«Андеркат» — стрижка

Коротка стрижка «Андеркат» зараз дуже популярна. Вона буває як жіночої, так і чоловічої. З цією зачіскою виходить екстравагантний образ. Вона має кілька варіантів, тому до кожної особи можна підібрати оригінальний варіант. Зачіска Undercut укладається по-різному, і для неї не потрібен складний догляд. Головним її перевагою є універсальність. Ця коротка стрижка підходить для спортивного, повсякденного, брутального, вечірнього образу.

Кому йде?

Зачіска «Андеркат» буває чоловічої та жіночої. Головними її елементами є вистрижені віскі, довге волосся на маківці і потилиці. Зазвичай пасма виголюють на одній стороні, а на зворотній не зачіпаються. У деяких видах Undercut потрібно виборювати і затилочую частина для отримання контрасту.


Іноді ці короткі стрижки гармоніюють з фарбуванням, наприклад, поєднують основний чорний колір з білими прядками. Але в такий спосіб можуть перетворитися не всі, і тому в зачісці виголюється тільки скроню, а колір необхідно залишити колишнім.

Багато голлівудських зірок вибирають цей варіант. Грамотно створена укладання зробить будь-який образ оригінальним. Завдяки особливим деталям зачіска може створити будь-який стиль. Саме з Undercut вийде висловити індивідуальність.

види стрижок

Стрижка «Андеркат» буває різних видів. Серед варіантів для себе можна вибрати найбільш підходящий стиль.

 • Ретро. У ньому гармоніюють довге волосся на маківці голови і гладкі на скронях. Для створення гангстерського способу необхідно укласти локони назад.
 • Екстравагантний. Трохи волосся з одного боку виголюється, а з іншого потрібно залишити довгими.
 • Креатив. Волосся треба підстригти з одного боку, а з іншого додати косу чубок.
 • Повсякденний «Андеркат». Локони потрібно підстригти в кілька рівнів. В такому укладанні повинна бути чубчик. Бока голяться по обидва боки.
 • Рокабіллі. Локони потрібно укласти «чубчиком». Для цього використовується укладальної гель.
 • Ікорез. Такі короткі укладання припускають підняття пасом вгору і фіксацію їх лаком.

Методика проведення процедури стрижки

Чоловіча стрижка «Андеркат» нескладна в створенні. Для цього виголюється 2 або 1 скроню. Також присутні подовжені пасма на потилиці. Для створення укладання потрібно скористатися ножицями, бритвою, зажимами. Виконувати роботу треба акуратно.


Віскі можуть бути поголені різними за формою: косими, прямими, трикутними. Якщо робота виконується вперше і самостійно, то віскі робляться прямими. Локони слід намочити водою. Від лобової частини голови до потиличної частини створюється вертикальний проділ. Прядки потрібно зафіксувати зажимом. Іншу прядку слід розчесати і зрізати вертикально. Шкіру необхідно трохи натягувати до напрямку ходу бритви. Після цього слід виголити потрібну частину скроні. Якщо немає досвіду роботи, краще відвідати майстра.

види укладок

Чоловіча стрижка Undercut створюється різними способами. Кожен вид виглядає оригінально. У них є своя технологія виконання процедури.

 • Довгі пасма можна зачесати на одну сторону. Це дозволить підкреслити поголений скроню.
 • Довгі локони можна залишити в розпущеної вигляді. Завдяки цьому закривається виголена частина.
 • Якщо локони вистрижені ззаду, то необхідно з подовжених локонів створити хвіст.
 • Робота помітно полегшується з засобами для укладки. Спочатку косметику наносять на руки, розтирають, а потім обробляють пасма. Гребінець допомагає сформувати потрібну укладку.

Тонкощі створення зачіски

Зачіска Undercut створюється на основі типу локонів, форми особи. Необхідно враховувати догляд, який буде потрібно виконувати після процедури. Також слід визначитися з довгою на скроневої, потиличної, верхівковій частинах голови.

Для створення коротких волосся на скронях необхідно використовувати ножиці. Але можна скористатися машинкою з насадками. В результаті вийде створити контраст. Пасма можуть мати різну довжину. З довгими локонами з’являється більше варіантів для отримання необхідної укладання, в тому числі і з начосом.

Чоловіча зачіска «Андеркат» змінюється на потилиці, але все визначається бажанням. Перед виконанням необхідно врахувати кілька аспектів:

 • вид укладання вибирається на основі свого іміджу;
 • на потилиці і скронях волосся потрібно зістригти, а на маківці треба залишити довгими;
 • довжина волосся до кожної особи підбирається своя.

Якщо зачіска Undercut матиме виголені скроні, то потрібно скористатися наступними варіантами:

 1. Локони зістригали ножицями і гребінцем.
 2. Волосся стрижуться машинкою, але створити потрібну форму можна з насадками.
 3. Якщо волосся тонке, то необхідно підстригти на боках.
 4. Нагорі волосся слід залишити довгими.

укладальні кошти

Щоб створити короткі зачіски, потрібні різні фіксуючі засоби.

 • Пінки і муси. Ця косметика дозволяють фіксувати укладання протягом дня. З нею створюється найпривабливіший обсяг. Косметика буває різною фіксації. Пінками можна користуватися всім, тільки не з жирною шкірою голови.
 • Лаки. Засіб призначений для укладання волосся. Лак допомагає не тільки зафіксувати зачіску, а й захистити локони від впливу сонця, вітру, вологи. Це засіб складається з вітамінів, амінокислот і інших компонентів. Після застосування лаку голову можна не мити, так як він усувається з допомогою гребінця.
 • Гелі, віск, помадки. Косметика застосовується для укладання коротких пасом. Вони відмінно закріплюють зачіску. Гелі призначені для фіксації різних типів локонів. У воску, пастах, помадки є жири, тому вони роблять локони блискучими.

Укладання може бути виконана з короткими і довгими пасмами. Якщо потрібно, то майстер може створити плавні переходи. Перед цим потрібно вибрати підходящий варіант. Тільки тоді він буде гармоніювати з образом.

Ссылка на основную публикацию