Альфа банк — дізнатися заборгованість по кредиту

Сьогодні користується великою популярністю іпотека в Альфа-банку, за якою встановлені комфортні умови і відсутні жорсткі вимоги. У цій фінансовій установі також можна оформити і інші види позик, наприклад, споживчі і т.д. Якщо людям потрібна невелика сума коштів для оплати поточних витрат, вони можуть замовити кредитну карту Альфа-банку, за якою передбачено грейс-період і не дуже високі відсотки. Після оформлення будь-якої кредитної програми позичальники повинні вносити щомісячні платежі і контролювати поточну заборгованість.

Звернення в офіс банку

Клієнти Альфа-банку можуть дізнатися розмір поточної заборгованості за позикою традиційним способом — звернутися до найближчого відділення фінустанови і отримати інформацію у кредитного менеджера. При собі потрібно мати паспорт громадянина або інший ідентифікує особу документ, а також договір. В офісі фінустанови позичальник може не тільки поставити питання щодо заборгованості, але і внести обов’язковий платіж. Такий спосіб підходить для тих людей, які мають у своєму розпорядженні вільний час. Тим, хто багато часу проводить на роботі, слід скористатися іншим методом отримання інформації.

Дзвінок на гарячу лінію

Дізнатися номер телефону гарячої лінії Альфа-банку можна на його офіційному сайті. Зв’язавшись з оператором гарячої лінії, позичальник повинен буде назвати кодове слово, яке зафіксовано в кредитному договорі, ПІБ, рік, дату народження. Після проведеної ідентифікації можна задавати будь-які питання, на які клієнт отримає негайні відповіді.

Порада: у оператора гарячої лінії можна отримати інформацію про всіх діючих кредитних продуктах, а також, наприклад, про способи оформлення накопичувального рахунку «Бліц-дохід» від Альфа-банку, про те, як проводиться рефінансування кредиту в Альфа-банку, які для цього потрібні документи.

Дізнатися заборгованість через інтернет

Альфа-банк активно використовує при роботі з клієнтами інтернет-технології, які дозволяють прискорити і поліпшити якість обслуговування. Кожен позичальник може зареєструватися в інтернет-банкінгу і в онлайн-режимі відслідковувати стан свого кредитного рахунку. Після підключення даної послуги на мобільний телефон клієнта будуть приходити смс-повідомлення з нагадуванням про суму та дату чергового платежу.

Зверніть увагу: позичальники, які в момент підписання кредитних договорів підключили сервіс «Альфа-клік», можуть з його допомогою дізнаватися про розмір поточної заборгованості. Їм також надано можливість в режимі онлайн здійснювати будь-які операції з кредитними рахунками. Для цих цілей може бути задіяний і мобільний банкінг (на смартфон слід встановити спеціальне програмне забезпечення), за допомогою якого клієнт буде завжди в курсі стану свого кредиту.

Дізнатися залишок по кредиту через термінал або банкомат

Якщо людина не знає, як оплатити кредит Альфа-банку через інтернет, він може скористатися банкоматом. З його допомогою він має можливість перевірити стан кредитного рахунку, незалежно від того, в якій формі була оформлена програма. Для цього потрібно вставити кредитну карту в спеціальний відсік, ввести свій пароль і в меню вибрати відповідний розділ. Якщо у людини немає карти, то він повинен ввести номер свого кредитного договору, після чого отримає запитувану інформацію.

Послуга «Альфа-чек»

Якщо позичальники є абонентами таких операторів, як Мегафон-Москва, МТС або Білайн, вони можуть скористатися цією послугою для отримання інформації про поточну заборгованість за кредитами. Для перевірки кредитного рахунку потрібно відправити на номер 2265 смс-повідомлення з текстом: «залишок» або «баланс». Для абонентів інших операторів мобільного зв’язку передбачений інший номер телефону. Смс-повідомлення з таким же текстом їм слід відправляти за номером -7 (903) -767-22-65.

Порада: кожен позичальник може самостійно розрахувати свою заборгованість по кредиту. Для цього потрібно від суми отриманої позики відняти всі зроблені проплати, але без урахування нарахованих відсотків.

Збережіть статтю в 2 кліка:

В даний час люди, які оформили кредити в Альфа-банку, можуть різними способами отримувати інформацію про стан поточної заборгованості. Їм слід регулярно робити щомісячні платежі, щоб не допускати виникнення прострочень. Якщо вони з якихось причин тимчасово втратять платоспроможність, їм слід звернутися до фінустанови і попросити про кредитні канікули або про реструктуризацію заборгованості. Якщо їм відмовили, то можна спробувати звернутися в інший банк для перекредитування.

Ссылка на основную публикацию