Аффирмации для жінок на кожен день — впевненість в собі

Позитивні афірмації для жінок — це відмінний спосіб налаштуватися на хвилю хорошого настрою і втілити всі свої мрії в реальність. Формулюючи і повторюючи правильні установки щодня, ви з часом можете кардинально змінити своє життя в кращу сторону.

Афірмації на кожен день

Вам обов’язково потрібно запам’ятати, що одного разу повторена думка не має ніякої сили. А ось вимовлена ??багаторазово вона здатна трансформувати ваші бажання в реально виконані мрії. Або матеріалізувати страхи, про які ви постійно думаєте.

Тому так важливо, щоб ваші думки більшу частину часу були налаштовані на позитивну хвилю. Це можна і потрібно контролювати, щоб бажання виконувалися за допомогою афірмації швидко і легко.

Щоб натренувати позитивне мислення, використовуйте щоденні універсальні афірмації протягом 21-го дня:

 1. «Всесвіт любить мене, за моєю спиною завжди є величезна підтримка, я в повній безпеці».
 2. «Світ і люди люблять мене, а я відповідаю їм взаємністю».
 3. Повторювати вранці: «Сьогоднішній день буде щасливим, легким і безхмарним».
 4. Перед сном: «Я побачу красиві, приємні і яскраві сни, які запам’ятаю і зможу розповісти».
 5. «Я магніт для добра, любові і щастя. Я випромінюю любов, вдячність і отримую у відповідь їх в триразовому розмірі ».
 6. «Я повністю і абсолютно здорова, завжди відчуваю себе відмінно, сповнена енергії».
 7. «Моє життя щаслива і гармонійна, в ній є все, що мені необхідно для повноцінного існування».
 8. «Я повністю любові і приймаю себе».

Позитивні афірмації змусять вас переключитися з негативу на позитив, і це вже величезний крок вперед, назустріч вашому щастю.

Важливі моменти:

 1. Слідкуйте за тим, про що думаєте протягом дня. Якщо зловили себе на негативній емоції, перейдіть її в голові в такий спосіб: «Я визнаю, що зараз я зла і роздратована (приклад). Це відбувається тому що…». Проговорите свої почуття повністю, поки не перестанете їх відчувати. Ви відчуєте легкість і звільнитеся від негативу швидко, а не станете ховати його в підсвідомості.
 2. Будь-яку вільну хвилинку використовуйте, щоб прокручувати в голові афірмації. Чим частіше ці думки будуть виникати у вашій свідомості, тим швидше здійсняться бажання.
 3. Використовуйте також візуалізацію: малюйте в уяві картинки того, чого хочете отримати. Уявляйте, що бажання вже збулося. Відчуйте, що ви відчуваєте при цьому, які емоції наповнюють вас.

Після тренування на універсальних афірмації ви можете перейти вже до більш конкретних формулювань.

Афірмації щасливої ??жінки

Поняття щастя у кожного різний. Тому для того, щоб саме ви відчули себе щасливою, спочатку сядьте і подумайте, що має відбутися у вашому житті, чого б ви хотіли отримати, що змушує вас бути в змозі щастя.

Вже після цього починайте формулювати афірмації, спрямовані на виконання ваших бажань. наприклад:

 1. «Я повністю любові і приймаю себе». Жінка, яка не любить себе, ніколи не стане щасливою. Якщо вона себе не приймає, у неї ніколи не буде здорових відносин з оточуючими. Любов до себе — перша причина щастя будь-якої людини.
 2. «Я в щасливих і гармонійних відносинах з чоловіком, який підходить мені за всіма параметрами». Влаштоване особисте життя актуальна практично для всіх жінок. Тому, якщо ви ще самотні, спробуйте це твердження. Але важливо на аркуші паперу прописати, які «параметри» обранця важливі для вас. Викладіть їх до найдрібніших подробиць.
 3. «Моє життя рясна, мені завжди вистачає грошей на бажані покупки, я веду спосіб життя багатої жінки, яка ні в чому собі не відмовляє». Щастя не в грошах, звичайно, але без них неможливо відчувати себе легко і вільно. Тому так важливо опрацьовувати і цю сферу вашого життя. Цікаво, що гроші можуть почати надходити з найнесподіваніших джерел.
 4. «Я завжди в прекрасному настрої, мене радує кожен момент цього дня, я насолоджуюся життям у всіх її проявах». Це твердження допоможе налаштуватися на позитивний лад і перебувати в гарному настрої.
 5. «Я здорова, струнка і приваблива. Я повністю любові і приймаю своє тіло, я випромінюю красу і подяку ». Дуже важливо для жінці не плекати в собі комплекси з приводу зовнішності, а навпаки, позбавлятися від них. Вважайте себе красунею — і оточуючі будуть думати також.
 6. «Я притягую гідних чоловіків в своє життя, а моє серце відкрите для любові», Використовуйте цей варіант, якщо ви вже давно самотні і не можете зрозуміти, в чому справа.

Подивіться відео з прикладами ефективних жіночих афірмації:

Для впевненості в собі

Іноді вас влаштовує ваше життя, але не вистачає якихось особистісних якостей, щоб насолоджуватися всім, що відбувається в повній мірі. Найпоширеніша проблема у сучасних жінок — брак впевненості в собі і безліч комплексів. Це можна вирішити за допомогою простих афірмації.

приклади:

 1. «Я впевнена в собі на сто відсотків, я випромінюю енергію впевненості».
 2. «Я ставлю правильні цілі і легко домагаюся їх».
 3. «Я повністю приймаю себе такою, яка я є, і люблю себе безмежно».
 4. «Я унікальна особистість, я індивідуальна, кожен день я стаю все кращою версією себе».
 5. «Я люблю це життя і усвідомлюю її неймовірну цінність, тому використовую кожен момент для того, щоб бути щасливою».
 6. «Я гідна всього найкращого і це не викликає у мене ніяких сумнівів».
 7. «Я визнаю, що тільки я відповідальна за все, що відбувається в моєму житті. Я здатна домогтися всього, що мені хочеться і необхідно ».
 8. «Я людина з сильним характером і величезною силою волі, я господиня своєї долі».
 9. «Я висловлюю свої думки і почуття вільно, у мене прекрасні взаємини з усіма, хто мене оточує».

Вибирайте будь-яку вподобану аффирмацию і повторюйте її щодня, по 10-15 хвилин протягом 21-го дня. Потім можете вибрати інше твердження. Практикуйтеся регулярно, і з часом ви навчитеся правильно формулювати свої бажання, і швидко виконувати їх лише силою думки.

Ссылка на основную публикацию