Авто в розстрочку без первісного внеску і без банку

В даний час автомобіль є такою ж важливою складовою сучасного життя, як мобільний телефон і багато інших речей, без яких ми не можемо обходитися. Однак висока вартість не дозволяє більшості сімей в країні придбати нову або вживану машину за свої власні гроші.

Саме тому багато банків уже давно практикують видачу кредитів на автомобілі. Однак для їх отримання в різних фінансових установах бажано володіти певною інформацією, наприклад, важливо знати, як подати онлайн-заявку на кредит в Альфа-Банку, реквізити Хоум Кредит Банку для оплати кредиту, а також як взяти автокредит в Нижньому Новгороді чи інших регіонах. Крім цього, може виникнути термінова необхідність в грошах, що змушує з’ясовувати інформацію про те, як продати машину, якщо вона в кредиті. Можливий варіант, коли машину після аварії продають частинами. Сьогодні роблять навіть переробку шин в крихту і на цьому отримують гроші.

Різні способи купити автомобіль

Останнім часом з’явилася можливість придбати авто без необхідності брати кредит в банку. Якщо немає бажання зв’язуватися з кредитом, то можна спробувати взяти авто в розстрочку без первісного внеску і без банку. Це можна зробити, якщо самостійно знайти продавця, який погодиться оформити розстрочку. Шукати такі варіанти можна за допомогою засобів масової інформації, в інтернеті або в автосалонах, які надають послуги з реалізації машин від приватних осіб.

Для цього потрібно знати, яким чином взаємодіють всі ланки ланцюга: покупець, автосалон і продавець. На сьогоднішній день ні в кого не викликає подиву, що салони беруть на реалізацію автомобілі, виступаючи в ролі посередників і заробляючи за рахунок комісійних зборів. Тому, навіть якщо авто знаходиться в автосалоні, це не означає, що він виступає в якості продавця.

Процедура покупки авто в розстрочку через автосалон

Коли покупець вибирає вподобаний автомобіль, він обумовлює всі деталі можливої ??угоди з співробітниками автосалону в телефонному режимі або особисто. Потім вирішується питання про зустріч безпосередньо з продавцем машини, після чого автомобіль можна буде купити в розстрочку без первісного внеску або використовувати альтернативний варіант — взяти в оренду з подальшим викупом.

За великим рахунком різниці між цими двома варіантами немає практично ніякої. Після підписання договору всіма сторонами продавець оформляє на покупця доручення, що дає йому право на керування транспортним засобом відразу ж при виході з салону.

Порада: рекомендується в договорі детально прописати розмір щомісячного платежу і інші нюанси, щоб надалі не виникали розбіжності, через які доведеться звертатися до суду.

Відповідно до нинішньої практиці, покупець забирає машину відразу після підписання договору, не дивлячись на те, що право власності він отримує тільки при виплаті всієї вартості транспортного засобу. Це дуже зручно, адже авто можна використовувати, навіть не виплативши всю його вартість.

Але можливий і інший варіант — покупець отримує право власності відразу після оформлення договору. В такому випадку новому господареві необхідно відразу ж поставити авто на облік в ГИБДД. Але тут вже продавець може виявитися обдуреним. Тому найчастіше в договір вноситься пункт про заставне майно покупця. Він буде дійсний до виплати всієї необхідної суми.

Основні відмінності розстрочки від кредиту

Ніхто не буде сперечатися, що розстрочка — більш вигідний варіант у порівнянні з кредитом, тому що вона не вимагає тривалого періоду очікування, поки розглядається заявка. Це пов’язано з тим, що банки при кредитуванні авто використовують чітко обумовлені програми. Тому набагато простіше і швидше домовитися безпосередньо з продавцем, що не висуває ніяких жорстких вимог. Однак навіть при оформленні розстрочки без початкового внеску рекомендується уважно вивчити всі умови договору.

Але найбільша відмінність між банком і приватником при придбанні авто в кредит або розстрочку полягає в тому, що останнього не контролюють ніякі державні органи, а перший працює під суворим наглядом, котрі діють на рівні законодавства. Розстрочка буде особливо вдалим вибором для осіб, які не в змозі підтвердити свій дохід або мають негативну кредитну історію. Головне — це знайти підходящу машину.

Авто в розстрочку без первісного внеску без звернення до банку — хороший варіант для тих людей, які раніше мали прострочення в кредитних установах. Негативна кредитна історія може стати істотною причиною відмови вам в автокредитуванні. Не варто наївно припускати, що якщо були проблеми з одним банком, то в іншому видадуть без проблем і без початкового внеску кредит на авто. Вся інформація про позичальників зберігається в єдиному Бюро кредитних історій і в разі необхідності надається банку в повному обсязі.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Авто в розстрочку без первісного внеску і без банку — хороший варіант для людей, що мають неофіційні доходи, так як в цьому випадку не потрібно буде надавати довідку про свій заробіток. Так, є певний ризик зіткнутися з шахраями, але якщо все буде в порядку, тоді ви отримаєте новий автомобіль без передоплати і будете щомісяця робити певний внесок. Ніякої переплати, ніяких відсотків, дуже вигідно, потрібно тільки треба знайти підходящого продавця, який погодиться на такі умови.

Ссылка на основную публикацию