Аффирмации на успіх, удачу і процвітання, щастя і достаток

Чи існують афірмації на успіх і удачу, процвітання, щастя і достаток? Багато з нас мріють про те, щоб стати успішними, щасливими, мати стабільне матеріальне становище і ні в чому собі не відмовляти. Але мало кому відомо про те, що всього цього можна легко досягти, користуючись простими словесними формулами, які, подібно до магічних заклинань здатні змінити наше життя.

Афірмації — що це таке?

Напевно, всім приходила в голову думка, чому комусь постійно щастить, обставини складаються найсприятливішим чином, а у інших, як би вони не старалися, все йде шкереберть. Виявляється, щоб залучити в своє життя успіх і удачу, недостатньо просто цього бажати, бути розумним і талановитим, хорошим професіоналом у своїй роботі.

Перш за все, необхідно налаштувати свою підсвідомість на хвилю успіху, щастя і процвітання, зробити мислення позитивним. А для цього й існують афірмації — словесні формули, які містять потужну установку на позитив і допомагають нашій підсвідомості повністю перебудуватися.

Виявляється, Всесвіт має всі необхідні ресурси, щоб зробити нас щасливими, здоровими і успішними. Але все це потрібно вміти притягти в своє життя. А це зробити неможливо, якщо ви не володієте позитивним мисленням.

Невдахою людина робить себе сам, постійно скаржачись на своє життя, невдачі, брак грошей. Всесвіт, чуючи кожне ваше слово і скаргу, продовжує відповідати вам тим же. Адже ваші слова і думки притягують таку ж енергію, яку ви і посилаєте в простір.

Будь-які негативні стани: фобії, тривоги, злість, заздрість, недоброзичливість, як магнітом тягнуть до нас неприємні ситуації, проблеми і невдачі. Це відбувається тому, що будь-який негатив володіє великою силою і емоційним забарвленням. В результаті, від негативних думок і почуттів дуже важко позбутися. Вони довго крутяться в голові, притягаючи нові проблеми і неприємності.

Щоб налаштуватися на хвилю удачі і успіху, необхідно навчитися посилати Всесвіту тільки позитивні думки і емоції, дякувати їй за те, що у вас є все необхідне для щастя, ви успішні, здорові, кохані. Коли кількість позитивних мислеобразів досягне критичної точки, вам, нарешті, відкриється хвиля успіху і процвітання, почнуть притягатися сприятливі обставини, хороші люди і удача у всіх її проявах.

Ці зміни можуть відбутися не так швидко, як ви очікували. Адже якщо людина все життя подумки говорив собі, що він невдаха, йому ніколи не щастить, потрібно вкласти дуже багато позитивної енергії, щоб все виправити. Тому не варто впадати у відчай, якщо перші спроби змінити своє мислення виявляться невдалими. Для цього буде потрібно докласти чимало зусиль.

Своєрідним компасом, який вкаже вашій підсвідомості шлях до успіху і процвітання, стануть афірмації. Ці вербальні формули бувають короткими і довгими, придуманими самостійно або взятими з інтернету, неважливо. Головне те, що ці фрази впроваджують в підсвідомість установку на успіх і налаштовують думки тільки на позитив.

Як правильно складати афірмації?

. Щоб проста словесна фраза стала справжнім магічним заклинанням, потрібно дотримуватися певних правил при її складанні.

 • Складати аффирмацию можна тільки в теперішньому часі і від першої особи: «Я щаслива і успішна». Не використовуйте фраз в майбутньому часі: «Я стану багатою». Намагайтеся використовувати більше займенників «я», «у мене», адже саме ви потребуєте в успіху і процвітання.
 • Твердження повинне бути максимально коротким і чітко сформульованим. Так його легше донести вашій підсвідомості і Всесвіту. Занадто багатослівні фрази підсвідомість сприйме як набір слів. Використовуйте тільки ті слова, які здаються вам зрозумілими і доступними, викликають приємні відчуття.
 • Аффірмація повинна нести позитивну установку і позитивні емоції, бути вам до душі. У ній не повинно бути слів з негативним змістом.
 • Не можна використовувати частку «не». Тобто сказати: «У мене нічого не болить» буде неправильно. Слід говорити: «Я прекрасно себе почуваю».
 • Твердження повинні бути максимально конкретними. Перед вами повинен вимальовуватися чіткий образ бажаного результату.
 • Не варто вживати дієслово «хочу», тому що він не сприймається підсвідомістю як наказ. Краще сказати «Я відчуваю себе щасливою», а не «Я хочу бути щасливою».
 • Бажайте тільки того, що реально може здійснитися. Ваше підсвідомість навряд чи сприйме установку «Я стану мільйонером». Скажіть краще: «З кожним днем ??моє фінансове становище поліпшується».
 • Вірте в позитивні результати і пам’ятайте про те, що всі люди, яких по життю супроводжує успіх, навіть не сумніваються в тому, що удача їх може підвести. Для них бути успішним — це природний стан, що не вимагає доказів.

Як правильно застосовувати афірмації?

Для того, щоб афірмації були ефективними слід дотримуватися певних правил роботи з ними:

 • Повторюйте словесні формули якомога частіше.
 • Вимовляти їх найкраще в ранкові та вечірні години, коли ви знаходитесь в ліжку. Справа в тому, що в цей період люди знаходяться в перехідному стані свідомості, а логічне мислення не так активно, як під час неспання.
 • Як довго має тривати робота з афірмації? Тут не можна дати чітку відповідь, адже це не ліки, яке застосовують строго по часу. Кожна людина повинна вирішувати для себе сам, скільки часу в день присвятити роботі з афірмації. Головне, щоб це заняття було для вас приємним і захоплюючим. Не варто робити це через силу. Якщо немає настрою, краще зайнятися цим пізніше.
 • У певних ситуаціях афірмації потрібно вимовляти обов’язково. Наприклад, якщо ви потрапили в пробку або виникли непередбачені труднощі. В такий момент обов’язково варто повторити кілька разів «Мені завжди щастить. Я притягую до себе тільки позитивні ситуації ».
 • Промовляючи словесні формули, обов’язково потрібно уявляти собі бажане в яскравих фарбах. Чим яскравішим і чітким вийде образ, тим швидше він втілиться в реальність.
 • Не забувайте регулярно повторювати афірмації. Для того, щоб повністю викорінити невпевненість в собі, сумніви і зневіру в успіх, які роками псували вам життя, недостатньо пару днів або тижнів. Якщо ви дійсно хочете добитися результату, вам буде потрібно набагато більше часу. Не кидайте працювати з афірмації, навіть якщо перші спроби виявляться не сильно вдалими, а результат не буде відчутним.
 • Пам’ятайте про свою відповідальність за кожен момент життя, кожну думку, адже саме вони створюють ваше майбутнє. Якщо в голову лізуть думки про заподіяні вам образи, неприємності і тяготи, зупиніть цей потік і починайте думати в позитивному напрямку. Як би вам не хотілося подумки або вголос поскаржитися на своє життя — не робіть цього. Адже таким чином ви настроюєтеся на частоту низькою і важкої ене
  ргії, яка не приведе до успіху і благополуччя.

Корисна рекомендація: як зручніше працювати з афірмації, лежачи в ліжку? Адже, як ми з’ясували, найкраще вимовляти ці позитивні формули вранці або ввечері перед сном. Чи не витягувати ж з тумбочки конспект або бігти за книгою?

Найзручніше надрукувати свої магічні формули щастя і успіху на окремих аркушах паперу і розвісити біля ліжка так, щоб ви могли читати їх, не встаючи з ліжка. Не варто цього соромитися, адже нікого не здивуєш іконами, що висять біля ліжка. Кожен має право просити підтримки у Всесвіті тим способом, в який він вірить. Такий прийом дасть вам можливість отримувати потужний заряд позитивної енергії на цілий день в перші хвилини після сну.

Афірмації на успіх, удачу, процвітання, щастя і достаток

Якщо ви хочете залучити в своє життя успіх і удачу, достаток і процвітання, відчути себе щасливим і коханим чоловіком, рекомендуємо вам такі ефективні афірмації:

 • Сьогодні я подолаю всі перешкоди на шляху до вдалого дня;
 • Успіх пронизує кожну клітинку мого тіла;
 • Я гідна успіху і удачі;
 • Я вдячна всесвіту за все мої справжні і майбутні успіхи;
 • Кожен успіх приводить мене до нового успіху;
 • З кожним днем ??моє життя стає все краще і краще;
 • Все, до чого я торкаюся, обертається успіхом;
 • Будь-яке моє починання завершується удачею і досягненнями;

Ссылка на основную публикацию