Активне самонавіювання на впевненість в собі

Самонавіювання — що це таке? Як часто ми використовуємо його силу в повсякденному житті? Хто закладає в нас негативні установки на невдачу і чи є спосіб позбавлення від них? Про це, а також багато іншого ви зможете дізнатися з даного матеріалу.

Що таке самонавіювання

Насправді люди використовують силу самонавіювання щодня. Причому досить часто це відбувається абсолютно несвідомо. Так люди по своїй або по чужій волі налаштовуються на хвороби, бідність, негатив, програші, а потім дивуються — звідки в їх житті стільки поганих подій?

Ви можете заперечувати існування самогіпнозу і активного самонавіювання, списувати його на зайвий оптимізм, песимізм, вигадку психіатрів або нав’язливу манію. Це абсолютно нічого не змінить у вашому житті, адже давно вченими було доведено існування цієї потужної сили, яка надає на нас величезний вплив.

Самонавіювання є роботу людської свідомості, яка спрямована на нього самого і підкріплюється за рахунок зорових образів. Завдяки цій роботі відбувається формування певних підсвідомих установок. При цьому одна з областей кори головного мозку домінує, а решта ділянок перебувають у загальмованому стані.

Щоб виконати самонавіювання, немає потреби впадати в транс. Цілком вистачить забезпечити собі спокійну, відокремлену обстановку, повністю зосередитися на досягненні конкретної мети, домігшись розслаблення або, навпаки, отримавши сильний емоційний шок.

Коли ви будете багато разів вимовляти свою установку, ваш мозок «запрограмують» на неї, і ваша думка незабаром стане реальністю.

Не варто плутати самонавіювання з силою волі. Сила волі є свідомим зусиллям, яке покликане виконати будь-яку дію. Для будь-якого зусилля характерно зустрічатися з протидією нашої психіки.

Робота ж самонавіювання ведеться за допомогою почуттів, емоцій, уяви, при цьому установки проникають всередину нашої свідомості і на фізичному рівні виражаються у вигляді певних здібностей, відчуттів або дій.

З якою метою можна використовувати

Самонавіювання володіє величезними можливостями. При правильному напрямку ці можливості дозволяють здійснювати справжні чудеса, змінюючи особистість і фізичний потенціал людини в кращу сторону, покращуючи його емоційний стан і дозволяючи домагатися поставлених цілей. Але самонавіювання може бути як позитивним, так і негативним. Що використовується несвідомо в нашому житті воно здатне надати несприятливий вплив на нас.

Так механізм самонавіювання часто впроваджується в вашу свідомість словами оточуючих. Звичайно, не можна списувати свої невдачі і промахи повністю на інших людей, так як поки ми внутрішньо не схвалимо чужі установки, вони не зможуть втілитися в реальності.

Але про всяк випадок варто триматися подалі від людей, які вселяють вам, що ви нічого з себе не уявляєте, не зможете чогось досягти або чогось навчитися. Вони перекривають для вас канал виконання бажаного і програмують вашу особистість на суцільний негатив.

Використовуючи ж самонавіювання на впевненість в собі, успіх, ви вбережете себе від агресивного зовнішнього впливу і отримаєте повний контроль над своїм життям. Не забувайте про те, що ваше життя — це справжнє диво, ви є унікальним і неповторним людиною. Потрібно переконати себе це, дозволити собі стати щасливим, коханим, багатим, успішним — знайти потрібний розділ цього списку. А запрограмований на успіх організм, зможете впоратися із завданням в межах можливостей, якими він володіє.

Усувайте з своєї підсвідомості будь-які сумніви, виконуючи самонавіювання. Адже саме щира віра відіграє величезну роль в цьому процесі. Формулюючи бажане, ми говоримо не про дійсність, а тільки лише про бажаний результат, але робиться це в реальному часі. Наша свідомість не розуміє таких понять, як «вчора» або «завтра», воно працює тільки за принципом «тут і зараз».

Більше інформації про самонавіюванні ви дізнаєтеся з наступного відео

Усвідомлене і несвідоме самонавіювання

Велика частина людей застосовує негативний самонавіювання, не віддаючи звіту в цьому. Прочитавши про якісь неприємні факти або жахливі події, вони схильні несвідомо залучати їх в своє життя.

Дуже хороший приклад — людина читає медичний довідник, де описується якась жахлива хвороба. Він починає шукати у себе ті ж симптоми, що вказані в книзі, а знайшовши, в дійсності дуже скоро захворіє. Сила самонавіювання настільки сильна, що людина може переконати себе, що страждає від невиліковних патологій і справа закінчується летальним результатом.

Існує ще одна назва для усвідомленого програмування себе на невдачі та неприємності — песимізм. Якщо у вашому житті зараз не найкращі часи, переконуйте себе, що дуже скоро все погане йде, а попереду вас чекають тільки хороші події, всі мрії і бажання легко втілюються в життя. Для вашої підсвідомості така установка буде соломинкою для потопаючого, воно з радістю її підхопить, і несподівано з’являться сили, які допоможуть впоратися зі стресом і неприємностями.

техніка самонавіювання

Існує величезна кількість технік самонавіювання. Пропонуємо вам ознайомитися з найпопулярнішими з них.

  • Аффірмація — є методикою самонавіювання, що полягає в повторенні певних формул про себе або вголос. Приклади таких формул: «Я щаслива», «Я здорова», «Я маю хорошу роботу», «У мене відмінний турботливий і люблячий чоловік» і так далі. Придумайте афірмації, виходячи з ваших потреб, і регулярно повторюйте їх собі. Тоді з часом все негативні установки вашого підсвідомості заміняться позитивними.
  • візуалізація — вона полягає в уявному поданні і переживанні подій, які ви уявляєте. Основний зміст цієї техніки — ви максимально уявляєте ситуацію і починаєте как-будто в ній жити. Ефект цього методу обумовлений тим, що наш розум не в змозі розрізняти реальні події від уявних. Коли ви що-небудь визуализируете, ваш розум вважає, що це відбувається в дійсності.
  • Самонавіювання Е. Куе. Вам потрібно буде зайняти комфортну позицію (лежачу або сидячу), прикрити очі, розслабитися і пошепки кілька разів сказати певну формулу самонавіювання. Важливо, щоб вона була проста, складалася з пари слів, наприклад, «Я щаслива». Повторюйте сеанси цього методу по три-чотири хвилини кілька разів на день протягом декількох тижнів.

Хто впроваджує в нашу свідомість негативні установки

Ніхто з народження не має негативних установок і мислеобразів, так звідки ж вони беруться? Чому люди починають думати, що вони є невдахами?

Основних джерел негативного навіювання кілька:

  1. Батьки. Дуже багато батьків псують психіку своїх дітей, причому самі того не бажаючи. Основна помилка, яку здійснюють мама і тато — це порівняння своєї дитини з ровесниками не на його користь. Також присутні постійні докори за «неправильні» вчинки, на дитину часто вихлюпують власне розчарування.

Все це відкладається в підсвідомості і змушує людину відчувати себе збитковим, сумніватися у власних силах і можливостях. Негативні установки з дитинства трансформуються у доросле життя, людині стає складно приймати рішення і брати відповідальність за свої вчинки.

  1. Негативний досвід минулого. Поганий досвід, отриманий в минулому, також сприяє формуванню негативного ставлення до того, з чим він був пов’язаний. У підсвідомості закріплюється образ, що якщо перший раз нічого не вийшло, значить, і всі наступні також будуть невдалими.

Наприклад, у відносинах ви зіткнулися з зрадою, через що отримали важку психологічну травму. З плином часу ви відійшли від переживання і вступили в нові відносини. Але на рівні підсвідомості ви тепер всіх своїх нових бойфрендів намагаєтеся викрити в зрадах. Мучитеся від сумнівів, навіть якщо вони є безпідставними, влаштовуєте сцени ревнощів, весь час чекаєте, що життя підкине вам черговий підступ.

Як позбутися від самонавіювання

Ви вже зрозуміли, що самонавіювання може дуже сильно отруїти наше життя, воно підвищує нашу сприйнятливість до слів оточуючих і робить нас більш вразливими. Позитивний момент — дану проблему цілком можна вирішити. Навколишні люди не винні в ваших неприємностях, їх ключ знаходиться в вас самих.

  1. Вам потрібно прийняти свої проблеми. Відшукати дійсне джерело всіх ваших напастей. Для цього потрібно увійти в стан зміненої свідомості, хоча іноді проблема знаходиться при прокручуванні минулих подій. Пошукайте ту відправну точку, коли у вашій голові закріпився негативний образ, який змушує вас сумніватися у власних силах.
  2. Міняйте свої спогади. Коли відправна точка, яка спровокувала негативний спогад, була знайдена, необхідно представити цієї ситуації, але тільки щоб вона перетворилася в позитивну. Подумайте, як би вона змінилася, якби ви або інші люди діяли б інакше. Наповнитеся цими позитивними відчуттями, повірте в нову роль, щоб у вашій підсвідомості відклалася нова, змінена, позитивна ситуація.

Так потрібно працювати над усіма негативними спогадами, поки ви не заміните їх все позитивними емоціями.

Але якщо в минулому ситуація заподіяла вам сильний біль і розчарування, з яким ви не в змозі впоратися самостійно — краще звернутися за допомогою до професіонала. Ефект самонавіювання — дуже серйозна річ, здатна сильно змінити ваше життя. Тому не бійтеся довіритися фахівцеві, який за допомогою дієвих методик допоможе вам добитися комфортного і гармонійного стану.

Ссылка на основную публикацию