Апаратна косметологія: види процедур, зони застосування, очікуваний результат

Процедури омолодження для обличчя і тіла, здійснювані за допомогою спеціальних пристосувань і приладів, називається апаратної косметології.

Напрямок стало справжнім проривів в індустрії краси, і завоювала почесне перше місце серед інноваційних відкриттів 21 століття.

Сучасні девайси і технологічні розробки дають змогу призупинити вікові зміни, змоделювати вади шкірних покривів і поліпшити зовнішність жінки, що є головною зовнішньою формою вираження ділового іміджу в суспільстві.

особливості напрямку

Що являє собою апаратна косметологія?

Якщо коротко і доступно, то це поняття характеризується як устремління різних сеансів для омолодження шкіри обличчя і тіла, які базуються на використанні суперсучасних апаратів.

Застосовувані косметологічні установки і девайси ефективно впливають на організм і мають ряд позитивних характеристик, а саме:

  1. Багатофункціональність (один і той же препарат застосовують для вирішення різних завдань, пов’язаних із зовнішністю).
  2. Глибоке стимулюючий і оживляє вплив, і як підсумок — видима і виражена ефективність.
  3. Мінімальна сила больового подразника під час сеансу (не травмують шари дерми, не вимагають загального наркозу).

Апаратну косметологію поділяють на види, де визначальним фактором виступають різні ознаки. Фахівці класифікують комплекс сеансів виходячи з наступних напрямків:

  • різновид процедури (вакуумне видалення підшкірних відкладень, підтяжка обличчя, депіляція, масажні маніпуляції та інше);
  • розташування проблемної області (декольте, сідниці, ноги, обличчя);
  • метод впливу (промінь лазера, ультразвукові коливання, електричні імпульси і інші).

Розберемо детально комплекс процедур апаратної косметології.

Для обличчя

Для догляду за обличчям фахівці застосовують безліч різних процедур як в комплексі, так і одномоментно або по черзі.

Сеанси спрямовані на очищення шкірних покривів, їх підтяжку і усунення ознак старіння.

До загальних позитивних якостей таких пристосувань відносять:

  • делікатне вплив;
  • неможливість пошкодження шкірних покривів;
  • відмінний результат.

пілінг

Особливу захід по очищенню поверхневих шарів дерми, в результаті якої згладжується нерівний рельєф шкіри і дрібні складки, отшелушиваются старі і відмирають клітини, закриваються розширені пори, усуваються чорні точки, шкіра насичується поживними речовинами і мікроелементами.

Вплив пілінгу здатне в рази посилити кисневий доступ до тканин, прискорити їх відновлення, пожвавлення і активізувати вироблення колагену, що значно підвищить тургор дерми.

Чистку особи здійснюють кількома способами.

ультразвуковий

Поверхнева фізична чистка шкіри, яка забезпечує відторгнення ороговілих клітин за рахунок розриву їх сполучних ланок.

Головний напрямок способу — це видалення акне і підшкірної жирової клітковини. Процедура заснована на впливі ультразвукової хвилею на верхні шари епідермісу.

В результаті, на обробленій ділянці відбувається ефективний масаж шкірних покривів, розсмоктування спайок, розпушення сполучних тканин, поліпшення кровотоку і обмінних процесів.

Підсумковий результат зберігається протягом 14 днів. Сеанс пілінгу не викликає побічних проявів і застосовується практично без обмежень.

Вартість — від 2 500 рублів.

вакуумний

Одна з найбільш сприятливих та ефективних процедур для поверхневої чистки шкірних покривів і стимуляції кровообігу в тканинах.

Маніпуляція відрізняється безболезненностью, чи не порушує цілісності шкірних покривів і м’язових структур.

Особливий апарат створює ефект вакууму, який сприяє розкриттю пір і поглинає з них забруднення, пробкові освіти. Крім цього, вакуумна обробка сприяє відторгненню ороговілого шару, що зменшує кількість вугрових прищів і вирівнює рельєф дерми.

Метод часто застосовують в комплексі з мануальним очищенням, так як самостійно йому не під силу впоратися з забрудненнями в глибоких шарах шкіри.

Головним протипоказанням виступає наявність судинної сіточки на обличчі. Побічні прояви не спостерігалися.

Ціна 1 200-1 800 рублів.

Алмазний пілінг

Інша назва методу — микродермабразия. Спеціальні насадки пристрою для обробки епідермісу пройшли обробку діамантовою крихтою. Спосіб підходить для всіх типів дерми і використовується на самих різних ділянках тіла.

Під час маніпуляції шкірні покриви очищаються методом шліфування. Відбувається делікатне вплив на верхній шар шкіри і ефективне відлущування ороговілих частинок.

Подрібнений абразивний матеріал насадок злегка травмує дерму, що сприяє виробленню колагенових волокон. В результаті шкіра стає м’якою і пружною.

До абсолютних протипоказань відносять бронхіальну астму, наявність судинних зірочок, захворювання шкіри і серцево-судинної системи.

Для отримання відмінного результату необхідно провести мінімум 5 сеансів. Вартість — 2 800 рублів.

JetPeel

Газорідинний пілінг здійснюється особливою насадкою апарату з мікроскопічним соплом. Даний метод відрізняється безпекою та ефективністю впливу на шари шкіри без безпосереднього контакту з ними.

Стиснене повітря і особливі лікарські суміші доставляються в епідерміс за допомогою струменя, яка випускається під тиском.

Метод комплексно вирішує проблему: очищає, впливає температурним тиском, насичує дерму киснем і вітамінами, видаляє забруднення і знижує запалення соляними розчинами.

Для найкращого результату рекомендовано 5 маніпуляцій. Тривалість ефекту становить 6 місяців. Найчастіше застосовується для усунення ефекту «апельсинової кірки».

Один сеанс коштуватиме від 2 500 рублів.

лазерний

Метод спрямований на відлущування ороговілих клітин дерми і запуск процесів відновлення і пожвавлення.

Спосіб зазвичай застосовують для усунення рубців, мімічних і вікових зморшок, видимих ??судинних патологій.

Щоб купірувати дискомфортні відчуття під час сеансу, фахівці використовують гелевидні кошти з охолоджуючим ефектом і анестезуючі препарати місцевої дії.

Якщо під час процедури правила техніки безпеки будуть порушені, зростає ризик термічних ушкоджень шкіри і появи пухирів.

Лазерний пілінг не застосовують при індивідуальній непереносимості потоку променевої енергії. Вартість від 2 800 рублів.

гальванічний

Метод полягає в обробці шкіри гальванічним струмом. Насадка є електрод з первинним негативним зарядом і вторинним — позитивним.

Провідники здатні витягнути частинки бруду з найглибших структур дерми і перетворити їх в дисперсію, що складається з бульбашок (піна), результативно омолодити шкіру, забезпечити м’язи належним тургором і активізувати переміщення великих білкових молекул (лімфи).

Метод заборонено застосовувати при наявності кардіостимулятора або імпланту з металевого сплаву. За один сеанс доведеться заплатити від 1 300 рублів.

броссаж особи

Брашінг застосовується для збереження краси та молодості і здійснюється спеціальних щетинистих пристосувань.

Шкірні покриви піддаються механічній обробці з метою стимуляції їх сплячих глибоких ресурсів.

В процесі обробки видаляються чорні крапки, знижується видима пігментація (червоні плями, веснянки), активізується кровообіг, прискорюються обмінні процеси, зморшки розгладжуються, шкіра стає пружною і зволоженою.

До протипоказань відносять шкірні захворювання і сильно виражені ознаки старіння. Для досягнення бажаних результатів рекомендується 8 сеансів, кожен з яких складе від 2 700 рублів.

У відео експерт розповість про різновиди пілінгів і їх ефективності.

Для шкіри обличчя

Більшість жінок помилково вважають, що застосування апаратів в косметології — це не що інше, як ліфтинг або підтяжка дерми.

Однак напрямок включає в себе і сеанси по розгладженню складок і усунення ознак старіння.

Дані маніпуляції фахівці рекомендують жінкам середнього віку для збереження тонусу дерми і молодості.

термаж

Головним джерелом впливу виступає радіохвиля. Вона нагріває колагенові волокна до потрібної температури, тим самим підвищуючи щільність і пружність дерми.

Крім цього, відбувається інтенсивна стимуляція виробництва колагену і еластину на клітинному рівні.

Ефективність відносять до наростаючим результатами, тобто підсумок застосування методу можна оцінити через півроку.

Шкірні покриви набувають підтягнутий вигляд, мають здоровий колір, зникають прояви втоми. Вартість буде залежати від площі оброблюваної ділянки.

Сприятливий вплив на обличчя і зону декольте варто близько 80 000 рублей.

лазерна біоревіталізація

Даний спосіб насичує дерму гіалуроновою кислотою, при цьому, не порушуючи цілісності покривів.

Завдяки маніпуляції відбувається відновлення водного балансу, зникають набряки, формується ефект ліфтингу.

Проведення сеансу по всіх ділянках особи коштує близько 11 000 рублів. Для досягнення максимальних результатів буде потрібно 6 сеансів.

біохімічна стимуляція

Ця маніпуляція є своєрідною масажною процедурою, яка здійснюється методом механічної вібрації, надаючи стимулюючу дію на м’язові структури і підвищуючи їх тургор.

Курс включає в себе 8-10 сеансів. В результаті шкіра підтягується і омолоджується.

Вартість одного сеансу становить 1 200 рублів.

фонофорез

Під час процедури фахівець впроваджує під шкіру пацієнта омолоджуючі склади, використовуючи в якості провідника ультразвукові коливання.

Ефективність буде визначатися за типом лікарської сивороткі.Во час сеансу шкірні покриви не травмуються.

Від 1 000 рублів.

Електропорація

На етапах впливу відновлюють склади потрапляють в глибокі шари дерми за допомогою електроструму.

Ефективність буде визначатися виходячи з інтенсивності впливу, різновиди сироватки. Травми шкіри виключені.

Ціна — від 1 200 рублів.

кріотерапія

Метод базується на лікуванні холодом. Під час маніпуляції на організм людини впливають наднизькі температури.

Різке охолодження підсилює обмінні процеси, покращує кровообіг, зміцнює м’язовий тонус, підвищує пружність шкіри і стимулює тканини до регенерації.

Метод не застосовують при захворюваннях серця і судин, а також при вираженій клаустрофобії і алергічних проявах на холод.

Від 700 рублів.

мікрострумова терапія

Застосовується для розгладження зморшок і підтяжки шкірних покривів.

Вплив полягає в незначних імпульсах електроструму, які роблять благотворний вплив на клітини тканин.

Курс відновлення — 8 маніпуляцій. Вартість — 1 300 рублів.

Фотоліфтінг

Головне застосовується пристосування — лазер. Він нагріває шкірні покриви, що стимулює виробництво колагенових волокон і еластину, сприяє природному відновленню клітин.

Лазерний промінь здатний спровокувати незначне травмування шкіри, щоб запустити приховані ресурси організму для регенерації та посилити клітинний обмін.

Вплив дозволяє досягти належної подтянутости шкіри, усунути видиму пігментацію і судинні дефекти.

Мінімальна вартість процедури варіюється в межах 6 000 рублів.

фракційний термоліз

Веде боротьбу з птозом і дефектами шкіри. Вплив направлено на освіту мікротріщин в шкірних покривах за допомогою застосування лазера.

Пошкодження підсилюють клітинну регенерацію і сприяють утворенню колагену.

Обробка всіх ділянок особи обійдеться пацієнту в 12 000 рублів.

Elos-ліфтинг

Спосіб включає в себе одночасне застосування електроструму і потоку променевої енергії.

Під час сеансу глибокі структури дерми нагріваються, що підсилює виробництво фібрилярні білка і еластину.

Курс омолодження — 5 сеансів. Ціна стартує від 4 000 рублів.

Міоліфтінг

Застосовується на всіх типах шкіри і ефективно усуває птоз. Електричний струм впливає на шкірні покриви за допомогою електродів.

Під поле дії потрапляють закінчення м’язів, відбувається інтенсивне їх скорочення.

Ціна сеансу від 1 800 рублів.

киснева мезотерапія

Використовується в профілактичних цілях птозу і для зниження вираженості мімічних складок.

Метод полягає у введенні в клітинні структури очищеного кисню під потужним натиском. Цілісність шкірних покривів не порушується.

Ціна — 1 400 рублів.

SMAS — ультразвуковий ліфтинг

Метод застосовується за допомогою ультразвуку. Його дія направлена ??на м’язові маси, які забезпечують належну пружність шкіри і чіткий овал обличчя.

Ультразвукова хвиля піддає м’язи стиску, а шкірні покриви до натягнення. Спосіб застосовується в якості альтернативи пластичної хірургії.

Відновлювальний період після процедури практично відсутній, а ефективність зберігається протягом 24 місяців.

Оплата — 120 000 рублів.

Про можливості апаратної косметології докладно розповідається в відеоматеріалі.

Для інтимної зони

З роками інтимна зона багатьох жінок втрачає свою красу. Статеві губи мають обвислий вид, а їх структура деформується.

Внаслідок цього виникають комплекси: жінка уникає інтимних зв’язків. Подібні дефекти легко усуває апаратна косметологія, а точніше різні її методики.

Лазерна корекція рубців

При фракційної лазерній шліфовці промінь лазера повільно руйнує тканини рубцевих утворень в інтимній зоні.

Відбувається активна стимуляція коллагенообразования. Після сеансу фахівець наносить на оброблену зону ранозагоювальну мазь і заспокійливий засіб.

Процедура не вимагає спеціальних підготовчих заходів. Метод відрізняється безпекою, ефективністю і безболезненностью.

Ціна — 9 000 рублів.

Лазерне омолодження піхви

Процедура отримала популярність за малу інвазивність. Для обробки піхви застосовується лазер з особливою насадкою. Вплив на увазі обробку на всю глибину м’язового полого органу.

На слизову органу впливають регульовані термічні сили, стимулюючи вироблення колагенових волокон, покращуючи стан судин і циркуляцію в них крові.

Стінки піхви отримують стрімке харчування, що сприяє створенню ефекту підтяжки. Метод не можна використовувати при значному опущенні піхви.

Ціна — 40 000 рублів.

Лазерне видалення кондилом

Статеві бородавки розвиваються на геніталіях внаслідок зараження вірусом папіломи.

Лазер видаляє такі освіти за одну процедуру і вважається самим затребуваним способом позбавлення від кондилом в проктологічній практиці.

Лазерний промінь січуть статеву бородавку, після чого залишається невеликий шрам. До недоліків методу відносять больові відчуття під час процедури, тому застосовуються місцеві анестетики.

Вартість видалення множинних кондилом зовнішніх статевих органів становить близько 8 000 рублів.

Відбілювання аногенітальної зони

Більшість жінок бажають, щоб шкірні покриви в інтимних ділянках не відрізнялися за кольором від інших зон тіла.

Лазерне відбілювання аногенітальний області дозволяє домогтися бажаних цілей.

Лазерний вплив направлено на вирівнювання кольору і мікрорельєфу, що естетично удосконалить інтимні області.

Для відбілювання на 4 тони потрібно 6 сеансів. Вартість 5 000-7 000 рублів.

Для тіла

Сучасна апаратна косметологія пропонує величезний арсенал методик для догляду за дермой не тільки особи, але і інших ділянок тіла.

Розглянемо існуючі естетичні процедури.

для грудей

Жіночі груди опускається і знижує свою пружність внаслідок різкого зниження ваги, тривалого періоду лактації, збоїв в гормональній системі, порушень, пов’язаних з віком.

Для того щоб повернути грудей колишню пружність і підтягнутість, жінки шукають різні методи, серед яких найбільш ефективним вважаються салонні процедури із застосуванням інноваційних апаратів.

міостимуляція

Вам вже виповнилося 18 років? Якщо так — натисніть сюди для перегляду фото.

[Згорнути]
Процедура спрямована на зміцнення мускулатури в області грудей. Вона більше підходить для «ледачих» людей, які не бажають проводити тривалий час в тренажерному залі.

Різні сили імпульсного струму впливають на нервові закінчення, отриманий сигнал доставляється до мозку, а потім — на потрібні м’язи, що призводить до їх інтенсивного скорочення.

За допомогою миостимулятора можна збільшити бюст на кілька розмірів. Ціна одного сеансу становить 800-1000 рублів.

Лазерне збільшення і підтяжка

Метод є відносно новим і в даний час активно практикується в США.

Пульсуючий лазерний промінь певної довжини впливає на тканини молочних залоз, покращуючи їх стан і функціонування. Це сприяє підтяжки грудей і її збільшення. Курс 5-7 процедур з інтервалом в 14 днів. Від 95 000 рублей.

вакуумний масаж

Даний спосіб передбачає використання вакуумних масажерів. Силу присмоктування спеціальних чаш для бюста можна регулювати.

Вакуум створює особливий тиск, яке викликає прилив крові до молочних залоз, що робить груди пишної і підтягнутою.

Результат зберігається не більше місяця, тому процедуру потрібно регулярно повторювати. Від 2 000 рублів.

мікроструми

Даний метод використовують не тільки, як самостійну процедуру, а й із застосуванням різних омолоджуючих складів, які під впливом мікрострумів проникають в глибокі шари дерми і роблять позитивний вплив.

Обмінні процеси в тканинах поліпшуються, інтенсифікується клітинний синтез, стимулюється коллагенопроізводство, що омолоджує шкірні покриви грудей і підвищує її пружність.

Вартість — 900 рублів.

Для схуднення

Апаратне вплив на жирову клітковину дозволяє отримати відмінний результат без травмування шкірних покривів, побічних ефектів, тривалого періоду відновлення.

Однак метод вимагає проведення курсу процедур, спрямованих на схуднення. Домогтися радикальних результатів за допомогою апаратної косметології не можна, але трохи зменшити обсяги проблемних ділянок все ж вдасться.

ультразвукова ліпосакція

Суть методики полягає у впливі звуковими коливаннями високою частотою.

Дія імпульсів нагріває жирові клітини, що сприяють їх руйнуванню, налагоджує процес обміну і профілактично діє на подальший набір зайвої ваги.

Для досягнення бажаного ефекту потрібно 5 сеансів. У проміжках між процедурами фахівці рекомендують випивати багато рідини — до 3 літрів на добу.

Таким чином, організм зможе легко виводити розщеплені клітини жирової клітковини.

Ціна однієї процедури становить близько 5 000 рублів.

електроміостимуляція

Використання електричного струму для схуднення дозволяє змусити м’язові структури інтенсивно скорочуватися. Це призводить до підвищення їх пружності, нормалізує процеси обміну та прискорює руйнування жирових клітин.

Для найкращого ефекту потрібно не менше 15 процедур. Ціна — від 2 000 рублів.

озонотерапія

Метод полягає в ін’єкціях озоном на незначну глибину шарів дерми.

Речовина дозволяє наситити тканини киснем, вивести токсини і шлакові накопичення, поліпшити метаболізм, усунути зайві жирові відкладення і підвищити тургор дерми.

Курс складається з 29 сеансів. От 1 300 рублів.

Кріоліполіз

Суть способу базується на руйнуванні жирової клітковини низькими температурами.

Кріоліполіз здатний зруйнувати практично половину небажаних жирових відкладень. Для хорошого результату косметологи рекомендують пройти 8 сеансів. Ціна — від 18 000 рублів, в залежності від розмірів оброблюваної області.

лазерна ліпосакція

Дія ліполазера направлено на вплив світловий енергією на жирові відкладення. В результаті продукти розпаду виводяться з лімфотоку, деякі клітини здатні зруйнуватися в процесі витрати енергії.

Методику застосовують виключно на курсової базі. Ціна однієї процедури становить 5 000 рублів.

антицелюлітні методики

Апаратну косметологію застосовують і для боротьби з «апельсиновою кіркою».

Застосування базується на виконанні масажних маніпуляцій за допомогою спеціальних інструментів, які не тільки знижують вираженість целюліту, але і омолоджують шкіру і попереджають старіння.

Під час процедур клієнт не відчуває хворобливих відчуттів, а результат від впливу вражає ефективністю.

Після процедур нормалізується кровообіг в тканинах, поліпшується лимфоток, налагоджуються обмінні процеси і клітинне харчування.

вакуумний масаж

За принципом процедура базується на активізації негативного тиску, за допомогою якого можна прискорити місцевий обмін речовин, вивести зайву рідину, токсини і посилити природне відновлення клітин.

Крім усунення ефекту «апельсинової кірки», методика знижує вагу пацієнта і сприяє спалюванню жирових відкладень.

Спосіб проводиться курсом від 8 сеансів не частіше, ніж 2 рази на 7 днів. Косметологи оцінюють процедуру в 1 800 рублів.

LPG-масаж

Принцип методики полягає в обробці проблемних зон роликовими пристосуваннями, якими оснащена насадка пристрою.

Механічний вплив створює негативний тиск, за допомогою якого відбувається оптимізація процесів місцевого метаболізму. За допомогою процедури можна домогтися комплексної ефективності та вести боротьбу з надлишками жиру в певній галузі.

В середньому вартість однієї процедури становить 1 500 рублів.

Проведення вакуумного масажу представлено у відеоматеріалі.

VelaShape

Під час процедури однойменний прилад м’яко моделює фігуру.

Вплив базується на чотирьох сферах: електрострум, інфрачервоне випромінювання, електромагнітна хвиля, вакуум. Використовується для усунення ознак целюліту і корекції локальних скупчень підшкірного жиру. Від 2 000 за сеанс.

Дерсонвалізація

Під час сеансу використовуються імпульси електричного струму, які відрізняються незначною силою, але при цьому мають високу частотою.

Особливий електрод подає імпульси з різним діапазоном. Утворений розряд викликає спазм кровоносних судин з подальшим їх різким розслабленням.

Кровотік моментально прискорюється, що призводить до зміцнення судинних стінок. Крім цього, поліпшуються обмінні процеси в клітинах, тканини отримують належне харчування, а жирові прошарки розщеплюються.

Результат можна помітити вже після першого сеансу — висота горбів на шкірі значно знизитися, а шкіра буде мати сяючий вигляд. Ціна від 2 200 рублів.

ультразвуковий масаж

Під час сеансу косметолог впливає на м’які тканини ультразвуковими коливаннями, завдяки чому посилюється кровообіг і відтік лімфи, фібробласти активуються, а клітини дерми починають інтенсивне оновлення.

Це сприяє розщепленню зайвого жиру. Для видимого ефекту потрібно близько 15 процедур.

Маніпуляцію оцінюють в 1 700 рублів.

Ударно-хвильова терапія

Апарат УВТ впливає на людський організм акустичними хвилями, діапазон яких розцінюється як інфразвуковий.

Коливання високої частоти проникають в структуру тканин, не порушуючи цілісності шкірних покривів.

В результаті сполучні тканини розслабляються, мембрани жирових клітин збільшують свою проникність, кровообіг і лімфоток приходить в норму, фіброзні відкладення розсмоктуються, відновлюється метаболізм, збільшується еластичність дерми. Вартість — від 2 200 рублів.

Дермотонія

Під час сеансу особлива насадка всмоктує в свій внутрішній простір верхній шар шкіри. Всередині пристосування спеціальні кульки масажують дерму в різних напрямках.

Методика дозволяє нормалізувати місцевий метаболізм, сприяти розпаду жирів і поліпшенню зовнішнього вигляду шкіри.

Салони проводять сеанси дерматоніі за 1 600 рублів.

пресотерапія

Методика базується на впливі сильним потоком повітря.

Тиск створюється спеціальним апаратом і направляється на проблемну ділянку, через костюм з особливим матеріалом, який надягає на клієнта перед процедурою.

Потужний натиск сприяє зняттю набряклості, підсилює кровообіг і відтік лімфи. Рекомендований курс — 25 сеансів. Ціна за одну процедуру — 600 рублів.

епіляція

Апаратна косметологія активно застосовується для видалення небажаної рослинності на обличчі і тілі. Існує кілька ефективних методик.

воскова

Епіляція із застосуванням воску — швидкий і ефективний спосіб позбавлення від небажаного волосся.

Косметолог наносить на шкіру гарячий віск і покриває його клаптями особливої ??тканини. У процесі затвердіння речовини волоски міцно приклеюються до нього.

Різким рухом косметолог знімає клапоть, видаляючи віск разом з рослинністю. Ціна — від 700 рублів, в залежності від площі оброблюваної зони.

шугарінг

Спосіб базується на видаленні волосся густим цукровим сиропом. Сама процедура не відрізняється від воскової епіляції.

Тобто, косметолог завдає необхідну кількість цукрової пасти на певну ділянку, а потім різким рухом знімає утворену плівку разом з небажаною рослинністю.

При цьому напрямок видалення здійснюється проти росту волосся.

Ціна — від 800 рублів.

ензимну

Суть методу полягає у впливі на волосяні цибулини спеціальними хімічними складами.

Ферменти речовини здатні зруйнувати білкову структуру не тільки дерми, а й волосся, згубно впливаючи на кератин.

Зв’язують ланки молекул цибулин розпадаються, і волосинки випадають. Для прискорення ефекту фахівець прогріває шкірні покриви спеціальним приладом. От 1 500 рублів.

Електроепіляція

Під час процедури косметолог впливає на фолікул волосся електрострумом, який знищує його і блокує подальше зростання.

Обробка ділянок з небажаною рослинністю проводиться точковим способом, тому вимагає тривалого часу.

Вартість процедури буде залежати від часу її проведення. Ціна 1 хвилини епіляції становить 50 рублів.

світлова

Метод базується на видаленні волосся за допомогою світлових хвиль. Розглянемо існуючі методики світлової епіляції.

Фотоепіляція

Підходить для видалення темного волосся. Під час процедури світловий імпульс поглинається ферментом, що сприяє руйнуванню волоса в його структурі.

Ціна за сеанс визначається кількістю спалахів (від 30 рублів за одну).

лазерна

Ефективно видаляє темні і світлі волосся. Виділяють кілька видів лазерної епіляції: рубінова, олександритового, діодний, неодимова.

Промінь світла може руйнувати волосся через меланін (в ситуації з темним волоссям) або утворювати спайки на отворах судин (для світлого волосся), тим самим перекриваючи рослинності харчування.

Ціна залежить від кількості світлових впливів (один спалах — від 40 рублів).

Елос-епіляція

Цей метод базується на світових і радіочастотних енергіях. Застосовується на волоссі різного типу і будь-яких відтінках шкірних покривів.

Вартість визначається виходячи з кількості спалахів і тривалості процедури.

Ссылка на основную публикацию