів немає необхідності підтверджувати свій дохід, або автомобільний кредит для пенсіонерів в Ощадбанку передбачає пільгову ставку і мінімальний пакет документів.

При придбанні автомобіля в кредит необхідно пам’ятати, що його обов’язково потрібно буде застрахувати по ОСАГО і КАСКО. Причому укласти договір страхування можна тільки з акредитованої ощадбанком страховою компанією. У цьому автокредит схожий з умовами отримання іпотеки в Ощадбанку. Страхувати авто буде необхідно на всьому протязі терміну дії кредитного договору. У разі дострокового погашення кредиту у позичальника є можливість повернути страховку по кредиту в Ощадбанку. Але тільки щодо КАСКО так як ОСАГО є обов’язковим видом страхування для всіх власників автотранспорту, тому потрібно переукладати договір страхування відповідальності автовласника при достроковому закритті кредиту немає необхідності.

Більшість програм автокредитування передбачає внесення початкового внеску. В середньому його розмір становить 15% від вартості автомобіля, але є можливість придбати авто і без першого внеску.

Кредит на автомобіль без початкового внеску від Ощадбанку

Сбербанк бере участь у програмі пільгового автокредитування, тому у позичальника є можливість зробити перший платіж сертифікатом, отриманому при утилізації старого авто. Але в цьому випадку слід пам’ятати, що придбати можна тільки ті автомобілі, які включені до переліку програми утилізації. У нього входять, наприклад, всі моделі Лади, УАЗ, ГАЗ, деякі КІА.

Крім того, у банку підписані угоди з деякими автодилерами, які також дають можливість придбати автомобіль без початкового внеску. Найчастіше такі умови доступні для окремих клієнтів банку, наприклад, мають вклади, відмінну кредитну історію саме в Ощадбанку, зарплатних клієнтів.

У деяких випадках позичальники, з огляду на невеликий відсоток на споживчий кредит в Ощадбанку, вважають за краще оформити для покупки авто саме такий кредит. В цьому випадку необхідності в первинному внеску немає, також немає потреби щороку страхувати автомобіль, що в певній мірі робить такий варіант кредитування придбання автомобіля більш привабливим. Однак заявки за споживчим кредитом оформляють рідше, ніж на автокредити, а процентна ставка за потребами все ж вище, ніж в більшості автокредитів.

Автокредит від Ощадбанку — процентні ставки в 2016 році

Розмір процентної ставки по автокредитах в Ощадбанку в 2016 році залежить від конкретної програми кредитування. Мінімальна ставка становить 5 відсотків річних, а максимальна може досягати 24 відсотків.

На розмір ставки впливає:

  • Вартість придбаного авто;
  • Строк кредиту;
  • Клас або марка — в окремих продуктах;
  • Розмір початкового внеску;
  • Кредитна історія позичальника.

Тут необхідно враховувати один нюанс — на автомобілі преміум класу процентна ставка може бути нижче, ніж на покупку автомобілів економ-сегмента. Це викликано особливими відносинами банку і окремими автодилерами. Тому експерти завжди радять оформляти автокредити НЕ через банки, а безпосередньо в автосалонах. Це дозволяє скоротити процес обробки заявки, так як банку немає необхідності перевіряти продавця, а також отримати знижку по кредиту за рахунок різних програм лояльності. Деякі такі програми передбачають мінімальну процентну ставку, яка поширюється на окремі моделі або комплектації.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Оформити автокредит на прийнятних умовах можна більшості позичальників. Досить мати необхідний рівень стабільного доходу і бездоганну кредитну історію. До речі, перед візитом до банку має сенс дізнатися кредитну історію, що дозволить заздалегідь визначити можливі умови кредитування і відповідні кредитні продукти.

Ссылка на основную публикацию