Апарат для виготовлення цукрової вати і процес виробництва

Солодка вата — це всіма улюблене з дитинства ласощі. За структурою вона нагадує звичайну бавовняну вату, звідси і з’явилося її назву. Роблять її зі звичайного цукру, який засипається в спеціальний апарат для швидкого виготовлення цукрової вати. Готовий продукт можна продавати в багатьох людних місцях, наприклад:

 • кафе для дітей;
 • буфети в цирку;
 • міські парки;
 • торгові комплекси;
 • парки розваг;
 • дитячі ігрові майданчики.

Найголовніше для такого бізнесу — це наявність великої прохідності. Гарна можливість забезпечити високий рівень продажу — це період міських свят, гулянь або інших масштабних заходах. Чим більше апаратів для виготовлення цукрової вати буде встановлено в місті, в різних районах, тим легше буде зрозуміти, де найвигідніше продавати.

Обладнання для бізнесу на цукрових ваті

Тепер дізнаємося, яке обладнання потрібно купити для запуску виробництва солодкої вати, який знадобиться:

 1. машина для випуску цукрової вати;
 2. захисний кожух (для захисту від пилу);
 3. візок під обладнання (якщо пункт продажу буде продовжений).

Будь-яка машина для приготування солодкої цукрової вати складається з таких елементів, як корпус, в якому знаходиться мотор і тен, а також чаша. У центрі робочої чаші знаходиться робоча головка, в її невелике заглиблення засипається для приготування цукор.

При натисканні на кнопки включення, відбувається запуск двигуна і нагрів тена. Робочий центральний елемент апарату, де знаходиться сировину, приходить в рух. Відбувається нагрів цукру, який починає розпорошуватися на поверхню чаші, проходячи через маленькі отвори в голівці.

В результаті, за рахунок швидкого обертання робочої головки, цукор перетворюється в легені ворсисті смуги, що складаються з тонких волосків. Співробітник нанизує їх на пластикову або паперову палицю, яку заздалегідь змочує в воді. Поступово отримується ватний кокон стає все більше і доводиться до потрібних розмірів. Саме сировину можна сміливо змішувати з харчовими добавками і барвниками. Таким чином, можна отримувати солодку вату з різними смаками і різних кольорів, що звичайно приверне маленьких покупців.

В основному обладнання різних фірм і моделей відрізняється розміром чаші і обсягом випуску в одиницю часу. Щоб правильно вибрати апарат для приватного виробництва цукрової вати, при покупці слід звернути увагу на обсяг і швидкість випуску продукції для даного обладнання (кг / год), швидкість нагріву і на розмір чаші (мм). Машина для бізнесу з випуску солодкої вати може мати в комплекті:

 • кришку;
 • уловлювачі;
 • візок.

Сьогодні існує величезний асортимент моделей таких машин, які можна вибрати і в залежності від ціни і від швидкості і обсягу випуску готової продукції. Для прикладу представляємо таблицю машин для виробництва вати від різних фірм, які можна умовно поділити на три категорії. Можна побачити, наскільки різний за цінами і робочим параметрам може бути обладнання для даного бізнесу.

устаткування

і його параметри

апарат для

приготування

(Росія)

апарат для

приготування

(Європа)

апарат для

приготування

(Китай)

Розмір чаші 520 мм або 720 мм
час нагріву 2-3 хв До 30 з 60-90 з
обсяг випуску 3 кг / год 8,1 кг / год 3 кг / год
Ціна 26-30 тис. Руб. 30-120 тис. Руб. 5-30 тис. Руб.

Технологія виробництва цукрової вати для бізнесу

Сировина, яке потрібно для приготування солодкої вати:

 1. Звичайний цукор-пісок (можна використовувати буряковий або тростинний), який легко купити в будь-якому магазині.
 2. Смакові добавки та барвники натурального походження. Це все продається в магазинах і дозволено для використання в приготуванні харчових продуктів. Можна складати свої унікальні смаки і кольору, а машина для виготовлення такої солодкої вати лише втілить цікаві ідеї в реальний продукт.

Для приготування однієї порції беруть одну столову ложку цукру, це 20-25 грам і засипають в апарат, точніше в центр його барабана, щоб нічого не розсипати мимо, є поглиблення. Апарат включається, нагрівається, і цукор поступово плавиться і роздувається. Утворюється тонка павутинка, яка розподіляється по бортах. Це і є продукт, його збирають шляхом намотування на який-небудь стержень (пластиковий або дерев’яний). Вату можна вживати відразу, а можна упаковувати в пластикові пакети і зберігати певний час. Це обладнання можна використовувати для продажу вати в роздрібній мережі магазинів і супермаркетів, що стане хорошим варіантом розширення бізнесу.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Вимоги до працівника мінімальні. Щоб апарат для виробництва цукрової вати працював справно і приносив для бізнесу користь, потрібно лише регулярно його чистити і мити в кінці кожного робочого дня. Потрібна лише тепла вода і миючий засіб. Таким чином, виробництво і продаж солодкої вати — це досить проста справа, що не вимагає особливих навичок і знань. Єдиний недолік — сезонність продажів, але це відноситься до точок продажів розташованим на відкритому повітрі.

Ссылка на основную публикацию