Альфа-банк — телефон (Москва)

Щоб надавати постійну підтримку клієнтам, комерційні організації намагаються впроваджувати в роботу служби, готові допомагати і відповідати на питання клієнтів в будь-який час. Найпростіші і розповсюджені — це онлайн-консультанти і гарячі лінії. З їх допомогою можна отримати актуальну інформацію про поточні акції, продукти, послуги і навіть оформити заявки. Крім того, так можна дізнатися все про своїх кредитах, вклади і рахунки. Наприклад, перевірити залишок по кредиту Альфа-банку.

Альфа-банк — способи отримання консультацій

Альфа-банк — сучасна комерційна організація, що надає всілякі фінансові послуги, відомі на сьогоднішній день на російському ринку. Кредити, різні переклади і вклади в Альфа-банку за весь час його існування користуються великою популярністю як у Москві, так і в інших містах Росії.

Телефон гарячої лінії

Сьогодні у Альфа-банку функціонують кілька телефонів. Москвичі можуть отримувати консультації по двом: +7 (495) -788-88-78 (приватним особам) і +7 (495) -755-58-58 (бізнесменам). Ті, хто живе в Москві, можуть скористатися і загальним для росіян телефоном гарячої лінії, за яким дзвінок безкоштовний: 8 (800) -200-00-00.

Оформити онлайн-заявку на кредит готівкою в Альфа-банку досить просто. Але ще простіше можна зробити це, зв’язавшись з менеджерами банку за телефонами: +7 (499) -681-27-43 (для Москви) і 8 (800) -200-00-00 (для регіонів).

Порада: щоб мати можливість швидко отримати консультацію менеджерів Альфа-банку в Москві та регіонах Росії, варто занести номери телефонів в телефонну книжку мобільного телефону.

інші способи

Звичайно, найшвидший спосіб задати питання і отримати на нього відповідь — це зателефонувати в банк. Але якщо такої можливості або бажання немає, можна скористатися і іншими методами. Наприклад, відкрити накопичувальний рахунок «Бліц-дохід» від Альфа-банку можна і за допомогою інтернет-банку — спеціальної онлайн-платформи для клієнтів банку. Також з його допомогою можна здійснювати оплату кредиту Альфа-банку і навіть інших організацій. Оформляти заявки можливо прямо на сайті банку або в відділенні.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Живучи в Москві або в будь-якому іншому регіоні Росії, завжди можна безкоштовно отримати консультацію від представників Альфа-банку за телефонами гарячої лінії або за допомогою інтернет-майданчиків. У будь-який час банк готовий оперативно надати допомогу у вирішенні практично будь-яких питань, що стосуються продуктів і послуг банку, а також зробити деякі операції, в тому числі з уже відкритими рахунками.

Ссылка на основную публикацию