Автокредит без початкового внеску в автосалоні (Єкатеринбург)

Автокредит, за умовами якого не потрібно платити перший внесок, дає можливість купити і почати користуватися машиною, не заплативши при цьому ні копійки. Але в той же час покупець бере на себе серйозні зобов’язання і повинен буде повернути вартість кредиту з відсотками в чітко обумовлений термін, обов’язково оформити КАСКО. Ми дізнаємося, де в Єкатеринбурзі найвигідніше купити машину в розстрочку без первісного внеску і без банку і як зробити правильний вибір.

Специфіка кредитних програм для покупки автомобіля

Автомобільні салони, будучи партнерами різних банків, можуть оформляти кредити для того, щоб клієнт міг купити машину без відвідування фінансової установи, але самостійно їх не видають. Взяти автокредит без первісного внеску прямо в автосалоні зручно і швидко, але тут кредитних програм такого плану буде набагато менше, ніж у банку. Нерідко при самостійному пошуку автокредиту в банку покупець знаходить більш вигідну пропозицію, ніж в салоні, хоча для цього і доведеться витратити час, сили на збір документів, очікування позитивного рішення. Практично всі автокредитні програми банків Єкатеринбурга передбачають обов’язкове оформлення при покупці машини КАСКО, ОСАГО і завжди дуже ретельно перевіряють пакет документів, пред’являють підвищені вимоги до кредитоспроможності позичальника. До того ж відсоток за користування кредитом, як правило, дуже високий. Це пояснюється не тільки зручністю пропозиції для клієнта, а й тим, що банк ризикує своїми грішми, не вимагаючи початкового внеску.

Крім банків можна звернутися в спеціалізовані компанії Єкатеринбурга, які співпрацюють з виробниками і надалі можуть надавати послуги з обслуговування, ремонту авто (наприклад, «РосАвтоТрейд», «Driveavto»), або в автосалони-партнери. Як правило, займ для покупки машини без початкового внеску дають тільки на нові авто, а термін виплати боргу не перевищує 7 років. Також можна оформити автокредит без первісного внеску на старий автомобіль, ця послуга доступна в багатьох салонах. Авто в лізинг для юридичних осіб (як і фізичних) — відмінна можливість заробити і швидше виплатити кредит.

Порада: якщо позичальник не може визначитися з оптимальною кредитною програмою, щоб купити машину, можна звернутися до кредитного брокера (наприклад, Оптима Кредит і ін.), Який розповість про умови і підводні камені кожної з них.

У кожного банку розроблений свій пакет документів, необхідних для оформлення автокредиту без початкового внеску. Такий же або спрощений варіант вимагають і в автосалоні. Як правило, він включає в себе:

 • паспорт громадянина РФ з державною реєстрацією в Єкатеринбурзі або області;
 • заяву-анкету на отримання позики;
 • другий документ, що підтверджує особу (посвідчення водія, військовий квиток);
 • довідка про доходи за формою 2-ПДФО;
 • копія трудової книжки, завірена за місцем роботи;
 • копія Свідоцтва про постановку на облік в податковому органі з присвоєнням ІПН;
 • для ІП — податкова декларація;
 • документи на власність.

Експрес-позики без початкового внеску в автосалонах Єкатеринбурга можуть оформити при наявності тільки паспорта та додаткового документа, що підтверджує особу, всього за кілька хвилин. Але процентна ставка в такому випадку буде вище, ніж зазвичай. В якості гарантій при оформленні автокредитів автосалон завжди вимагає обов’язкове страхування життя і здоров’я, самої машини. Часто вартість такої послуги досягає 10% вартості авто. Як правило, кредитор вимагає, щоб період роботи на останньому місці працевлаштування був не менший 4-6 місяців, а загальний стаж не менше 2 років. Багато банків висувають додаткові вимоги до віку позичальника (найчастіше від 21 до 65 років), наявності постійного джерела доходу.

У фінансовій установі кредитну заявку розглядають, як правило, до 5 днів. У багатьох автосалонах Єкатеринбурга при наявності всіх необхідних документів кредит часто оформляють за кілька годин, а в деяких навіть допомагають зареєструвати авто в ДАІ. Після схвалення заявки на кредит клієнт повинен буде надати працівникові банку оригінали документів, підписати кредитний договір. Після цього фінансова установа перераховує кредитні гроші на рахунок компанії-дилера.

Порада: якщо прийнято рішення купити машину в автосалоні в кредит без початкового внеску, потрібно бути готовим до того, що в її вартість буде включена сума переплати за такі пільгові умови.

Крім переваг автокредиту в автосалонах Єкатеринбурга без початкового внеску, варто завжди пам’ятати і про значні недоліки.

 1. Висока процентна ставка.
 2. Обмеженість вибору марок, моделей авто.
 3. Обов’язкове страхування КАСКО, як правило, в певній фірмі без права вибору її клієнтом.
 4. Високі штрафні санкції в разі прострочень платежів.

Перед тим, як купити авто в кредит, важливо уважно вивчити договір, звернути увагу на відсутність додаткових комісій за деякі послуги: розгляд заявки, відкриття рахунку, дострокове погашення позики, відсоток за прострочення щомісячного платежу.

Порада: деякі банки Єкатеринбурга дають можливість відмовитися від КАСКО, ОСАГО, але це неминуче тягне за собою збільшення процентної ставки.

Банки пропонують купити машину в кредит, використовуючи різні формати угоди:

 • класичний (після написання заяви і схвалення документів фінансова організація оформляє кредит по процентній ставці на кілька років);
 • безвідсотковий або факторинг (відсутність процентної ставки банк компенсує великим початковим внеском);
 • traid-in (кредитна програма доступна тільки при наявності старого авто, початкового внеску немає);
 • buy-back (зворотний викуп машини).

Практично кожна фінансова організація Єкатеринбурга пропонує купити машину в форматі експрес-кредитування, коли за додаткову плату оформлення позики відбувається в дуже короткі терміни. А ось в автосалонах така послуга є не завжди. Погашення кредиту найчастіше проводять рівними платежами щомісяця. За дострокове погашення позики додаткових комісій практично ніколи не вимагають. Вносити платежі можна різними способами: каса банку, інтернет-банкінг, через мобільні додатки.

Найвигідніші пропозиції банків і автосалонів Єкатеринбурга

Умови отримання автокредиту без початкового внеску в банках і автосалонах Єкатеринбурга різні. Щоб вибрати кращий варіант, варто детально проаналізувати всі пропозиції.

Банківські кредитні програми, які допомагають придбати авто без початкового внеску:

Фінансова установа в Єкатеринбурзі Назва автокредиту Процентна ставка Максимальна сума кредиту (в рублях) Щомісячний платіж в руб. Строк кредиту
ЛокоБанк «Автокредит для повторних клієнтів»

 

14,4% 5 000 000 82 630 до 7 років
Запсибкомбанк «Стандарт» (кредитна програма доступна клієнтам, які отримують зарплату на картку ПАТ «Запсибкомбанк») 16,25 — 16,5% до 100% вартості авто розраховується індивідуально До 5 років
Райффайзенбанк «Без початкового внеску» (тільки для Chevrolet або Hyundai) 17,9 — 19,9% 1 000 000 розраховується індивідуально 5 років
ВТБ 24 «Свобода вибору» (покупка авто у фізичної особи) від 15,9 до 26,9% в залежності від умов 3 000 000 Залежить від суми позики і розраховується окремо для кожного клієнта до 5 років
БистроБанк «Автомобілі» 16,8 — 21,8% 700 000 розраховується індивідуально до 7 років

Де купити машину в кредит: кращі пропозиції автосалонів Єкатеринбурга:

Назва автосалону Банки-партнери Процентна ставка Особливості Можливість відмовитися від КАСКО Максимальна сума в руб.
DriveAuto 15 партнерів (Альфа-Банк, БистроБанк, Локо-Банк і ін.) від 9,5% Більше 30 програм кредитування, допомога на всіх етапах покупки

 

є 1 000 000
Luxcar 13 партнерів, але без внесення початкового внеску працює тільки АйМаніБанк, ВТБ24, Союз, Пошта) від 16,9% до 30% Система trade-in, кредитний брокер від автосалону, можливість онлайн-заявки на кредитування немає розраховується індивідуально
Мас Моторс (на моделі Opel) 26 партнерів 4,5% Додаткові знижки, бонуси, комплект зимової гуми з дисками в подарунок (для жителів Єкатеринбурга) немає 3 500 000

Цікаві варіанти автокредитів в Нижньому Новгороді на авто з пробігом пропонують такі автомобільні салони, як «Автостайл» (Базовий проїзд, д. 3), «З пробігом» (Бурнаковська проїзд, 1), БЦР МОТОРС (вул. Новікова-Прибоя, 2) та ін. Також вигідно взяти машину в лізинг. При цьому важливо грамотно скласти акт прийому-передачі автомобіля до договору оренди. У документі обов’язково обумовлюють обов’язки сторін, дії в разі ремонтних робіт, ДТП.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Автосалони Єкатеринбурга пропонують багато програм автокредитування на різних умовах, у тому числі без початкового внеску. Серед них є і досить вигідні варіанти, але завжди варто пам’ятати про те, що, купивши машину в автосалоні без відвідування банку, комфорт та економію часу все одно доведеться оплатити. В обмін на швидке оформлення, індивідуальні консультації менеджера і особливі умови покупки машини доведеться погодитися з умовами видачі автокредиту: висока процентна ставка, обов’язкове страхування, обмежений модельний ряд авто, додаткові комісії.

Ссылка на основную публикацию