Алгобіт — розлучення чи ні?

Що таке Алгобіт?

Торгівля бінарними опціонами таїть в собі безліч нюансів, які складні для розуміння новачків До них можна віднести технічний аналіз фінансових активів, вплив економічних новин, психологічну складову торгівлі і т.д. Навіть маючи певні знання про аналіз валютних котирувань, деякі трейдери (часом професійні) допускають помилки в торгівлі, які пов’язані з емоційним станом.

Сучасний розвиток торгових платформ популярних брокерів дозволило використовувати в торгівлі радників, які виконують операції з відкриття бінарних опціонів по заздалегідь заданим алгоритмом.

До переваг торгових роботів відносяться:

  • Висока швидкість роботи — радник здатний відстежувати десятки і сотні котирувань валютних пар, цінних паперів, акцій і т.д., миттєво виконуючи складні математичні обчислення, аналізуючи графічні фігури і патерни на графіку і подаючи сигнал на відкриття угоди;
  • Відсутність помилок — робот, спочатку написаний правильно, просто не здатний помилитися. Він діє відповідно до закладеного в нього алгоритму і не відступає від нього під час роботи;
  • Цілодобова робота — радника можна «повісити» на віртуальний хостинг, де він буде функціонувати 24 години на добу;
  • Можливість поліпшення — вихідний код торгових роботів можна міняти, покращувати і т.д., підлаштовуючи його під мінливу ситуацію на ринку

Одним з найпопулярніших торгових роботів для бінарних опціонів є Algobit. Алгобіт — аналітичний інструмент трейдера, що допомагає в торгівлі на валютних ринках. Це перш за все помічник, який підкаже найбільш вдалі моменти для входу в ринок, покаже точку зародження нових трендів і тенденцій.

Робота Алгобіт практично автоматизована, тому трейдер витрачає мінімум часу і зусиль на пошук точок для відкриття угод. Робота радника здійснюється відразу по декількох активів, що дозволяє трейдеру бути в курсі всього, що відбувається на ринку. Algobit було презентовано брокером бінарних опціонів OptionBit. Клієнти OptionBit можуть торгувати як в ручному режимі, так і за допомогою сигналів торгового робота Algobit.

Ручний режим робота не викликає питань, так як він практично нічим не відрізняється від звичайної торгівлі у більшості брокерів. Набагато цікавіше торгівля за допомогою сигналів Алгобіт. Відповідно до алгоритму, робот генерує сигнали на відкриття угод на основі волатильності активу і ймовірності зародження нового тренда. Сам алгоритм (вихідний код робота) не розголошується, але розробники запевняють, що в ньому немає ніякого обману або розлучення з метою зливу депозитів трейдерів.

Сигнали радника генеруються по двох основних типів — короткострокові і довгострокові угоди. До короткострокових операцій відносяться турбо-опціони з часом експірації від 1 до 5 хвилин. Час експірації довгострокових угод становить від 15-30 хвилин і вище. За статистикою, прибутковість довгострокових угод торгового робота Алгобіт вище, ніж короткострокових опціонів.

Як працює Алгобіт?

Торгівля з Алгобіт відноситься до напівавтоматичного торгівлі. Трейдер отримує від робота тільки дані про актив і терміні угоди, інші параметри (сума і рішення про відкриття угоди) залежать від трейдера. Виконання рекомендацій робота носить вибірковий характер. Тобто трейдер може проігнорувати сигнали робота, якщо вважає, що вони помилкові.

Після того як трейдер купить опціон, грунтуючись на сигналі радника, він може відслідковувати відкриті угоди в бек-офісі системи сигналів Algobit. У будь-який момент трейдер може бачити статус угоди: зелений — виграш або угода в грошах, червоних — програш або угода поза грошей. Робот Algobit володіє ще однією цікавою особливістю — чутливістю сигналу. Його можна налаштовувати виходячи з власних уподобань про ризик при торгівлі на біржі.

Принцип роботи цього інструменту також не розголошується розробниками, проте суть його інтуїтивно зрозуміла. Чим вище чутливість робота, тим більше він знаходить і генерує сигналів, і навпаки. Висока чутливість робота дозволяє вловлювати навіть слабкі сигнали ринку, що не завжди добре.

Як почати торгівлю за допомогою Algobit?

Для того щоб почати торгувати за сигналами торгового робота, потрібно зареєструватися у брокера бінарних опціонів OptionBit. Після реєстрації трейдеру відразу стає доступна торгова платформа в ручному режимі. Для переходу в режим Algobit потрібно клікнути по посиланню з відповідним написом.

Порада: використання торгового робота є тільки тим клієнтам, які поповнили депозит у брокера, тому подбайте про це заздалегідь.

Отримання сигналів почнеться після переходу у вкладку «Аналіз». Саме тут відображаються короткострокові і довгострокові сигнали, які генеруються практично кожну хвилину. Від трейдера потрібно тільки ознайомитися з інформацією про сигнал, поданого радником, і підтвердити операцію, скориставшись вкладкою «Торгівля».

Порада: для детального знайомства з торговим роботом скористайтеся демо-рахунком. Відкрити тренувальний рахунок можна через онлайн-чат з консультантом брокера.

Торговий робот Algobit — ідеальний варіант для новачків, які сумніваються, чи реально заробити на бінарних опціонах чи ні. Торгові роботи — це не розлучення, це новий виток розвитку ринку бінарних опціонів. Радник також стане незамінним помічником для професійних трейдерів, охочих не упускати жодної можливості заробити на опціонах.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Algobit — перший автоматичний робот в ніші бінарних опціонів. Навіть великі брокери, такі як Форекс Клуб, брокер БКС і інші, не можуть похвалитися наявністю робота для бінарних опціонів. За словами керівників OptionBit, в розробці торгового радника Algobit брали участь професійні програмісти і кращі аналітики, тому трейдери можуть не сумніватися в прибутковості торгівлі за допомогою робота.

Ссылка на основную публикацию