Антиколектори — допомога або нова втрата грошей, відгуки

В даний час практично кожна сім’я стикалася з проблемою кредитування. Це пов’язано не тільки з фінансовими труднощами, але і з доступністю оформлення позик. Всі банки навперебій пропонують фізичним особам взяти участь в кредитних програмах, для яких не потрібно збирати велику кількість документів, наприклад, отримати швидкі позики на карту без перевірки кредитної історії. У момент оформлення позики кожна людина планує швидко його погасити, щоб зняти з себе фінансове навантаження. Але буває складно передбачити, що буде через день або місяць, які проблеми можуть виникнути.

Відсутність грошей не знімає відповідальності з позичальників, які, поставивши підпис на кредитних договорах, зобов’язалися вчасно вносити щомісячні платежі. Спочатку банки намагаються самостійно вирішувати питання з боржниками, але якщо вони не хочуть або не мають можливості повернути всі борги, звертаються до колекторів.

Які послуги пропонують антиколектори?

Антиколектори — фахівці, які добре розбираються в юриспруденції і банківській справі. Вони здатні захищати інтереси фізичних і юридичних осіб, у яких виникли проблеми з співробітниками колекторських контор. Завдання антиколекторів полягає в тому, щоб визначити для своїх клієнтів оптимальні умови погашення боргів за діючими кредитними програмами. Багато позичальників, які звернулися до таких фахівців, змогли мінімізувати фінансові втрати, зберегти нерви і заощадити час.

Колектори, яких активно залучають фінансові установи до вирішення проблем з боржниками, в рідкісних випадках дотримуються регламент Федерального законодавства, яким забороняється:

 • дзвонити позичальникам в нічний час доби;
 • анонімно погрожувати по телефону;
 • тероризувати родичів боржників;
 • приходити до людей додому і на роботу;
 • передавати інформацію про борги третім особам.

Порада: антиколектори всіляко намагаються перешкодити неправомірним діям співробітників колекторських контор. Якщо на позичальників почали чинити психологічний вплив, їм потрібно звернутися до цих фахівців і отримати від них допомогу.

Багато людей, які неодноразово стикалися з колекторами, сумніваються, що нова структура може надати реальну допомогу. Деякі позичальники навіть вважають, що, звернувшись до антиколекторів, вони тільки втратять свої гроші і не вирішать проблеми, які виникли. Незважаючи на таку думку, вже велика кількість росіян скористалися послугами таких фахівців і залишили про їхню роботу позитивні відгуки.

Антиколектори пропонують своїм клієнтам такі послуги:

 • пошук способу для погашення заборгованості з мінімальними фінансовими втратами для клієнта, наприклад, реструктуризація кредиту;
 • проведення переговорів з кредиторами;
 • захист позичальників від неправомірних дій колекторів;
 • допомога людям, яким надходять дзвінки від колекторів по чужому кредиту;
 • представлення інтересів фізичних та юридичних осіб в судах та інших інстанціях;
 • пошук рішень для мінімізації штрафних санкцій за простроченими позиками і т.д.

Чим можуть допомогти антиколекторські агентства?

Незважаючи на те, що співробітникам таких фірм найчастіше працюють по автокредитах і іпотечними програмами, їх клієнтами можуть стати і фізичні особи, у яких виникли проблеми за споживчими позиками. Звернувшись за допомогою до антиколекторів, позичальники зможуть отримати професійну правову допомогу, так як більшість цих фахівців мають юридичну освіту і особисту судову практику.

Антиколлектор в першу чергу уважно вислухає клієнта, після чого досконально вивчить передану йому документацію. Після цього він зможе окреслити позичальникові всі існуючі перспективи. Якщо клієнт дає свою згоду на участь антиколектора в рішенні своєї проблеми, фахівець невідкладно приступає до реалізації всіх намічених планів.

В першу чергу антиколлектор, що має на руках довіреність від позичальника, звертається в кредитно-фінансова установа. На місці він з’ясовує точну суму заборгованості і намагається домовитися з представником банку про варіанти вирішення проблеми, які могли б влаштувати обидві сторони конфлікту. Якщо кредитор не бажає шукати компроміс і налаштований рішуче щодо стягнення заборгованості, то антиколлектор починає підготовку документів для подачі в суд і інші інстанції. У тому випадку, коли на його клієнта чиниться психологічний вплив колекторами і постійно надходять від них загрози, фахівець звертається до правоохоронних органів з відповідною заявою.

Якщо позичальник звернувся до антиколекторів вже після запуску судового механізму, то фахівці готуються до участі в процесі і представляють інтереси клієнта на кожному засіданні. Незважаючи на широкий спектр послуг, що надаються, антиколектори не зможуть позбавити фізичних осіб від обов’язку погасити всі борги за простроченими кредитами.

Переваги і недоліки

Якщо люди не мають уявлення про роботу антиколекторів, вони можуть почитати про них відгуки в інтернеті. Отриманої інформації їм вистачить для того, щоб зробити свої висновки щодо доцільності звернення до таких фахівців. Деякі позичальники змогли отримати від них реальну допомогу при вирішенні проблем з кредиторами. Інші, навпаки, вважають, що послуги антиколекторів — це просто нова втрата грошей.

Незважаючи на різні думки про роботу антиколекторів, їхні послуги можуть принести боржникам масу переваг:

 1. Позичальники отримують можливість позбавити себе від виснажливих переговорів з кредиторами, так як ця місія буде покладена на антиколекторів.
 2. Багато людей не розбираються в чинному законодавстві, тому, читаючи договори, не помічають в них ні «підводних каменів», ні лазівок. Фахівці зможуть знайти в кредитних документах зачіпку, яка дасть шанс на вирішення проблем з мінімальними фінансовими втратами.
 3. Після підписання договору з агентством всі дзвінки, що надходять від кредиторів і колекторів, будуть автоматично перенаправлятися на мобільний телефон антиколектора.
 4. Звернувшись до таких фахівців, боржники в першу чергу отримають моральну підтримку, яка при виникненні такого роду проблем вкрай необхідна зневіреним людям. Антиколектори завжди дадуть клієнтам слушні поради, навчать правильно поводитися під час бесіди з кредиторами, а також як поступати з надокучливими колекторами.

Порада: антиколектори, які уклали договір з клієнтом, беруть на себе вирішення левової частки їх проблем. Але позичальники повинні розуміти, що ці фахівці не можуть стати їх охоронцями, тому їм потрібно самостійно вжити всіх заходів обережності і не пускати сторонніх у своє житлове приміщення.

Що потрібно врахувати при зверненні до антиколекторів?

Якщо позичальникові почали надходити погрози від співробітників колекторських контор, він може звернутися за допомогою до вузькопрофільного юристу або в спеціалізоване антиколекторське агентство. Попередньо йому необхідно дізнатися суму своєї заборгованості. Це можна зробити як при особистому зверненні до фінансової установи, так і в телефонному режимі, зателефонувавши на гарячу лінію банку. Наприклад, можна дізнатися залишок по кредиту в Ощадбанку через інтернет, для цього фізичній особі варто відвідати офіційний сайт фінустанови і через особистий кабінет отримати потрібну інформацію.

Вибираючи антиколектора, позичальнику слід почитати на вузькотематичного сайтах відгуки про його роботу. Якщо про нього відсутні негативні і гнівні коментарі, то такого фахівця можна довірити вирішення свого питання. Після цього фізична особа повинна укласти договір з антиколекторських агентством і передати його співробітникові всю наявну на руках документацію за простроченим займу. Багато людей лякаються того, що антиколектори отримують доступ до їх персональної інформації. Але їхні побоювання марні, так як такі агентства діють строго за статутом і в рамках Федерального законодавства. Вони несуть юридичну відповідальність за розголошення особистої інформації про своїх клієнтів, тому гарантують повну конфіденційність.

Доручаючи антиколекторів вирішувати своє питання, позичальник повинен видати на ім’я конкретного співробітника довіреність і завірити її в нотаріальній конторі. Це потрібно зробити обов’язково, інакше і банки, і колектори, і представники Феміди відмовляться вести з ним діалог.

Вартість послуг антиколекторів

Сьогодні на території Російської Федерації активно ведуть діяльність антиколекторські агентства. Багато контор беруть гроші з клієнтів незалежно від того, чи вдасться їм домогтися позитивного результату. Також такі агентства практикують роботу з клієнтами за принципом внесення фіксованого завдатку. Але є і такі антиколектори, які приймають оплату з позичальників тільки після позитивного вирішення їхньої проблеми.

Вивчаючи відгуки про роботу антиколекторів, можна зробити висновок, що вони не дуже охоче співпрацюють з тими клієнтами, які мають проблеми з маленьким кредитами — до 30 000 рублів. Їх більше цікавлять іпотечні та автомобільні програми, за якими зазвичай «крутяться» великі суми грошових коштів.

Цінова політика антиколекторів така:

Визнання договору недійсним до 30% від суми заощаджених коштів
Рішення проблем зі страховою компанією від 15% від суми страхового платежу
Дострокове повернення вкладів до 15 000 рублів
Повернення вкладів, за якими терміни вже минули 2% -10% від суми депозиту

Чого не варто очікувати від антиколекторів?

Про багатьох антиколекторських агентствах в мережі ходять неоднозначні відгуки, які залишають їх колишні клієнти. Виходячи з зібраної інформації, можна зробити висновки щодо того, чого не зможуть зробити для позичальників співробітники таких контор:

 1. Обілити заплямовану кредитну історію. Це зможе зробити тільки сам позичальник, який візьме участь в спеціальних програмах, пропонованих деякими фінансовими установами.
 2. Змусити кредитора списати або скасувати нараховані відсотки за позикою клієнта. Незважаючи на їхні дії, банк має законне право вимагати від боржника як основний борг, так і свій процентний дохід.
 3. Позбавити клієнта від боргу по кредитній програмі. Це може статися тільки в разі раптової смерті позичальника. Але тут є один нюанс. Відповідно до чинного законодавства, всі борги по кредитах переходять спадкоємцям померлих позичальників. Вони зможуть від них позбутися тільки в разі відмови від своїх прав на спадщину.

Якщо боржники не хочуть витрачати гроші на оплату послуг антиколекторів, вони можуть скористатися спеціальним додатком для мобільних телефонів. Воно називається «антиколлектор» і діє в такий спосіб:

 1. Після установки програми в мобільний телефон вводяться номери телефонів, на які людина не хоче відповідати.
 2. Лунає небажаний дзвінок.
 3. Додаток проводить блокування.

Відгуки

Анатолій:
У мене в одному банку було оформлено автокредит. Відразу я виплачував все вчасно, але потім втратив роботу. В результаті почалися дзвінки з банку, потім підключилися колектори. Вони дзвонили і вдень, і вночі, приходили додому до мене і до моїх родичів. Мені порадили звернутися до антиколекторів, що я і зробив. Послуги у них, звичайно, недешеві, але що я в кінцевому підсумку отримав. Їм вдалося безпосередньо зв’язатися з моїм банком і домовитися про реструктуризацію боргу. Мені зробили перерахунок і знизили розмір щомісячних платежів, при цьому збільшився термін дії договору. Виходу у мене особливого не було, тому довелося взяти участь в цій програмі. Зараз виплачую кредит, сподіваюся скоро його закрию.

Олена:
Коли я дізналася про існування антиколекторів, подумала, що це черговий розлучення на гроші. Звернулася до них від безвиході, так як банк почав сильно пресингувати, і вже не було сил терпіти нападки колекторів. Сподівалася, що вдасться якось знизити розмір неустойки, але, на жаль, змусили заплатити в повному обсязі. Єдина перевага від мого звернення полягала в тому, що припинилося психологічний тиск з боку колекторів. Тому не знаю, рекомендувати їх послуги чи ні.

Валентина:
Мій досвід спілкування з колекторами був досить вдалим. Сподобалося те, що не зажадали ні повної передоплати за свої послуги, ні авансу, оплачувала по результату. Співробітник антиколекторного агентства позбавив мене від ходіння по судах, вів від мого імені переговори з банком, становив всі потрібні папери. Єдиним мінусом в нашій співпраці було те, що не вдалося знизити відсотки і списати штрафи і пені. Після суду мені довелося погасити весь борг. Хто хоче позбутися від головного болю, пов’язаного з судами, паперами, банками і колекторами, цілком може звертатися в такі контори.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Замислюючись над тим, чи варто оформляти позику або брати участь у більшій кредитною програмою, люди повинні розуміти, що на певний термін на них збільшиться фінансове навантаження. Якщо вони сумніваються у своїх можливостях обслуговувати кредит, то їм варто спробувати вирішити виниклі фінансові труднощі іншими способами. У тому випадку, коли вони все ж стали позичальниками і втратили здатність обслуговувати кредит, варто очікувати постійних дзвінків від співробітників банку, які найчастіше звертаються за допомогою до колекторів. При виникненні таких проблем боржники мають можливість послабити психологічний тиск, якщо залучать до вирішення конфлікту антиколекторів.

Ссылка на основную публикацию